Marija, Marika, Marina

Rožu svētku sportiskais noslēgums «Tukuma jātnieku sporta klubā»

Autors: Tukuma JSK
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 9. jūlijs 07:25

6. jūlijā «Tukuma jātnieku sporta klubā» norisinājās sacensības jātnieku sportā, kuras šogad bija kupli apmeklētas gan dalībnieku, gan skatītāju skaita ziņā. Sacensībās kopā tika reģistrēti 70 starti uz dažādiem maršrutiem.

Sacensību dalībnieki bija ieradušies no Ventspils, Kuldīgas, Rīgas, no Tukuma un citiem novadiem. Maršrutā Nr. 1 (vadības maršruts) ar diplomiem un dāvanām tika apbalvoti visi 20 dalībnieki, bet sešus labākos rezultātus uzrādīja: 1. vietā – Megija Neilande ar zirgu Sana (Tukuma JSK), 2. – Keta Zvirgzdiņa ar zirgu Dragreiss (JSK Demora), 3. – Katrīna Lindenblate ar poniju Feja (JSK Demora), 4. – Laura Aleksa Kļaviņa ar poniju Pongo (Tukuma JSK), 5. – Alise Lūse ar poniju Feja (JSK Demora), 6. – Anna Čakstiņa ar poniju Feja (JSK Demora).

2. maršrutā ar 50 cm augstiem šķēršļiem zirgi un poniji sacentās atsevišķās konkurencēs. Poniju konkurencē seši labākie rezultāti: 1. vietā Anija Lāsma Apermane ar Feju (JSK Demora), 2. – Alise Kitija Pabērza ar Bafiju (Tukuma JSK), 3. – Kristiāna Ramiņa ar Blēru (Tukuma JSK), 4. – Loreta Rudene ar Dūju (Kuldīga), 5. – Anna Stavrova ar Torro (SK Imakas), 6. – Samanta Ratniece ar Fionu (Tukuma JSK). Zirgu konkurencē pirmās sešas godalgotās vietas: 1. – Monta Brauna ar Desperado (Tukuma JSK), 2. – Anastasija Koļesņikova ar Rigondo (Rīga), 3. – Unda Egendorfa ar Dragreisu (JSK Demora), 4. – Sandija Ulanoviča ar Stepu (Tukuma JSK), 5. – Santa Āboliņa ar Princi («Upeslīči»), 6. – Lelde Kozlova ar Dafniju (JSK Montepals).

3. maršrutā ar 80 cm augstiem šķēršļiem piedalījās viskuplākais dalībnieku skaits – 23. Seši labākie rezultāti: 1. – Unda Egendorfa ar Laidlesu (JSK Demora), 2. – Monta Brauna ar Desperado (Tukuma JSK), 3. – Kadrija Hartmane ar Princesi Džīnu (Kuldīga), 4. – Paula Grasmane ar Gerdu (JSK Montepals), 5. – Unda Egendorfa ar Dragreisu (JSK Demora), 6. – Rūta Račko ar Rigondo (Rīga).

Sacensību pēdējā maršrutā ar 1 m augstiem šķēršļiem trīs labākos rezultātus uzrādīja Unda Egendorfa ar Laidlesu (JSK Demora), Kate Prizeva ar Aronia (Ventspils) un Paula Grasmane ar Gerdu (JSK Montepals).

 

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Wecais teica:

    Patiess prieks, ka vēl joprojām Tukumā ir enerģiski ļaudis, kas uztur šo lielisko sporta veidu!
    Paldies un atzinība Ramiņu ģimenei par lietajiem sviedriem, ieguldītājiem līdzekļiem un ziedoto laiku šī notikuma organizēšanā!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool