Ceturtdiena, 2018. gada 13. decembris
Veldze, Lūcija

Vladimirs Lavrinovičs izdos savu otro mūzikas albumu (2)

24. oktobrī Tukuma kultūras namā notika mūziķa un sportista Vladimira Lavrinoviča gaidāmā albuma «Pārdomas» ieskaņas koncerts. Albuma izdošana jebkuros laikos mūziķiem bijuši lieli svētki, tāpēc uz sarunu aicinājām pašu vaininieku – Vladimiru.

Jauniešu biedrība «No sirds uz sirdi» dalās labsirdībā ar tukumniekiem 

Trīs dienas Tukuma Jauniešu centrā mitinājās Talsu jauniešu biedrība «No sirds uz sirdi» jeb iNSUS, kā jauniešiem labpatīk sevi dēvēt. Jaunieši Tukumā nebija ieradušies, lai izklaidētos, bet gan, lai dalītos labsirdībā un sirds siltumā ar citiem.

Tukums sagaidījis savus elektromobiļus /FOTO/ (37)

Piektdien, 31. oktobrī, pie Tukuma novada domes ēkas Talsu ielā 4 pieripoja divi balti «VolksWagen Up!» elektromobiļi. Abas automašīnas domātas darbam pilsētā un tuvējā apkārtnē – ar vienu brauks Tukuma novada sociālā dienesta darbinieki, ar otru – ainavu arhitekte Maija Fogele.

Edmunds Jurēvics uzvar TV spēlē «Es varu būt premjerministrs» /papildināts/ (44)

Ceturtdien, 30. oktobrī, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēdzās televīzijas spēle «Es varu būt premjerministrs», kurā tia noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēja cīņā par premjera mēnešalgu. Par balvu sacentās Edmunds Jurēvics no Tukuma, Armands Astukevičs no Ventspils un Bruno Bahs no Iecavas.

Skolotājai Tijai Kalniņai – 90 (1)

Svētdienā, 26. oktobrī, Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotāji direktores Guntas Aumales vadībā un kora «Savējie» dziedātāji skolotājas Rasmas Valdmanes vadībā sveica savu kolēģi Tiju Kalniņu 90. dzimšanas dienā.

Šovakar TV spēles «Es varu būt premjerministrs» fināls; atbalstām Edmundu (17)

Ceturtdien, 30. oktobrī, 22.15, Latvijas Televīzijā (LTV1) noslēgsies televīzijas spēle «Es varu būt premjerministrs» un tiks noskaidrots, kurš no trīs finālistiem uzvarēs cīņā par premjera mēnešalgu. Par balvu sacentīsies Edmunds Jurēvics no Tukuma, Armands Astukevičs no Ventspils un Bruno Bahs no Iecavas.

Tukuma 2. vidusskolai – 45 /FOTO/ (8)

Sestdien, 25. oktobrī, Tukuma 2. vidusskola svinēja 45. dzimšanas dienu – 45 izlaidumu svētkus, aicinot uz skolu gan tagadējos, gan kādreizējos skolotājus, darbiniekus un skolēnus.

Tukumam jāatceļ lēmums, jo kvadrātmetri atkritumus neražo (22)

Ir pagājis gads, kopš valsts mainīja maksāšanas kārtību par atkritumiem, asenizāciju un kāpņu telpas apgaismojumu, nosakot, ka šī maksa jārēķina nevis pēc īpašumā deklarēto iedzīvotāju skaita, bet jāsadala proporcionāli uz īpašumiem. Tukuma novada dome mēnesi vēlāk pieņēma lēmumuka, ka maksa par atkritumiem un kāpņu telpas apgaismojumu jāsadala nevis uz īpašumiem, bet gan uz īpašumā esošā mājokļa kvadrātmetriem.

Tukumā noticis pirmais kamermūzikas festivāls /FOTO/ (1)

«Rudens krāsas mūzikā» izskanējis. Muzikālo saietu rosināja un rīkoja Tukuma Mūzikas skolas skolotāji. Piedalījās jaunie mūziķi no Auces, Tukuma, Ozolnieku un Salgales Mūzikas skolām, Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Engures un Iecavas Mūzikas un mākslas skolām.

Jauntukumā savāc lietus ūdeņus (2)

Lielā rakšana Jauntukuma mikrorajona privātmāju teritorijā, precīzāk, Zemgales ielā, ir vieni no lielākajiem un, visdrīzāk, arī pēdējiem šī rudens darbiem Tukumā.

Piektdien, 24. oktobrī, Tukumā nedarbosies luksofori (7)

Piektdien, 24. oktobrī, elektroiekārtu remontdarbu dēļ Tukuma centrā un Jauntukumā nedarbosies luksofori: pie veikala «Rimi» – Pasta un Meža ielā, kā arī Jelgavas un Alīnes ielā.

Visticamāk, jaunais Tukuma novada domes priekšsēdētājs būs Ēriks Lukmans (26)

Otrdienas, 21. oktobra, vakarā notika partijas «Tukuma pilsētai un novadam» valdes sēdē, kurā, kā pēc 12. Saeimas vēlēšanām solīja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, viņa vietniekam Ērikam Lukmanam bija jāpasaka, vai viņš ir gatavs pieņemt partijas aicinājumu kļūt par jauno domes priekšsēdētāju.

Vai māja nodega nestrādājoša ugunsdzēsības hidranta dēļ? (4)

Par to, ka naktī uz pirmdienu, 20. oktobri, Tukumā, Cēsu ielā, notikušā ugunsgrēka laikā ūdens ieguvei ugunsdzēsēji nav varējuši izmantot šīs ielas hidrantu, uzzinājām no iedzīvotājiem, kas redakcijai pauda bažas, vai ūdenssaimniecības projekta laikā ierīkotā un izdaudzinātā hidrantu sistēma maz darbojas.

Tukuma Invalīdu sporta klubam – 20 /FOTO/ (2)

Sestdiena, 18. oktobris, bija Invalīdu sporta kluba 20. dzimšanas diena. Tie bija svētki visiem tiem Tukuma un citu novadu cilvēkiem, kas šajos 20 gados šajā sporta klubā atraduši draugus, domubiedrus un otrās mājas; te kopā svinējuši svētkus, piedalījušies nometnēs un kopā guvuši uzvaras – gan dažādos sporta veidos, gan personīgajā dzīvē.

Tukuma novada skolēni apgūst pirmo medicīnisko palīdzību /FOTO/ 

Piektdienas, 17. oktobra, pēcpusdienā Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komitejas telpās notika pirmās palīdzības izglītojoši informatīva stafete, kurā piedalījās Tukuma 2. pamatskolas, Pūres pamatskolas, Tukuma 3. pamatskolas un Tukuma un vakara neklātienes vidusskolas skolēnu komandas.

Pasākumu kalendārs

2018.12.13 | 13:00

Ēdienu gatavošana Zantē 

2018.12.13 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.12.13 | 17:00

«Darām paši» noslēgums Jaunpilī 

2018.12.14 | 10:00

Eglīte bērniem Džūkstē 

2018.12.14 | 10:00

Eglītes iedegšana Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool