Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Saņem centralizēto eksāmenu sertifikātus

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 28. jūnijs 17:03

Šodien, 28. jūnijā, Tukuma novada Izglītības pārvaldē skolu direktori saņēma centralizēto eksāmenu sertifikātus, lai pēc tam skolās tos izdalītu 12. klašu absolventiem. Centralizētos eksāmenus Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novadā šajā mācību gadā kopskaitā kārtoja vairāk nekā 300 skolēnu. Cik zināms, no 205 beidzējiem Tukuma novadā trīs nav nokārtojuši pārbaudījumu matemātikā, savukārt Kandavas novadā pārsniegt 5% robežu nav izdevies vienam skolēnam, tikmēr Jaunpils un Engures vidusskolā centralizētos eksāmenus sekmīgi nokārtojuši visi audzēkņi – attiecīgi 11 un 13. 

Lai arī skolu direktoriem, saņemot šos nozīmīgos dokumentus nebija daudz laika pētīt eksāmenu rezultātus, viņi atzina, ka pārbaudījumi bijuši grūti un prasījuši no skolēniem pamatīgas zināšanas. Arī, lai pārsniegtu jau minēto 5% robežu, nācies pacensties, tāpēc pats galvenais, lai eksāmens būtu nokārtots.



Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. patriots teica:

  “Kandavas novadā pārsniegt 5% robežu nav izdevies vienam skolēnam”. Tas nozīmē, ka sabiedrība veselus 12 gadus ir maksājusi par tāda skolnieka izglītību, kurš nav spējīgs pat uz šādu katram plānprātiņam sasniedzamu līmeni. Esmu pārliecināts, ka šādu rezultātu iespējams sasniegt uz dullo ieķeksējot atbildes, pašus jautājumus nemaz nelasot.

 2. lemurs teica:

  ”..galveanis,lai eksāmens nokārtots”.

 3. Agnese teica:

  4 uz liecības uzdāvināts, lai tik tiktu pielaists pie eksāmenena, lūk dārgās skolotājas atzīmju dāļāšana jaukiem berniņiem! Gribu vēl pieminet ka tiem saucamajiem gudrajiem kam atzīmītes dotas tāpat jo māk skolotājus apdurīt, finālā eksāmenos ir sliktāki nekā tie kurus paši skolotāji sauc par tumsoņiem!

 4. Tētis teica:

  Pilnīgi piekritu jums Agnese, arī esmu saskāries ar to ka skolotājas skatās kas māte kas tēvs kads bērns patik nepatik, vērtēšana pēc saknēm! Un sasodītā dzīve, pēc gadiem trallalā nesekmigais nejaukais kam novēlēts cietumā ilgi nebūt, dzīvo labu, laimīgu gan ģimenes dzīvi, gan darbā novērtērs cilvēks! Kamēr tur tà direktrise būs kam mugurkaula nav tā arī tupināsies…necieņa no skolotājiem šaj skolā sit augstu vilni! Ar cieņu

 5. Sencis teica:

  Tēti! Tev grūtības ar latviešu valodas gramatiku.

 6. BezTabu teica:

  Tīri labi rezultāti, Dobelei gan veicies stipri švakāk, tur vienā skolā puse devīto nav nokārtojuši eksāmenu matemātikā (respektīvi – 35 skolēni).

 7. zenta teica:

  tāpēc jau no skolas ņem ārā bērnus un ved citur, kamēr nenolaidīsies no augstumiem, tik nezin no kuriem, tikmēr nebūs ne mugurkaula, ne saprašanas

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool