Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Verners, Muntis

Izmaiņas Jūrmalas un Tukuma vilcienu sarakstos naktīs uz 30. septembri un 1. oktobri 

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka naktīs no 29. uz 30. septembri un no 30. septembra uz 1. oktobri dzelzceļa posmā Dubulti-Sloka paredzēto sliežu remontdarbu dēļ noteiktas nelielas izmaiņas vairāku Jūrmalas-Tukuma virziena elektrovilcienu kustības sarakstos.

Biedrība «Ligzda» Tukumā aicina apgūt dekupāžu 

No 22. līdz 27. septembrim biedrība «Ligzda» Tukumā, Brīvības laukumā 13 (2.stāvā), aicina uz bezmaksas dekupāžas nodarbībām «Pārvērtību kaleidoskops».

Tukuma Sporta skolas direktore iesniedz atlūgumu (28)

Tukuma novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē 10. septembrī deputāti izskatīja un atbalstīja Tukuma Sporta skolas direktores Lindas Dreimanes iesniegumu, kurā viņa bija lūgusi pārtraukt darba tiesiskās attiecības.

Dāliju ziedu varavīksne Bišu māja (4)

Vēl tikai 19. septembrī Bišu mājā, Pasta ielā 21, iespējams apskatīt dāliju izstādi. Šeit iespējams apskatīt apmēram 150 šķirnes.

Tēvu cirks un Karlsona klauni 

16. septembra pēcpusdienā PII «Karlsons» bērnu laukumi sporta skolotājas Lienes Žukauskas vadībā un piedaloties visu grupu galvenajiem klauniem – audzinātājām un auklītēm – kā uz burvju mājienu kļuva par cirka arēnu.

Dzelzceļa stacijā – «Vārti uz Kurzemi» un «Sirds uz perona» /FOTO/ (14)

12. septembra vakarā dzelzceļa stacijā Tukums I notika Kurzemes dzejas un mākslas dienu pasākumi – izstādes «Vārti uz Kurzemi» atklāšana un dzejas pasākums jauniešiem «Sirds uz perona».

Mākslas un dzejas dienas «Vārti uz Kurzemi» atklātas /FOTO/ 

Piektdien, 12. septembrī, Tukuma bibliotēkā ar diždzejnieku dzejas vārsmām un viņu dzejas grāmatu izstādi tika atklātas Kurzemes mākslas un dzejas dienas «Vārti uz Kurzemi», kas Tukumā norisināsies līdz pat svētdienai, 14. septembrim.

Tukuma novada skolu skolēni sadodas rokās Baltijas ceļā /FOTO/ (13)

Ceturtdien, 11. septembrī, Tukuma ielās notika sadošanās rokās, kurā piedalījās Tukuma skolu un Tumes vidusskolas skolēni.

Kuldīdznieki Tukumā gatavojas Kurzemes Mākslas un Dzejas dienām (1)

Gatavojoties Kurzemes Mākslas un Dzejas dienām, kas Tukumā norisināsies 12. un 13. septembrī, Tukuma novada domē pastrādājuši Kuldīgas mākslinieki – starp stāviem pašvaldības ēkas vestibilā novietots objekts «Jauna sezona».

Tukumā, mājā Lielajā ielā izdeg vairāki dzīvokļi /FOTO; papildināts 11:30/ (37)

Šorīt ap 6.00 no rīta izcēlās ugunsnelaime Tukumā, Lielajā ielā 23 – pašvaldībai piederošajā koka trīsstāvu mājā.

Kāpēc Tukumā nenoasfaltēja Kalna ielu? (25)

Jautā lasītājs: – Stāsts par Kalna ielu ir sens, un tas sākās vienlaikus ar ūdenssaimniecības projektu. Mūsu ielā bija bruģis, kuru toreiz, kad sākās rakšanas darbi, noņēma. Pēc tam visus darbus pabeidza, uzbēra granti, un tā arī iela palika grantēta.

Atklāts Tukuma jaunākais bērnudārzs «Lotte» /FOTO/ (38)

Piektien, 5. septembrī, pēc rekonstrukcijas tika atklāts Tukuma jaunākais bērnudārzs «Lotte» – pirmskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» filiāle. Pagājis gandrīz gads, kopš personu apvienība SIA «Telms-Delpro» sāka rekonstrukcijas darbus šajā ēkā un tās apkārtnē.

Deju kolektīvs «Svīta» aicina pievienoties dejotājus 

Katru pilsētu vai novadu atpazīstam pēc zināmām personībām, vēsturiskām būvēm vai skaistiem apskates objektiem. Uz Tukumu pārsvarā dodas pēc smukuma. Tieši „smukuma” kodu katrs mēģina atrast pa savam.

«Tukuma piens» samazina pārdošanas cenas par 10 līdz 15% (4)

Ir pagājis laiks, kopš Krievija izsludināja embargo Eiropas Savienībā (ES) ražotajiem piena produktiem. Pamazām kļūst zināmas aprises, ko šis embargo nozīmē piena ražotājiem un pārstrādātājiem. Par tām nelielā sarunā lūdzām pastāstīt a/s «Tukuma piens» direktoram Intam Poškum.

Pasākumu kalendārs

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Lekcija par mācību uzņēmumiem Tukumā 

2018.09.19 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.19 | 17:30

Radošā nodarbība Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool