Rozālija, Roze

Tukuma pilsēta paplašināsies uz Tumes pagasta rēķina (29)

Tukuma pievārtes iedzīvotājiem, kas dzīvo Tumes pagastā – Līdumā, Pārupē, Jumpravas ielas rajonā, «Liepkalnos», kā arī Tumes un Robežu ielas rajonā, izsūtītas vēstules ar ziņu par iespējamo Tumes ciema un Tukuma pilsētas robežu maiņu.

Tukumā joprojām trūkst bērnudārzu, piedāvā auklītes pakalpojumus (1)

Ko darīt, ja bērniņam jau pusotrs gads un mammai jāiet darbā, jo ar pabalstu, kas no pusotra gada ir padsmit eiro mēnesī, iztikt nevar, bet rindā uz bērnudārzu pārdesmit bērnu priekšā un tuvākā uzņemšana gaidāma vien vasarā?

Visu februāri – bezmaksas iepazīšanās nodarbības «Sajūtu lādē» 

Skola visai ģimenei Tukumā «Sajūtu lāde» februārī visiem, kas apmeklēs kādu no bērnu nodarbībām, pirmā iepazīšanās reize būs bez maksas. «Sajūtu lāde» šobrīd piedāvā bērnu vingrošanas nodarbības «Sajūti pasauli caur kustībām un lego nodarbības «Radītprieks».

Sākusies balsošana par «Sporta laureātu» (15)

Piektdien, 30. janvārī, sākas balsojums par «Tukuma novada Sporta laureāta 2014» nomināciju «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 45 pretendenti.

Tukuma novads jau septembrī var zaudēt skolu ar 200 audzēkņiem (11)

Šis gads izglītības jomā sācies ar pārmaiņu gaidām – 15. janvārī Valsts sekretāru sanāksmē izsludināti Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegtie grozījumi noteikumos, kas nosaka kārtību, kā aprēķina un sadala valsts budžeta mērķdotācijas pedagogu algām.

Atsaucoties Draudzīgajam aicinājumam, Tukuma muzejs dāvina grāmatas 

Ceturtdien, 29. janvārī, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolā notika Tukuma muzeja izdevumu prezentācija Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadu skolu bibliotekāriem.

Ātrā palīdzība atved sievieti uz Tukuma slimnīcu, kur to atsakās uzņemt (31)

Laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» redakcijā esam saņēmuši vēstuli, kurā kādas pacientes meita stāsta par nelaimi, kas piemeklēja viņas māti, un par, viņasprāt, nepieņemamo Tukuma slimnīcas Uzņemšanas nodaļas mediķu darbu.

Tukuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijā mainīts darba laiks 

Sākot no 2015. gada, SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» veikusi izmaiņas Tukuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas stacijā Dienvidu ielā 1. Proti, pagarināts darba laiks nedēļas nogalē.

Tukuma domē jaunieši diskutē ar politiķiem /FOTO/ (9)

28. janvāra pēcpusdienā Tukuma novada domē notika Latvijas Jaunatnes Padomes organizētā Strukturētā dialoga diskusija «Kafija ar politiķiem», kurā domes deputāti kopā ar jauniešiem diskutēja un apsprieda, kā veicināt jauniešu politisko līdzdalību.

Tukumā pilnībā nosiltināta pirmā māja (40)

Lai arī dokumenti vēl jānoformē un par pēdējiem darbiem – jāsamaksā, var teikt, ka Tukumā pirmās daudzdzīvokļu mājas siltināšana ir pabeigta. Kā skaidroja SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis, viņš ar paveikto ir apmierināts.

Apsveikti Tukuma invalīdu sporta kluba biedri (1)

23. janvāra vakarā Tukuma Kultūras namā uz jaunā gada pirmo balli pulcējās invalīdu sporta kluba biedri, lai sveiktu biedrības labākos un veiksmīgākos sportistus, kā arī pavadītu jautru vakaru un no sirds izdejotos ”dzīvās” mūzikas pavadījumā.

Jo vairāk vēdinās dzīvokli, jo dārgāk maksās par apkuri (20)

Jautā lasītājs: – Kāpēc Tukumā, Kurzemes ielā 16, ir tik dārga apkure? Divistabu dzīvoklis, apmērām 40 m², maksa 90 eiro, kas ir divas reizes vairāk nekā citās mājās Tukumā.

Raiņa ģimnāzijas dzimšanas dienā – poēma «Vēstules Tukumam» /FOTO/ (19)

Māras Zālītes un Valda Zilvera muzikāli dramatisko poēmu «Vēstules Tukumam» otrdien, 20, janvārī, Tukuma kultūras namā nodziedāja un nodejoja Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolēni, skolotāji un absolventi ģimnāzijas 86. dzimšanas dienā.

Tukuma jaunieši aicina uz animācijas filmu vakaru 

Oktobra pirmajā pusē Tukuma jauniešu centrā savu darbību uzsāka «Animācijas studija», kas darbojas kā interešu izglītība un ir pieejama ikvienam Tukuma bērnam un jaunietim.

Tukuma novadam būs jāsavelk jostas par 400 tūkstošiem eiro (16)

Aizvadītā gada nogalē jau rakstījām par pašvaldības prognozētajiem budžeta ieņēmumiem 2015. gadā, kuros tika ierēķināta arī Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) pārpilde 2014. gada beigās pusotra miljona eiro apmērā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool