Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Foto: Agris Jansons

Šodien Rožu svētki turpinās

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 17. jūlijs 10:38

17.jūlijs, svētdiena. Rozes sapnis izsapņots

Rožu kolekcijas dārzā „Rozītes”, Sēmes pagastā
11.00 – 17.00 „Latvija ir brīnumskaista zeme un brīnumam ir jāpalīdz parādīties” – dzeja un mūzika rožu dārzā.

15.00 – Artūrs Skrastiņš, Marts Kristiāns Kalniņš un Putnu balle ar koncertprogrammu „Tur tālumā”. Ieejas maksa 2,00 euro, bērniem līdz 15 gadiem ieeja brīva.

Pūres pagastā
12.00 Bērnības svētki „Mans rožpumpurs” Pūres kultūras namā.

Tukuma ev.lut.baznīcā
11.00 Ekumēnisks svētku dievkalpojums.
17.30 Rožu svētku noslēguma koncerts „Noausim kājas” ar ģitāristu Kasparu Zemīti un dziedātāju Daumantu Kalniņu.

Brīvības laukumā un Pilsētas parkā
12.30 Trakā nobrauciena „Rožu vāģis” dalībnieku reģistrācija un nobrauciens, „Rožu vāģu” parāde Lielajā ielā pie Pilsētas parka.
14.00 Trakā nobrauciena „Rožu vāģis” dalībnieku apbalvošana Pilsētas parkā. Parka atklāšana, radošās darbnīcas, lielās maskas bērniem u.c.aktivitātes.
19.00 Rožu svētku noslēgums „Rozes sapnis izsapņots” Brīvības laukumā. Argentīnas tango, svinga dejotāji, video un foto „Skaistākie rožu svētku mirkļi”. Darbosies retro kafejnīca.

Tukuma pilsētas Kultūras namā
10.00-18.00 Floristu darbu izstāde.
12.00-13.30 un 15.00-16.30 Gongu meditācija ar Reiki skolotāju Mariku Vītolu.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. skoba teica:

  Apsveicu! Svētki izdevusies. Vienīgais mīnus-tilts pār grāvi parkā. Tas nebija domāts tādām cilvēku masām. Bez margām,tumsa. Redzējuši kā cilvēks iekrita no tā grāvī.

 2. Zann teica:

  Paldies, paldies svetku organizetajiem! Sogad jau nu svetki ir grandiozi! Vienigi ja..piekritu par tiem gravjiem, pa gaismu skatijos, ka pa nakti tur velsies…. Bet tas sikums, nav jau dzils udens ieksa 🙂 Uh! Loti patika Pauzerplavas pasakums!

 3. Super Tukums teica:

  Svetki gan izdevusies ,super …cilveku papeldejas gravi no morga izvadu udeniem ….ja kads man netic variet pārbaudīt …hehehe

 4. optimists teica:

  Svētki super,paldies Lienei!!!

 5. Saiva teica:

  Ļoti ļoti skaisti svētki Katrs varēja atrast ko skatīt Pasākumi Pauzera pļavā vispār grandiozi Liels paldies organizētājiem par ielikto sirds darbu

 6. smaidins teica:

  Japs,shogad sveetki kaa kompete,it sevishkji struuklaku shovs.

 7. ROZE teica:

  Milzīgs paldies! Svētki tiešām feini. Par ziediem- k a vienmēr skaisti, bet Nu aviošovs SUPER!
  PALDIES!

 8. tukumnieks teica:

  Svētki, super kā nekad, bet tiltinš parkā kriminalais, pats iekritu skaidra būdams.Daudzi krita.

 9. Otto teica:

  Rozu nobrauciens gan sogad tads savads bija. Parak lielas atstarpes, ka daudzi aiz apnikuma devas prom… jo otra gala nevareja saprast vai beidzas vai vel bus.

  • hh teica:

   tas brauciens ir nogājis etaps

   • guntis teica:

    Piekritu. Cilvēki pēc iepriekšējās dienas paguruši,bet starp tiem 13 braucamajiem pusstundā jāgaida. Svētki super. Tiltiņš-nu kauns,ka tāds pasākums,berniem jāriskē lai tiktu laukumiņā. Un paldies ne tikai Lienei. Viens un bez nodokļu maksātāju naudas to nevar izdarīt.

   • Kode teica:

    Nogajis etaps tas nav. Ir tomer jauki. Tikai kaut kas tur ar organizaciu bija greizi nogajis.

 10. RE: teica:

  Nobrauciens bija galīgi garām, cilvēki vīlušies.

 11. Ilze teica:

  Ja godīgi esmu skeptiķe bet nu šogad svētki pārspēj visu , pat neticu ,ka tas ir noticis Tukumā , vissaugstākajā līmenī ,nav kauns par savu pilsētu , paldies Tukuma novada domei par tik grandioziem svētkiem ,paldies organizatoriem par īpašo sajūtu un fantastiskajiem svētkiem . Tiešām Lieliski !

 12. Kristaps teica:

  Cepuri nost katrai gaumei , par visu padomāts nav GRANDIOZI

  • pluss teica:

   Piekrītu! Jau iepriekš zināju, ka uz Lieni var paļauties. Viņa visu dara un prot organizēt uz visiem 100! Protams, komandai arī jābūt, kas to atbalsta un palīdz. Jau sāku gaidīt nākošos svētkus Lienes virsvadībā! Un vēl. Pauzera pļavu arī turpmāk šādi izmantot ar lielo skatuvi.Varbūt arī kādreiz lielais Jāņu pasākums būs ne tikai Limbažos, bet arī Tukumā. Gan jau tiltiņu uztaisīs pa smuko, vispār, pāri tam grāvim varētu būt vairāki tiltiņi. Varbūt Jauniešu centrs uzrīkos sacensības komandām ,,Sukuma tilti uz Pauzera pļavu”?

   • skoba teica:

    Laba ideja par tiltiņiem. Vispār es vēl tagad esmu burvīgo svētku iespaidā. Lidoju pa mākoņiem. Man patika Viktors Zemgals,garsoja kartupelis par 2 eiro,un senioru dejas.

 13. Kristaps teica:

  Cepuri nost katrai gaumei , par visu padomāts GRANDIOZI

 14. KasNu teica:

  šogad tiešām grandiozi! Paldies!

 15. janka teica:

  Nobrauciens garām… izņemot to džeku ar spārniem.

 16. Zann teica:

  Ja..es nespeju vien beigt sajusminaties cik pasakums bija lielisks un izdevies!! Neticas, ka Tukuma kas tads iespejams. Loti ceru, ka Pauzera plava neierikos kaut kadu sporta laukumu vai vel ko nejedzigaku un tas paliks ka sadu pasakumu vieta!! Malaci organizetaji! Vienkarsi pat vardu trukst aprakstot to skaistumu, sajusmu un kaut kadu kopibas sajutu! Pirmoreiz Tukuma sajutu, ka esmu seit piederiga un mes kaut ko varam!! Cilveku ari bija loti daudz!
  Soreiz jau nu tiesam, ja ari kads atlausies bilst kaut ko negativu tas bus tikai specials darvas piliens, jo piesieties (iznemot to nelaimigo gravja pareju) nav pie ka!!!!

 17. tukumniece teica:

  Paldies bija labi, bet darvas piliens bija piektdienas koncerts “Kad rozes plaukst”,pirmkārt sākas pusstundu pēc noteiktā laika, skaņa nav, mikrofoni neskan,divi manāmi iedzēruši āksti it kā dejo, bet skatīties briesmīgi.Uzskatu, ja par koncertu jāmaksā 7 eiro un organizatori nevar nodrošināt normālu norisi, tad nevajag organizēt.

 18. es teica:

  Tiešām SUPER!Paldies

 19. Radiators teica:

  Izdemolētas mašīnas, izlauztas sētas, nolauztas zīmes, viss piecūkots, smagi traucēts naktsmiers. Baigie svētki.

 20. Apmeklētājs teica:

  Vispirms paldies Lienei. Svētki super ! Jācer, ka cienījamā Domes vadība aizdomāsies, ka varbūt vajag patīrīt Tukuma kultūras korifeju rindas un viņu vietā pieņemt tādus cilvēkus, kuri ir spējīgi beidzot uzrīkot baudāmus pasākumus.

 21. nezinītis teica:

  Dalītas sajūtas..Tas kas notika pilsētā-zem katras kritikas..bomžu šovs ar divlitrenēm.. Tas kas notika Pauzera pļavā- līmenī.

 22. ilga teica:

  cik skaisti tas bija fantastiski,malači Tukums

 23. urā teica:

  Koncerts baznīcā- Vienreizīgs!!! Prieks par apmeklētāju atsaucību!

 24. akmens teica:

  Nu Tukums tas bija vareni

 25. Inita teica:

  Ir ļoti nepatīkami, ja visos laikrakstos ir publicēta informācija par to kas kur un cikos sāksies, bet pie plāna neturas. Ne tikai es biju sašutusi, ka atklāšanas koncerts, kas bija paredzēts 20:30 sākās 21:05. Tāda necieņa pret nodokļu maksātājiem tikai gadu pirms vēlēšanām….. , bet atklāšanas koncerts bija jauks.

 26. Tukumniece teica:

  Paldies visiem kas piedalijas so svetku organizesana,jo svetki super!Mums pieaugusajiem un musu berniem ar loti patika,sie baudamie sovi ,viss loti jauki.Ceru ari Turpmak taj pauzerplava bus dziviba,jo ka redzejat ja ir jauks pasakums apmekletaji netruka.Musu pilseta diezgan gausa uz pasakumiem,jo tas folkloras un tautiskas dejas vien ir piegriezusas.Paldies musu domei ka palaida pie darbibas normalu organizatoru grupu,pasi manat ka tauta ir sajusma,ceru ka ta ari turpinasies.Paldies Jums!:)

  • ruta teica:

   Jā, tikai tur liela teritorija, vajadzētu lielāku stāvlaukumu mašīnām, citādi, vispār nebija kur nolikt, bet pļavas vēl tur lielas…

 27. . teica:

  Trakais-garlaicīgais 23nobrauciens bija galīgi garām-sākot ar vadītāja muldēšanu, beidzot ar neinteresantajiem “vāğie”,kur tikai daži bija papūlējušied kaut ko radoši izdomāt, kā arī krāpšana pulksteņa ziņā.programmā rakdtīts 12.30, bet notiek 13.15.cilvēkiem bija garlaicīgi un liela daļa vīlušies gāja projām.
  Otra izgāšanās bija kārtības sargu nebūšan svarīgās pozīcijās.Atklāšanas koncertā nebija kas izgaiņā nenormāli kliedzoşos bērnu, kuri traucēja gan korim dziedāt, gan skatītājiem klausīties, gan dejotājiem un rožu pāriem dejot pie skatuves.nobraucienā tīņi ar saviem riteņiem droši varēja braukāt pa Lielo ielu un traucēt dalībniekiem, jo atkal nebija neviena kārtības uzturētāja.avio šovā cilvēkiem nebija sagatavota un nodrošināta droša atrašanās Pauzera pļavā, kad ieradā un galvrnais, kad devās projām motorizētie spēkrati.cilvēki nezināja,kurā virzienā mukt, jo nevarēja saprast-pa kuru vietu cilvēku pūlī brauks jaunie un vecie motosportisti.cilvēku drošība nebija pirmajā vietā

  • Dace teica:

   Jā, jā…nu baigā ātrumā nu tie motorizētie braucamrīki traucās, ka nespēja kāds nu malā palekt!!
   Un ar velo braucošie jaunieši nevienam tur netraucēja.

   • Dacei teica:

    Civilizētās pilsētās un pasākums nevienam nekur nav jālec, jo laikus ir padomāts par publiku un to, ka drošība ir pirmā vietā, jo apmeklētāju vidū ir tantiņas, kuras nevar palēkt , apdzērušies ļautiņi, kuri vispār neko nevar un bērni, kuri pamanās aizšmaukt visnepiemērotākajos brīžos.
    Ātrā palīdzība sniedz palīdzību bērniem ar smagām traumām jau pirmajā vakarā

    • Nekosev teica:

     Tu esi jeb izliecies…Tie braucamrīgi brauca normāli ejoša cilvēka ātrumā. Vai tevi no katra gājēja tagad būtu jāsargā, lai nedodiess malā nav jāpakāpj un nesaskrienaties?! Tie moči nenokurienes pēkšņi kā spoki neuzradās!!! Es arī tur biju, nekur nebija ne jālec, ne jāmūk, ne kaut ka snedroši!

 28. . teica:

  Trešã izgāšanā bija koncerts baznīcā,kurā sēdvietu pat pilsétas galva nedabūja.cilvēki stàv kājās, bet tie, kas sēdēja nebija laimīgāki, jo uz tiem dēļiem var nosēdēt labi, ja 20 minūtes. Gaisa nebija. Bērni trokšņo, bet tas jau vairāk nebija nekāds pārsteigums, jo atklāšanas koncertā jau lieliski varējām izbaudīt bērnu psihisko uzvedību pie skatuves-nenormālo, nepamatoto histērisko kliegšanu. Debīlisma pirmā pazīme.
  Bet atgriezīsimies pie baznīcas koncerta.sēdēšana vai stāvēšana-tas vēl nieks, bet tas, ka neko nevarēja dzirdēt, ko mākslinieki stāstīja….,tas gan bija briesmīgi. Priekšā sēdošie ik pa laikam atsaucīgi iesmējās par stāsstīto, bet zāles beigās sêdošie,tikai varēja minēt par ko ir runa….

 29. . teica:

  Tātad baznīcas koncertam bija neadekvāta apskaņošana zāles uzbūvei.
  Un vēl-kopš kura laika tagad baznīcā var taisīt bugi…bugi…? Vai tagad baznīcā var arī svilpot….? Vai tad tur nebija kaut kāds teiciens par svilpošanu un velnu…? Un kopš kura laika baznīcā var dziedāt par krodziņu un aicināt uz krodziņu….? Biju domājis, ka nu vismaz uz papīra baznīca ir svēta lieta…, bet laikam ja jau visu var darīt baznīcā…., tad visu! Uz pilnu klapi.
  Bet….varbūt, ka Zeifertam nevajadzēja līst visām pudelēm par korķi un varbūt, ka šo koncertu vajadzēja rīkot Kultūras namā, kur visiem būtu sēdvietas- pat Mēra kungam un citām tantiņā. Mēs būtu baudījuši daudz ērtākus sēžamos, daudz labāku apskaņošanu un arī mūziķu izvēlētais repertuārs būtu piemērots vietai….nepiekrītat?
  Un ….bankrtu jau varēja rīkot piemēram Jaunmoku pilī, lai kult.nams būtu pieejams koncerta apmeklētājiem.
  Skumji….. Bet koncerts baznīcā bija nebaudāms…arī repertuārs varēja būt latviskāks…rožaināks

  • Tu ko teica:

   Ko tu muldies par banketu kultūras namā!!!!!!! Tur bija izstāde, ļoti skaista, ja kas. Un arī kultūras namā visi nesatilptu, jo pilns ar ziedu kompozīcijām.

   • Ha, ha teica:

    Kundzīte noteikti iegāja un nesaprata, ka tie ir izpušķoti galdi kā izstāde, padomāja ka bankets….:)))) Es i beikC!

    • Cukurs-Zuckerman teica:

     Labi ,ka tante neaizgāja līdz Kultūras Nama zālei, tur tak bija nolikta ziediem pušķota gulta… padomātu vēl nezin kādu publisku grupveida izvirtību….

     • Ipite teica:

      tik tiešām un vēl taču cilvēki pļavā..tumsā un ar sedziņām…viss kas varēja notikt.
      Bet ja nopietni PALDIES visiem kas šos svētkus organizēja, tie beidzot bija īsti svētki.
      Un tie, kas gudri māca, ka vajadzēja tā vai šitā…uz priekšu kā aktīvā sabiedrības daļa nākošgad ņemat dalību svētku organizācijā un tad jau viss būs perfekti.

  • Rrr teica:

   koncerts bija fantastisks!!!! Mākslinieki feini

 30. . teica:

  Noslēguma pasākuma retrospekcijā uz ekrāna nebija atspoguļoti visi svētku ietvaros notiekušie pasākumi-kas nebija gluži korekti.
  Sēmes ROZĪTES ar saviem divdienu koncertiem neparādījās nevienā bildē, arī Durbes izgāšanās pasākuma bildes nebija, rotaļlaukuma atklāšanas bildes nebija,, neviens līnijdeju omuks nebija nobildēts.
  Svinga dejotāju pāri tādi stīvi bija…. Meitenēm punčuki arī karājās pār bikšu jostu….nesmuki.

 31. Jautājums Domei teica:

  Kad beidzot parkā tiks salaboti…vai sakārtoti….saeļļoti trenažieri….? Mēs tā kā gribētu doties vingrot…, bet nekā …..nekustas ne no vietas….tie ir uzlikti tikai smukumpēc? Sak…re…mums arī ir trenažieri uzlikti…, tikai nekas, ka nefunkcionē….

  • re ku,še ku teica:

   Ja Tev ir jaut.Domei,tad man ir jaut.Tev.Tev rokas un galva atrodas pareizajā vietā,vai aug no pakaļas ārā.Ja Tev tas dēdz,kad Dome salabos trenažierus,lai varat trenēties,tad risinājums ir pavisam vienāršs.Aizej uz jebkuru auto veikalu un nopērc eļļu VD40,kura nemakā kosmisku naudu un saeļļo pats un varēsiet trenēties uz nebēdu.Un nebūs vairs visa žults jāizgāž uz Domi.

  • kuku teica:

   Kāpēc jautājums domei tiek uzdots ntz :):):)

 32. .. teica:

  pauzera pļavu tādām ballitēm vajag atstāt,perfekta vieta kur ballēties..un skatuve ar tur iederas.

  • re ku,še ku teica:

   Pilnīgi piekrītu…
   Idiāla vieta tusiņiem,ballītēm un atpūtai brīvā dabā.Tuvu pilsētai,ne tā kā to gaisa gabalu uz Durbi kulties.Tagad tik biežāk ko organizēt.Vienu nedēļas nogali bērniem ko tusēt,otru jauniešiem un tad ar kādu zaļumbali saorganizēt.Arī tirgotājiem savs labums,bizness vismaz kustas uz priekšu.Jāņus arī svinēt ir ideāla vieta.Jā un milzīgs paldies Lienītei par svētku organizēšanu un ieteikums 27.augustā pirms skolas sākuma sarīkot kārtīgu atvadu pasākumu no vasaras,lai visi izpriecājas uz nebēdu,lai ar jaunu sparu var atkal mesties skolā un mācībās.

 33. Cukurs-Zuckerman teica:

  Cienītā grafomāne Punktiņa, saprotama Jūsu milzīgā sāpe un ārkārtīgi dziļā psiholoģiskā trauma , bet tik garus palagus neviens nelasa!
  Vai tad Jūs kāds ar varu spieda sēdēt tanī Baznīcā?
  Nāks jauna Advente vai Lieldienas ,un mierīgā gaisotnē varēsim baudīt Kaspara Zemīša koncertu Tukuma Baznīcā.

 34. Didzis teica:

  Paldies Tukuma Pilētas domei par finansējumu, jo tas šogad ir ļoti jūtams, paldies arī Lienei, bet viss lielāko paldies es saku Dacei Lebedai un viņas komandai, jo bez Tukuma Kultūras nama darbiniekiem, kuri cīnijušies, lai šis pasākums vispār notiktu.Cerams ka Tukuma Pilsētas dome nežēlos naudu priekš nākošajiem lielajiem svētkiem!

  • teica:

   Jā, laikam lielas naudas izgājušas. Bet tas bija to vērts!

  • re ku,še ku teica:

   Pilnīgi piekrītu.Paldies TUKUMA DOMEI un visi viņas komandai,paldies TUKUMA KULTŪRAS NAMA KOMANDAI,DACEI LEBEDEI,arī LIENĪTEI.TUKUMA TEĀTRA MEITENĒM,kuras bija vienkārši skaistas un daiļas,paldies visiem tiem brīvprātīgaiem,labajiem un jaukajiem cilvēkiem,kas ziedoja savu brīvo laiku,lai šie svētki izdotos tik jauki un skaisti iespēju robežās.Tukums sen jau to bija pelnijis.Prieks ka beidzot arī dzīvība atgriezusies PILSĒTAS PARKĀ,par ko apsveicami.Super Lienīt,turies tukumnieki Tev tic un uz Tevi paļaujas.Sen jau vajadzēja gāst vecos oligarhus un to vietā ļaut saimniekot jauniem,talantīgiem,gribošiem un varošiem cilvēkiem.Varbūt drīz vien arī TUKUMS SAGAIDĪS savu pozitivis festivālu,kas būs apsveicami,gan vietējiem uzņēmējiem,gan Tukumniekiem.Un kas zin varbūt arī kāds skaists Jāņu pasākums mūs arī sagaidīs.Tukums rullē…UZ TUKUMU PĒC SMUKUMA…

 35. Inta teica:

  Liels paldies svētku organizētājiem!!!! Noteiktu iesaku tā turpināt! Tie kļūs par ļoti populāriem!! Visu svētku apmeklētāju pārsteigums par šo svētku mērogu un pasākumu dažādību, pierāda to izdošanos. Ticu, ka arī Tukuma iedzīvotāji sastādīs vēl rozes, lai pilsēta tiešām pārvērstos par rožu pilsētu Rožu svētkos!!!!
  Paldies vēlreiz un šie svētki būs pierādījums, ka dodot saņem atpakaļ divkārt..ir tikai mazliet jāpagaida, kamēr cilvēki uzzina

 36. Snorke teica:

  Jā,nākošgad arī svētkus maksimāli pārceliet uz Pauzera pļavām,tur bija tik forši! Vismaz varēja izvērsties tajā plašumā!

 37. oi teica:

  kaut kas tiek slavināts. izklausās,ja nebūtu pauzera pļavas bumcigi nakts un seksīgais divstūris,tad skaitītos parastie svētki.

 38. Liecinieks teica:

  Man kā dalībniekam patika pašvaldības policijs darbība. Tie kas atpūšas, lai atpūšas, tiem, kam par daudz, tos prom…

 39. Lieci teica:

  Arī es to pamanīju. Malači! Svētki kopumā auper! Paldies!

 40. Inta teica:

  Arī es to pamanīju. Malači! Svētki kopumā izdevušies! Paldies!

 41. Inta teica:

  Kas te notiek! Visi ar visu apmierinàti.Tukumam netipiski! Ja godīgi tad piekrītu lielākajai daļai komentāru. Beidzot svētki Tukumā!

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool