Liesma, Elita, Alita
Tukuma Speciālās internātskolas bērni dzied par prieku un piparkūkām

Pa­šu ra­dīts svēt­ku prieks

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 18. decembris 14:21

Va­kar Tu­ku­ma spe­ci­ālās in­ter­nāt­pa­mat­sko­las sko­lē­ni pie­da­lī­jās ko­pī­gā Zie­mas­svēt­ku gai­dī­ša­nas kon­cer­tā ko­pā ar in­va­lī­du die­nas cen­tra «Saime» ļau­dīm, kā arī sa­ņē­ma dā­va­ni­ņas no Sar­ka­nā Krus­ta.

Sa­dar­bī­ba ar «Saimi» šīs sko­las sko­lē­niem vei­do­ju­sies ko­pī­gos pro­jek­tos, zī­mē­jot un glez­no­jot; un, gai­dot šos svēt­kus, ra­du­sies ie­ce­re ko­pī­gi pa­dzie­dāt. Sa­vu­kārt Sar­ka­nais Krusts ar pa­šu un lab­vē­ļu sa­rū­pē­ta­jām dā­va­ni­ņām jau tra­di­ci­onā­li bi­jis šīs sko­las vie­sis pirms ga­du­mi­jas.
Sko­lo­tā­ji un vie­si kon­cer­ta lai­kā aici­nā­ja vi­sus do­māt ne tik daudz par ma­te­ri­ālām, kā par ga­rī­gām dā­va­nām. Jo sal­du­mi ta­ču ātr­i ap­ēdas, bet dzies­mu prieks, kas ar emo­ci­jām ieli­jis sir­sni­ņā, ne­zūd vēl il­gi pēc svēt­kiem. Par prie­ku, ko ra­da Zie­mas­svēt­ki, pi­par­kū­ku smar­žu, ar ku­ru pil­ni sko­las gai­te­ņi, jo māj­tu­rī­bas stun­dā tās tik­ko kā cep­tas, drau­dzī­bu un mī­les­tī­bu, kas šai lai­kā ne­pie­cie­ša­ma, dzie­dā­ja gan sko­lē­ni, gan «Saimes» ļau­dis, ko­pā ra­dot ne­vil­to­ta prie­ka brī­di tik pe­lē­ka­jā de­cem­bra die­nā. Un kurš gan cits, ja ne mēs pa­ši, ra­dī­sim svēt­kus! Un kur gan ci­tur tie ra­dī­sies, ja ne kat­ra pa­ša sir­dī!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool