Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Lielie konteineri lielgabarīta atkritumiem Tukumā – līdz svētdienai (2)

Līdz svētdienai, 26. aprīlim, Tukumā turpināsies lielgabarīta atkritumu izvešanas akcija, kurā tiek piedāvāts pilsētas iedzīvotājiem nodot mēbeles, santehniku, autoriepas un cietos sadzīves atkritumus.

Kur talkot Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novados? (1)

Lielās talkas oordinatore Tukuma pilsētā ir Maija Šulca, tālr. 63107281, 26543211. Talcinieki atkritumu maisus varēs saņemt 25. aprīlī no 8.00 līdz 10.00 pieteiktajās talkas vietās vai Tukuma novada domes (Talsu ielā 4) apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Ligita Zemniece jau 20 gadus Tukuma Mūzikas skolas direktores amatā (3)

“Mums ir laba skola!” – tā pēc Tukuma Mūzikas skolā nostrādātajiem 20 gadiem saka direktore Ligita Zemniece un piebilst, ka mūsu atgādinājums par to, ka šāda apaļa jubileja pienākusi, radījis nelielu pārsteigumu: “20 gadi šajā darbā ir pagājuši kā mirklis…”

Grandiozs simfoniskā orķestra koncerts festivālā «Satiksimies Tukumā» (2)

15. aprīlī Tukuma kultūras namā izskanēja Tukuma Mūzikas skolas rīkotais festivāls «Satiksimies Tukumā». Šogad tas tika organizēts kā 5. Kurzemes mūzikas skolu orķestru festivāls-koncerts.

Tukuma bērnudārza «Vālodzīte» bērni, vecāki un audzinātāji jau notalkojuši /FOTO/ (3)

18. aprīlī Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» pagalms bija cilvēku pilns. Šī bija otrā Lielā Talka kopā ar bērnu vecākiem un deju kolektīvu «Vidums», kuru rīkojām savā bērnudārzā, un atskatoties varam secināt, ka kopā ir paveikts šķietami nepaveicamais.

Kā tukumnieki glāba sava stārķa Ziedoņa ligzdu (4)

Šķiet vien Veļķu iedzīvotāji (un arī ne visi) zina, ka Tukuma pilsētai ir pašai savs stārķis. Bijis tā, ka pirms astoņiem gadiem stārķis ierīkoja sev ligzdu uz elektrības staba Lakstīgalu un Pilskalna ielas stūrī. Vietējie stārķi nosauca par Ziedoni.

Nelieciet dienas gaismas spuldzes pie šķiroto atkritumu konteineriem! (26)

Tukuma novada domes komunālā nodaļa aicina iedzīvotājus nelikt dienas gaismas spuldzes pie šķiroto atkritumu konteineriem, bet aizvest tās uz atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra» atkritumu šķirošanas punktu Tukumā, Dienvidu ielā 1, kur tās pieņem bez maksas.

Tukumā noklīdis kaķis atrodas pēc 145 dienām (4)

“Pēc ilgām meklēšanas un cerību pilnām 145 dienām atradām savu laimes kaķīti šņāceklīti – Mikiņu,” – tā e-pastā mums raksta kaķenes saimniece Baiba. Viņa saka milzīgu paldies visiem, kas juta līdzi un zvanīja, atsaucās

Kāpēc kara veterānus sveic Tukumā, kamēr citas pašvaldības atteikušās to darīt? (35)

Publiskajā telpā izskanējis, ka Tukumā, līdzīgi, kā citās pašvaldībās, notiks Otrā pasaules kara veterānu – padomju armijas veterānu apbalvošana ar piemiņas medaļām. Izskanējusi arī informācija, ka Drošības policija ir ieteikusi atturēties no šādu sarīkojumu rīkošanas.

Par zobiem zinošākie bērni mācās Tukuma 3. pamatskolā (1)

Otrdien, 14. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās viktorīna 5. klašu skolēniem «Esi gudrs – būsi vesels!», kurā piedalījās 15 komandas.

Ģimnāzijā notikusi 5. – 9. klašu, zēnu un jaukto koru starpskate /FOTO/ 

Vakar, 16. aprīlī, Tukuma Raiņa ģimnāzijā notika 5.-9. klašu, zēnu un jaukto koru starpskate, kurā piedalījās un savus spēkus pirms lielās skates pārbaudīja dziedātāji no Tukuma, Engures un Jaunpils novada. Katram korim bija jādzied trīs dziesmas – viena obligātā – Jūlija Rozīša un Lauras Polences «Stāvēju, dziedāju» un divas pēc izlozes.

Nāc skriet Tukumā! /FOTO/ (1)

Ceturtdien, 16. aprīlī, Tukuma sporta dzīves entuziasti Tukuma novada domes darbiniece Zane Siliņa, Tukuma vieglatlētikas kluba pārstāve Liene Gudriniece un kluba jaunais vadītājs un treneris Juris Kožeurovs stadionā Lauktehnikā pulcēja jauniešus, bērnus, lai sāktu akciju «Ceturtdiena – skriešanas, veselīga dzīvesveida diena».

Kas zāģē Veļķu priedes? (17)

Veļķu iedzīvotāji satraukti – kāds no tuvējo māju īpašniekiem sācis zāģēt lielās, 100-gadīgās priedes. Viņus šis fakts pārsteidzis, jo, pirmkārt, 15. aprīlī beidzies tas laiks, kad var zāģēt kokus, otrkārt, kā tas ir iespējams, ka pilsētas mežā vispār kāds kaut ko cērt?!

Latvijas labākie jaunie fiziķi – Tukuma 2. vidusskolā (12)

Tukuma 2. vidusskolas skolēni Noreta Nordena, Viktorija Leimane, Artūrs Oščepkovs un Kristiana Katkovska ieguvuši 1. vietu Jauno fiziķu skolas kausā. Jauno Fiziķu skola Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē darbojas jau piekto gadu, taču šāds skolu kauss norisinājās pirmo reizi.

«Knifiņš» no Baltkrievijas teātra foruma pārved 1. vietu (5)

Pašās marta beigās Tukuma kultūras nama bērnu un jauniešu teātris «Knifiņš» piedalījās Minskas 3. starptautiskajā bērnu teātra forumā «Soļi», kur bez tukumniekiem, kas pārstāvēja Latviju, piedalījās bērnu teātri no Azerbaidžānas, Lietuvas, Igaunijas, Maskavas un trīs kolektīvi no Baltkrievijas.

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool