Ceturtdiena, 2019. gada 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Valguma ielā 4 vējš norāvis jumta segumu (3)

Sestdien, 13. decembrī, vējā cieta arī mājas Valguma ielā 4 jumts – no tā tika norauts ruberoīda segums aptuveni 120 m² lielā platībā. Sestdienas pēcpusdienā SIA «Tukuma nami» vīri aizvāca jumta seguma fragmentus no Valguma ielas un mājas iebrauktuves.

Tukuma Mūzikas skolas koklētāji aizsāk koncertu ciklu Pils tornī (2)

Trešdien, 10. decembra, pievakarē Tukuma pils tornī notika koncerts, kurā piedalījās Tukuma Mūzikas skolas kokles klases audzēkņi Marta Puķe, Māra Šuha, Ilze Muceniece, Laura Siliņa, Katrīna Sapnova, Nora Vasermane, Elza Vasermane, Anna Sapnova, Jēkabs Sapnovs un Annika Bandere skolotājas Daces Bleikšas vadībā.

Lūstošs koks sagrauj mājas jumtu Tukumā /papildināts/ (29)

Tukumā, Rīgas ielā 7, ap pulksten 5 no rīta uz dzīvojamās mājas uzkritis vēja nolauzts koks, sabojājot jumtu un dūmvadu. No ēkas evakuēti desmit cilvēki, kas izmitināti patversmē. Tikai laimīgas sagadīšanās dēļ neviens no cilvēkiem, kas dzīvoja jumta izbūves dzīvoklīšos, nav cietis.

Mūsdienu deju tusiņš – joprojām Tukumā (1)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma pilsētas kultūras nams jau 14. reizi pulcēja bērnus un jauniešus no visas Latvijas, lai piedalītos mūsdienu deju festivālā «Deju tusiņš Tukumā».

Bērnudārzs «Karlsons» sirmgalvjiem sagādā Ziemsvētku gaidīšanas prieku /FOTO/ (2)

Trešien, 10. decembrī, bērni, audzinātājas, auklītes un darbinieki bērnudārzā «Karlsons» kopā ar kādreizējo mācītāju lauku jeb Lauktehnikas ļaudīm Ziemassvētku gaidīšanas laiku svinēja. Uz «Karlsona» sarūpētajiem svētkiem vairāk nekā pussimts ļaužu ieradās.

Ko darīt Tukumā trešās Adventes nedēļas nogalē? (7)

Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad visi aicināti dalīties mīlestībā, labsirdībā un visā, kas spēj ielīksmot ikviena sirdi. Arī mums Tukuma pusē ir, ar ko dalīties!

Galerijā «Durvis» Tukumā skatāmas gleznas, šalles, lakati un gleznas uz zīda (2)

No sestdienas, 6. decembra, galerijā «Durvis» skatāma Dobeles mākslinieces Laumas Liepas izstāde «Ziedi un jūra», kurā apskatāmi pēdējo divu gadu darbi – eļļas gleznas, apgleznotas šalles un lakati, un gleznas uz zīda.

Tukumā sveiktas nevalstiskās organizācijas un to biedri /FOTO/ 

Sestdien, 6. decembrī, Tukuma kultūras namā pirmoreiz ar pašvaldības piešķirtajām naudas balvām tika sveiktas nevalstiskās organizācijas un to biedri.

Tradicionāli izpušķota arī Katrīnas laukuma egle Tukumā /FOTO/ (4)

6. decembrī, ievērojot vairāku gadu tradīcijas, ikvienam tukumniekam bija iespēja izrotāt Katrīnas laukuma eglīti, kā arī dziedāt un rotaļāties folkloras kopas «Avots» vadībā un cienāties ar tēju un piparkūkām.

Tukuma Mūzikas skolas audzēkne Eva Blumberga uzstājas Vidzemes koncertzālē (2)

20. novembrī Cēsīs Vidzemes koncertzāles Lielajā zālē notika VII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss, kurā piedalījās 16 dalībnieki no 12 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas skolām (Tallinas, Viļņas, Rīgas u.c.).

Recepte Ziemassvētku gaidīšanas laikam (2)

Tukuma bērnudārzā «Karlsons» iestājies svētku gaidīšanas laiks. Kā katru gadu to ievadīja vienots Rūķu gājiens. (Paldies bērnu vecākiem, kas pārtapa par rūķiem!) Bērnudārza bērni tika iepriecināti un appikoti ar sniega pikām un arī pacienāti ar rūķu ceptām piparkūkām.

Tukuma novada domē sveic pašvaldības policistus /FOTO/ (15)

Piektdien, 5. decembrī, Tukuma novada pašvaldības policijas darbinieki priekšnieka Armanda Hohfelda vadībā piedalījās Policijas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā Tukuma novada domē.

Policijas 96. gadadienā sveikti Tukuma likuma sargi /FOTO/ 

Piektdien, 5. decembrī, sava dienesta 96. gadskārtu atzīmē Valsts policija un daudzviet par godu šim notikumam tiek rīkoti vairāki svinīgie pasākumi. Bet VP Zemgales reģionālās pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieku svinīgā līnija un labāko apbalvošana Tukuma domes konferenču zālē notika vakar, 4. decembrī.

Šodien – Starptautiskā Brīvprātīgo diena (2)

To var darīt jaunībā, kad visa pasaule pie kājām, un to var darīt briedumā, kad otram var dot pieredzi, kad šim darbam ir laiks un iedvesma. Tā ir iespēja redzēt citas zemes, iepazīt daudz jaunu ļaužu, viņu tradīcijas, uz pusgadu vai gadu atvēlot sevi nezināmajam.

Tukuma novada Izglītības, kultūras un sporta komiteju vadīs Ludmila Reimate (4)

Trešdien, 3. decembrī, izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti ievēlēja savu priekšsēdētāju – deputāti Ludmilu Reimati. Līdz šim komiteju vadīja Ēriks Lukmans, taču tā kā viņš ir ievēlēts par domes priekšsēdētāju, viņa pienākums ir vadīt Finanšu komiteju.

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool