Pirmdiena, 2019. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Foto: Zane Vimbule

Lielveikals «Rimi» Tukumā plāno paplašināties, iespējams, nopērkot ledus halli

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 14. februāris 20:45

Paplašinoties tirdzniecības centram «Rimi», tas varētu iegādāties Tukuma ledus halli, savukārt novada domei būtu finansējums multifunkcionāla centra ierīkošanai. Domes prasības ir augstas – lai varētu samaksāt halles kredītu un lai pietiktu naudas jaunai būvniecībai. Ja īstenotos šāda ideja, vienuviet būtu gan sporta, gan kultūras iespējas, taču šobrīd viss ir tikai sarunu procesā. «Rimi» vēlas lielākas telpas un stāvlaukumu. Ja papildus īpašumi netiek pirkti, tad iespējas ir vai nu būvēt pazemes, vai daudzstāvu stāvvietu. Uzņēmējs ir iesniedzis trīs variantus, – viens no tiem ir apvienot halles un «Rimi» stāvlaukumus.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 13. februāra, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Rimi bimi teica:

  Kas šito pīli ir palaidis? Napoleona plāni. Vienīgais, kas tic šīm blēņām, Puķīte. Saklausījusies aiz durvīm stāvēdama, tagad atsit algu:)

 2. skoba teica:

  Lai Rimi vispirms noalgot kasieres,lai strādātu visas kases.un nebūtu jāstāv pie divām kasēm!!!!lielveikals paplašinās ar divām karietēm Ha

 3. L39 teica:

  Tak 1 aprilis veel nav pienacis

 4. ...senais... teica:

  …lai pārpērk skolas arī uzreiz,ta ko tur + piedevām jauno sporta zāli-noliktavai!!!

 5. Skepse teica:

  Vai tiešām pilsēta atļausies kaut ko tādu darīt. Tas nozīmē, ka tiks likvidēta vēl viena sporta un atpūtas vieta un pārvēršana par lielveikalu. Vai tiešām Tukumā ir par maz veikalu.Nosacījus var būt tikai viens, lai vispirms uzceļ jaunu halli un tad tīko uz esošo. Pilsētai noteikti padomā jauns kredīts, ka grib atbrīvoties no esošā…

  • sinepe teica:

   nevienā normālā Eiropas valstī pilsētas centrā nav ledus vai sporta halles.Tās ceļ nomaļākās vietās,kur bez problēmām var piebraukt autobusi un bez problēmām var stāvēt daudz automašīnu! Tā kā ideja aizvākt no centra šo halli ir ļoti apsveicama. Pie tam vasarā iedzīvotājiem tad vairs nebūs jāklausās kā trenējoties puiši un mazie puisīši ar 3-stāvīgiem vārdiem piesaucot māti,pārrunā dienas notikumus …

  • Es teica:

   Jūs lasīt mākat? Ideja ir, ja Rimi nopērk, tad cena ir tik, lai nomaksātu atlikušo kredītu un pietiktu jaunas halles būvniecībai. Kurš runā par likvidāciju?

 6. Tims teica:

  To SINEPE: man jūs jaapbedina, pilna eiropa ar ledus, futbola utt hallēm atrodas pilsētas centrā. Salidzini kaut vai ar rīgu. Skonto, areena utt.

 7. :))) teica:

  Atnāks LIDL, un rimiķis varēs uzkarināties, ne ko nopirkt..:))

 8. balanda teica:

  Vai tiek plānots, ka Rimi piederēs viss Tukuma centrs? Kur paliek mazie, īpašie mājražotāju veikaliņi, īpašās kafejnīcas, īpašais Tukuma centrs ar Katrīnu? Kur Tukuma īpašā seja? Jājautā, kuru Rimi domē ir piekukuļojis?

 9. Dzintarzeme teica:

  Nopērk vai nē!
  Neredzu iemeslu Rimi paplašināšanai… kamēr cenas nav attiecīgi pret LV algām – tad es personīgi esmu pret.

 10. Jēpis teica:

  SINEPEI! Rūgti maldies visās lielajās Kanadas un ASV pilsētas halles ir centrā ja ir dažas pilsētas kur Halles ir ārpusē
  TORONTO Centrā savienota ar UNION station(dzelzsceļa stacija +pilsētas pazemes daļa ar tirdzniecību+apakšzemes pilsetiņa
  Monreāla -BELL CENTRS pilsētas centrs
  Otava jā ārpusē no pilsētas,
  Detroita Pilsetas centrā Louis arena Garām iet gaisa tramvajs(bezpilota)
  Bostona pilsētas centrā
  ST.Paul/Minneapolis St.Paul pilsētas centrā
  Našvila-pilsētas centrā
  Chikāgā ir vienā malā to visu taču var redzet apskatities wwww.nhl.com

  LA- pilsētas centrā

  • sinepe teica:

   Nu gan,Monreāla,Bostona ! Nevajag salīdzināt miljonu pilsētas ar mūsu pusspārgušo Tukumu! Tur pilsētās ir baigās platības,vieta pietiek gan veikalam ,gan hallei,gan apstādījumiem!Bet piem. Amerikā visi lielie iepirkšanās centri ir ārpus pilsētas,tur ir lieli plaši laukumi mašīnu bezmaksas novietošanai.A te gribat,lai Bumbieri uzliek maksas stāvlaukumu pie Rimi,jo ēka tak pieder Bumbieram ,ne jau Rimi!

   • sociologs teica:

    Latvijā plaši un milzīgi stāvlaukumi neder. Amerikāņi ir pieraduši pārvietoties tālākus gabalus, latvieši netiek tālāk par invalīdu stāvvietu.
    Tā kā stāvlaukuma izmēram pilnīgi noteikti ir kaut kāda lietderības līkne, kurā var saprast, cik liels stāvlaukums vairs nevienam nebūs vajadzīgs.

 11. sinepei teica:

  Rimi ēka ļoti sen vairs nepieder Bumbierim.

  Tomēr NTZ godu nedara šādu baumu izplatīšana. Kaut ko saklausās un sper avīželē iekšā. Ir tak kaut kādi kanoni, kā strādāt par žurnālistu. Kauna traips žurnālistu ģildei ir NTZ kolektīvs. Zemāk nav, kur krist.

 12. Jēpis teica:

  Sinepei.Latvijā zemes ir tik cik ir Kanāda ir 2 lielākā valsts pasaulē pēc teritorijas lieluma un ASV varetu but 6 pec lieluma zeme pilsētas centrā ir dargaka .Kanādas GUELPH pilsētā halļe ir pilsetas centra un tirdzniecības centrā… viss atkarīgs no tā ka ko attīsta

 13. paragrāfs teica:

  Lielveikali ar simtiem un tūkstošiem stāvvietu autotransportam parasti (izņemot post sociālisma Baltiju) ir pa pilsētu perimetru ar galvenajiem izejošiem ceļiem. Vai Tukumā kāds plāno transporta iespējas? Rimi nopirks to un šito, izveidos X hektārus “rimi lielvalsts”, bet centra mazās ieliņas taču paliks kādas tās ir! Labāk lai Tukuma dome nopērk “Rimi”, kas uzceļ jaunu lielu veikalu prom no centra.

  • Es teica:

   Žetons par pārkārtojuma ideju, bet pirkt gan domei tur neko nevajag. Visi tie s… centrā jau arī sākās ar Šulca lēmumu atļaut Lausam tur to halli iedēt (lai gan pilsētas plānojumā visi sporta kompleksi ieplānoti Pauzera pļavās) un pēc tam no tā paša Lausa to viņa neveiksmīgo biznesu atpirkt. Un nu mēs visi par to maksājam. Bērniem slidošana, hokejs, par ko arī dome piemaksā? Bet varbūt labāk būtu, ja visiem būtu iespēja peldēt iemācīties tepat, Tukumā? Ja nebūtu glupā Šulca lēmuma, varbūt jau baseins normālā modernā sporta kompleksā Pauszeros jau būtu? Bet tagad iznāk tā, ka iekakā kaut ko pilksētas centrā un pēc tam kauc, ka nevar mašīnas salikt, ka nevar piebraukt un gribās paplašināties uz vecpilsētas rēķina!

 14. Loğika teica:

  sviests pat Rīgā 3x mxima nav tik Liela kur tukumā ar 15 tūkstošiem iedzīvotājiem,Rimī tik liels kā 2 hales Meli

 15. ne par rimi teica:

  neesmu pret, tieši pretēji- vēlos ïpašās kafejnīcas utt., bet sāpe jau, ka tādu jau Tukumā nav!

 16. Any teica:

  Kāds vispār sakars Rimi, tā ēka jau nepieder Rimi

 17. Tukumniece teica:

  Vai tukumniekiem kads ir paprasijis vinu intereses?Nu tik bus rimi super projekts, kaa intereses tiek lobetas, ne jau tukumnieku, driiz lielveikalu monstri buus vairaak, kaa iedzivotaji.Kapeec netiek sakartota pilseta?Cik ilgi masiinas nebuus kur nolikt poliklinikas apmekletajiem?Mega projektiem nauda krediitaa tiek nemta, tikai ne ikdienas tukumnieku intereseem.Un ja vel uzcels Lidl, kuraa protams cenas nebus, kaa Lietuvaa, tad vienkarsi trukst vardu.Savaa laikaa musu vadiiba bija loti pretimnakosa Hesburgeram, kurss ir blakus skolai, un kuraa nav taa veseligakaa partika skoleniem.

  • Es teica:

   Jā, Tukumnieki prasa stāvvietu pie poliklīnikas, Melnezeru kā sakoptu atpūtas vietu tukumniekiem nevis Engurei vai dažu krieviņu biedrībai. Tukumnieki grib un viņiem ir vajadzīgs baseins, bet Rudijas ar Lukmanu dzird tikai ārzemju lielveikalniekus un dažus pašmāju tā sauktos uzņēmējus-Nikolajevu (PĀrupes iela), Ružu (nopakoti un pēc tam atdoti privatizācijai visi pilsētas komunālie uzņēmumi, iespēlēts sociālais dienests mājas biznesiņam), Kamparu (PĀrupes iela, bibliotēka un pašu Rudo, kam iešņauktās zemītes jāsakārto.

 18. Robis teica:

  Man pajāt. Naudai ir spēks.

 19. L39 teica:

  Es
  —–
  Par to melnezeru jau tik slikti nesaki.tie krievini labi cilveeki.uztur kaartiibu.es gan tur sen neesmu peldeejis.bet gan jau tie pashi.nu un ar ko mainitos ja ezers butu tukuma robezha? Valsts mezhi apsolija ka neko apkart nezagees.

 20. Tukumnieks teica:

  Avīzi lasot nāk smiekli. Kurš šīs muļķības izdomājis. Galīgi saspiedušies. Jaunu lielveikalu Lidl jā būvējam, cilvēkiem būs jaunas darba vietas. Bet tas kad centru grib pārņemt viens milzīgs veikals un aizvērt ciet milnīgi visu skaisto, kas Tukuma centrā tas pilnīgi apsurds! Smiekli!!!!! nospļauties!…. Tukumnieks….

Pasākumu kalendārs

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.21 | 19:00

Teātris Cērē 

2019.06.21 | 19:00

Skriešana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool