Marija, Marika, Marina

Plūdi pārrāvuši Slocenes ielu /Papildināts 14.47/

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 18. septembris 12:28

Kā ziņo mūsu korespondents, kas šobrīd apseko Tukumu, Durbes parkā plūdi ir pārrāvuši Slocenes ielas pagarinājumu. Turpinām sekot notikumiem.

Papildināts 14.47

Ielas slēgtas

Pēc vairāku stundu līšanas bija jūtamas lielā ūdens sekas – pirmās noplūda Pasta un Meža ielas pie lielveikala Rimi, tāpēc šie ielu posmi bija slēgti. Neilgi pēc tam tika slēgts Slocenes ielas apbraucamais ceļš cauri parkam, jo jau ceļa sākumā (pie Estrādes ielas stāvlaukuma) ievietotā caurteka nebija spējusi no kalna nākošos ūdeņus norīt, tāpēc ceļš tika izskalots. Prāva peļķe bija izveidojusies Progresa ielas lejas daļā pie degvielas uzpildes stacijas, kur bija satecējuši lietus ūdeņi no Progresa un Annas ielas, kā arī Pauzera ielā, kas arī transportam slēgta.

Notekūdeņus nespēj savākt

Lai arī daudzviet pilsētā ir ierīkota lietus ūdens savākšanas sistēma, tik masīvas lietus ūdens starumes tā nespēj savākt, tāpēc tās vietām pārpludināja arī kanalizāciju, par ko liecināja nelielas strūklakas no kanalizācijas alu vākiem Meža, Rīgas, Pauzera un citās ielās. Līdzīga situācija bija Kurzemes ielā pie Pavārkalna dīķa, kur ūdens līmenis bija sasniedzies augstu līmeni, tāpēc ne visi riskēja “laisties” cauri. Prāva peļķe bija izveidojusies stāvlaukumā aiz bērnudārziem «Taurenītis» un «Pepija» – tur bija sācis krāties ūdens no tā Smilšu ielas posma, kas ved uz Laubītes ielu.

Ūdens līmenis kāpj

Prāvs ūdens līmenis bija uzkāpis Slocenē – gan pie tiltiņa Pļavas ielā, kur bija atlicis vien nedaudz, lai tiltiņš applūstu, kā arī Durbes ielā. Augsts ūdens līmenis bija arī Čigānu ezerā un Šlokenbekas Dzirnavu ezerā.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Snorke teica:

  korespondenti varētu ziņot arī to,kur var braukt pa Tukumu un kur labāk nebraukt?Piem. lejā pie stacijas vai aplī pie Rimi? Tur jau pludo un ir slēgts vai vēl nē?

 2. Gu teica:

  Pie rimi ir ciet!

 3. H teica:

  Pie viršiem visi griež ripā…

 4. marite teica:

  Sodien bijam tukuma braucot garam rimitim pirms apla netalu no speluzales nezeligi pluudi . braucot atpakal cels bija slegts.

 5. Ilmārs teica:

  Informācijas autors varētu vismaz izlabot savas gramatikas kļūdas.

 6. UI teica:

  Starp PII “Pepija” un PII”Tarenītis” ir pamatīga peļķe joprojām. Piekļūt “Pepijai” ir problemātiski. Labi, ka var pa M. Smilšu ielu piebraukt.

 7. mīlītis teica:

  Piedodiet biju arī Tukumā,nevajag visu tik ļoti pārspīlēt, ir vietas jākur grūtāk izbraukt, bet ir bijis trakāk, un pie Rimi apļa veči izbakstīja lapas un netīrumus no restēm ūdens pazuda. Letiņiemjau viss katastrofa un galvenais pačīkstēt. Jā par to nogāzto koku, to gan varēja laicīgi novākt, bet paldies, kāds to braucot ārā no Tukuma bija izdarījis.

 8. pajob.k teica:

  tk pelkes maz lietus maz apskataties ka citas valstis noplust ka japeld ara da tafi bļuda,i ka jbnuca pajo,i dalton galigi

 9. us teica:

  diezgan skaisti izskalota arī grantētā trase, kas ved uz Melnezeru no Engures šosejas puses.
  Tāpat arī zemes ceļš aiz Sēmes uz Dzirciemu zemākajās vietās līdzinās ezeram – dubļi līdz riteņu asīm, segums mīksts un slidens..

 10. Brinumputns teica:

  Tiltiņš ir nevis Pļavas ielā, bet gan Krastmalas ielā

 11. L39 teica:

  Arii naftas bijushajai bazei pretii ir tiltinsh

 12. ! teica:

  vienkārši jādzen ruģelis izbakstīt lapas no restēm

 13. . teica:

  Skolas arī pludo. Pagrabstāvi,pat pa sienām zem palodzēm gāzies ūdens,griesti tek,elektrība atslēgta.
  Un ne tikai veco skolu mājas pludoja,bet arì ne tik sen uzceltās iestādes.

 14. tukumniece teica:

  Nav saprotams ko var brīnīties par dabas stihiju, jo ne jau katru dienu lietus līst 24 stundas un ,protams, šādās reizēs ne visu var sagatavot. Es vakar ap 18.00 izbraucu speciāli visu pilsētu un neredzēju, ka būtu kaut kādas problēmas, tā kā vajag vienkārši nomierināties.

 15. Dzintars teica:

  Šobrīd vel turpinās remontdarbi Jauntukuma mikrorajonā, bet pēc lietavām lielākā daļa no grāvjiem pilni līdz malām, izskalota iebrauktuve, gājēju jaunā ietve….

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool