Meldra, Meldris, Melisa
Rūķu lomā iejuties Tukuma pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, Sociālā departamenta vadītāja Ina Balgalve un sociālā darbiniece Nadežda Aļoškina

Sveic tukumniekus «Raudas» pansionātā

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 21. decembris 09:48

Vakar pēcpusdienā Tukuma domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, Sociālā departamenta vadītāja Ina Balgalve un sociālā darbiniece Nadežda Aļoškina «Raudas» pansionātā apciemoja 49 Tukuma iedzīvotājus.

Tradīcija sveikt savējos gan pansionātos, gan bērnu namos un citās sociālās aprūpes iestādēs tiek īstenota jau vairākus gadus. Tiesa, pērn paciņas pansionātā saņēma vien tie, par kuru uzturēšanos maksā Tukuma dome, taču šogad pašvaldības Rūķi svētku sveicienus atnesa visiem tukumniekiem. Līdzīgi kā citus gadus, tie ļaudis, kas ir gana stipri, svētku sveicienus saņēma pansionāta zālē, pārējos Rūķi apciemoja istabiņās. Dažos vārdos iedzīvotāji stāstīja, kā klājas, kādas veselības problēmas nomāc vai kāda cita bēda gadījusies, un teica paldies, ka Rūķi viņus apciemojuši.
J. Šulcs vēlēja visiem veiksmīgu nākamo gadu, – lai tas nes veselību, izturību, saticību – viss pārējais tad atnāks pats. Izdošanos, izturību un prieku viņš vēlēja arī pansionāta darbiniekiem, kas ik dienas rūpējas, lai ļaudīm šajās mājās allaž labi klātos.
Jāpiebilst, – lai Rūķiem nebūtu jāmaldās pansionāta gaiteņu labirintos un lai vieglāk varētu atrast Tukuma iedzīvotājus, palīdzēja sociālās darbinieces Sandra Briede un Līga Stabulīte.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool