Pirmdiena, 2019. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs

Pūšaminstrumentālistu konkursos Ozolniekos un Rūjienā

Autors: Normunds Krūmiņš
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 18. maijs 15:42

11. maijā Ozolnieku Mūzikas skolā notika VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem, kurā piedalījās arī astoņi Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi flautas, saksofona, trompetes, trombona, eifonija un tubas specialitātēs.

Pavisam 107 audzēkņi no daudzām Latvijas mūzikas skolām, trīs vecuma grupās, žūrijas vērtējumam un visiem citiem klausītājiem spēlēja savu konkursa programmu, kurā skanēja divi dažāda rakstura un stila skaņdarbi. Konkurss tiek rīkots, lai sekmētu Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi. Pēc muzikāli bagātīgi piesātinātās dienas konkursa dalībnieki un viņu pedagogi sagaidīja žūrijas vērtējumu un priecīgā noskaņojumā uzzināja, ka tukumnieces ir ieguvušas godalgotas vietas. Skolotājas Evas Folkbergas 3. saksofona klases audzēkne Karlīna Leimane 60 pirmās grupas dalībnieku konkurencē ieguva 1. vietas diplomu. Savukārt skolotājas Sanitas Reimanes 5. flautas klases audzēkne Alise Luīze Legzdiņa saņēma 3. vietas diplomu. Paldies viņu koncertmeistarēm Ingunai Grīnvaldei un Natālijai Župerkai! Apsveicam audzēknes un skolotājas, novēlam panākumus nākamajos konkursos arī pārējiem pūšaminstrumentālistiem!

No 4. līdz 6. maijam Rūjienā notika Eduarda Medņa XVIII Starptautiskais konkurss «Jaunais mūziķis», kurā piedalījās divi Tukuma Mūzikas skolas klarnetes klases audzēkņi – Edvards Paegle un Valters Jansons. Viņiem uzstāties palīdzēja koncertmeistare I. Grīnvalde. Konkurss notika divās kārtās, kur katrā kārtā bija jāatskaņo divi skaņdarbi. 4. klases audzēknis V. Jansons tika izvirzīts uz 2. kārtu un konkursa noslēgumā kļuva par I pakāpes diplomandu.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.21 | 19:00

Teātris Cērē 

2019.06.21 | 19:00

Skriešana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool