Otrdiena, 2019. gada 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs
Modri Liepiņu īpaša domes izveidota komisija izvēlējās par piemērotāko kandidātu aģentūras «Tukuma ledus halle» direktora amatam

Par Ledus halles direktoru, iespējams, apstiprinās Modri Liepiņu

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 5. decembris 11:02

5. decembrī no rīta kļuva zināms, ka domē izveidotā komisija izvērtējusi potenciālos aģentūras «Tukuma ledus halle» direktora amata kandidātus un par piemērotāko atzinusi Modri Liepiņu – aģentūras «Tukuma sporta un atpūtas komplekss» direktora vietnieku, vieglatlētikas kluba «Tukums» prezidentu, domes deputātu.

15. novembrī tika izsludināts konkurss aģentūras direktora amatam, kurā pieteicās 12 cilvēki. Uz pārrunām 3. decembrī tika aicināti 10 kandidāti, kam bija jāizstāsta savs redzējums par halles turpmāko darbību.
Kā jau iepriekš skaidrojis domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, izstrādāti precīzi kritēriji un punktu sistēma, lai katru cilvēku varētu objektīvi novērtēt.
Vakar, vaicāts, – viņš sliecies par labu M. Liepiņam vai kādam citam kandidātam, J. Šulcs skaidroja, ka bijis neitrāls savos vērtējumos: "Uzskatu, ka bija iespēja izvēlēties starp trim vai četriem kandidātiem, tomēr M. Liepiņa redzējums par halles tālāko attīstību bijis galvastiesu pārāks. Tāpēc arī komisija nolēmusi viņu virzīt apstiprināšanai."
Par to, vai M. Liepiņš tiešām kļūs par aģentūras «Tukuma ledus halle» direktoru, domes deputāti lems ārkārtas sēde 11. decembrī.
Jau iepriekš rakstījām, – pēc tam, kad SIA «Tukuma ledus halle» paziņoja, ka 1. oktobrī objekts izsludināts pārdošanā, dome izteica piedāvājumu halli pirkt. Pēc vairākkārtējām sarunām 25. oktobrī domes deputāti konceptuāli nolēma iegādāties ledus halli par Ls 2 250 000. Savukārt ārkārtas sēdē 13. novembrī tika pieņemts galīgais lēmums. Ar uzņēmumu tika panākta vienošanas, ka dome kā īpašnieks sāks darbu nākamā gada 1. janvārī; līdz tam jāizveido aģentūra (Tagad tas jau izdarīts. – Aut.) un jāapstiprina tās direktors.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.23 | 19:00

Liepājas teātra izrāde Slampē 

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:30

Karjera apspriešanas sapulce Degolē 

2019.04.27 | 11:30

Tikšanās ar mākslinieci Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool