Rozālija, Roze
Kārlis Dundurs, Elāns Kloppe, Gita Svilpe, Jānis Vembris, Artūrs Zviedris un Andris Saveļjevs
Foto: Agita Puķīte

Svētkos Tukuma pašvaldības policijā sveikti darbinieki

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 7. decembris 13:08

5. decembrī, Policijas darbinieku dienā, jau tradicionāli pašvaldība sveica arī Tukuma novada pašvaldības policijas darbiniekus – pasniedza Pateicības rakstus un 10 gadu izdienas nozīmītes.

Sakot paldies par īpašu ieguldījumu pašvaldības policijas darbā, novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans pasniedza Pateicības rakstu inspektorei-lietvedei Gitai Svilpei un vecākajam inspektoram Andim Saveļjevam. Nozīmītes par 10 gadu izdienu saņēma Kārlis Dundurs un Jānis Vembris, savukārt no 1. janvāra jaunākie inspektori Artūrs Zviedris un Vilnis Vecriņķis būs inspektori, bet kārtībnieks Elāns Kloppe – jaunākais inspektors.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ??? teica:

  Policists J.Vembris sestdien pie veikala ksenukai[krauta]savu personīgo auto bija novietojis invalīdiem paredzētā stāvvietā!Vai tad invalīdi arī var būt policisti?

  • !!! teica:

   Varbūt pirms izsakām apgalvojumus, būtu jāpārliecinās par to precizitāti, vai pat šajā gadījumā patiesumu. Proti, pirmā stāvvieta pie veikala k- senukai nav paredzēta invalīdiem, ja neprotam pareizi nolasīt ceļa zīmes, tad rodas jautājums kā tikāt pie auto vadītāja apliecības, ja maz tāda Jums ir.

 2. ??? teica:

  Ir gan autovadītāja apliecība,gan redze laba,Vembres kundze.Es visu traktēju un redzu,kā jūsu vīrs,pildot”dienesta pienākumus”.Automašīna atradās invalīdiem paredzētā stāvvietā un viss!

 3. Igors teica:

  Baigā drosme nosaukt uzvārdus, bet sevi dēvēt par???
  Redzi gan vajag pārbaudīt.

 4. Juris teica:

  Ja jùs te stridaties par k rautas invalìdu stavietu pirmà vieta tieśām nav invalīdu transportam tur var droši likt visi. ??? Atbrauc uz krautu un parliecinies.

 5. ??? teica:

  Viņš stāvēja otrajā vietā!!!

 6. ??? teica:

  Igors+Juris=Jānis

 7. Jānis teica:

  Vēleiz! Jo tika dzēsts! Daudzi ir policisti, bet starp viņiem menti! Izdzēsa, jo varbūt nepaskaidroju: policists, sargā, aizstāv un nodarbojas ar prevencīju, bet ments, domā par savas kabatas piesišanu- tātad, kukuļi, vietas kur paslēpties un sodīt u.t.t.

  • Nez teica:

   Pēdējā laikā ir sajūta, ka mainās uz labo pusi. Ir, protams, vēl savu kabatu pildītāji un atsēdētāji, bet tie paliek mazākumā un, pēc manām domām, pazudīs pa visam. Ja policijā paceltu algu un samazinātu skaitu vismaz 2x, būtu pavisam cita kvalitāte.

  • Nez teica:

   Tas vairāk bija par valsts policiju.

  • Zināšanai teica:

   Nokaunējies būtu par savām seklajās vēstures zināšanām un aprobežota jāmaksā prāta spējām-palama ments nāk no noziedznieku un cietumnieku leksikona,kur tā dēvēja tik tos policistus,kas viņus izskaitļoja,noķēra un iesēdināja,kas parasti bija operi,izmeklētāji un daži iecirkņa inspektori, ko o ne katrs policists to spēj

  • Zināšanai teica:

   Kā cietumnieki nekaunas ar palamu zeks,tā talantīgs kriminālpolicijas darbinieks par to,ja zeks to par “īstu mentu” nosauc,jo daudzi var būt policisti,bet ne kurš katrs ments
   P.s. tevis nosauktos kabatu piesitējus krievu valodā precīzi nosauc”oborotņi pagonah”,pašu idejisku policistu nīstami nodevēji(jo lauzuši zvērestu)

 8. silcs teica:

  A man Jānis patīk. Un vispār – ko te noliek viens otru? Ej un sūdzies tiešajam priekšniekam nevis šeit paud savus apšaubāmos novērojumus. Kur foto kā pierādījums? Nākamreiz nofotografē.

 9. Nja teica:

  Sūdzēties priekšniekam? Haha. Apmēram 3 minūtes un suņa saimnieks saņēma par mani pilnu dosjē.

 10. silcs teica:

  Tad ar foto pie Ķuža vai Iekšlietu ministra. Tad nav citu variantu. Ā, jā, vēl arī Maizītis varbūt uzklausīs.

 11. silcs teica:

  Tad laikam Lukmanam. Runā, ka šis nasks uz tīrību un kārtību 🙂

 12. ZARINS teica:

  kurss tad VECRINKIS…………….

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool