Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Tukuma bibliotēkā apskatāma ceļojošā fotoizstāde «Latvijas mazās gaismas pilis» 

24. februārī 14.00 Tukuma bibliotēkā atklāj fotoizstādi «Latvijas mazās gaismas pilis». Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (Biedrība) un arhitekta Jāņa Dripes veidotajā fotoizstādē var iepazīties ar 59 Latvijas bibliotēkām, kas pēdējos 10 gados piedzīvojušas pozitīvas pārmaiņas.

Līdz Melnezeram – ne ātrāk par 30 km/h (23)

Pagājušajā nedēļā Tukumā, Melnezera ielā, uzlikta ātrumu ierobežojoša ceļa zīme un tagad te var braukt ar ātrumu, ne lielāku par 30 km/h. Tas darīts, lai palīdzētu sadzīvot braucējiem un gājējiem.

Tukumā zog aku vākus (4)

Aku vāku zādzības Tukumā kļuvušas par ierastu lietu, taču īpaši iecienīta garnadžiem kļuvusi Maza Smilšu iela, kur ielu malās izveidota lietus ūdens savākšanas sistēma ar nelielām akām, kuras nosedz vāki.

Diskutē par Tumes pagasta «Līduma» un «Pārupes» pievienošanu Tukumam (4)

Otrdien, 17. februārī, Tukuma domes zālē notika jau otrā saruna par Tukuma pilsētas un Tumes ciema robežām. Uz šo sarunu, kā 2. februāra sanāksmē tika solīts, tika aicināti «Līduma» un «Pārupes» – apbūvēto mazdārziņu rajonu – zemes īpašnieki, lai pārrunātu, kur viņi vēlas būt – pie Tukuma vai palikt Tumes ciemā, kur šīs teritorijas ir šobrīd.

Tukuma Mūzikas skolas audzēkne Karlīna Leimane iegūst Grand Prix konkursā «Saxophonia» (2)

Sestdien, 14. februārī, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā tika apbalvoti Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu saksofonistu konkursa laureāti. Viņu vidū – arī Tukuma Mūzikas skolas 2. saksofona klases audzēkne Karlīna Leimane (pedagoģe Eva Folkberga un koncertmeistare Inguna Augsne).

Kādas bijušas Jura Šulca pirmās 100 dienas Saeimas deputāta krēslā (14)

100 dienas – tieši tik daudz 12. Saeimas deputāta amatā aizvadījis bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs. Lai gan 17 gadus pašvaldības vadītāja amatā nevar salīdzināt ar trim mēnešiem Saeimā, runājot Satversmes vārdiem, tieši tagad viņam uzticēta vislielākā vara valstī – tautas priekšstāvja pienākumi.

Tukuma Mūzikas skolas koncerts «Konkursa solo» Durbes pilī 

Svētdien, 15. februārī, Durbes pils mirdzēja saules gaismā un skanēja mūzikas skaņās koncertā «Konkursa solo». Tajā piedalījās Tukuma Mūzikas skolas pūšaminstrumentu klases audzēkņi.

Guna Roze: “Žurnālists ir kā psihoterapeits” 

Ar Gunu Rozi iepazinos pirms divarpus gadiem, kad pievienojos Tukuma literātu apvienībai. Vispirms ievēroju viņas darbības stilu: klusi un mierīgi tiek noorganizēti desmitiem pasākumu! Kā tik daudz enerģijas var ietilpt vienā cilvēkā?!

«Karlsons» Draugu dienā ciemos uzaicina Dzirciema internātpamatskolu 

Lauktehnikas pirmskolas izglītības iestādes «Karlsons» bērni un darbinieki jau trešo gadu februāra vidū rīko Draugu dienu. Svētkos pie mums ciemojās Dzirciema internātpamatskolas audzēkņi, kas darbmācības skolotāja Kārļa Šeiniņa vadībā atveda saviem mazajiem draugiem pašgatavotas rotaļlietas.

Tukumā notikusi vokālās mūzikas konkursa «Balsis» 1. kārta /FOTO/ 

Ceturtdien, 12. februārī, Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis» pirmās kārtas konkurss. Tajā piedalījās 11 vokālie ansambļi no Tukuma, Pūres, Tumes un Engures.

Tukuma ielās – jau vairāki satiksmes spoguļi (6)

Pirmais spogulis Tukumā pirms kāda laika tika uzlikts Smilšu un Lauku ielas krustojumā, lai, pa Lauku ielu braucot, būtu labāk pārskatāms Smilšu ielas posms virzienā un Kurzemes ielu.

Tukuma un Kandavas vieglatlēti Latvijas «U-16» čempionātā (3)

Aizvadītajās brīvdienās, 7. un 8. februārī, Tukuma Sporta skolas un Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā «U-16» vecuma grupā, kas notika Rīgas sporta manēžā.

Kā Saeimā ēnoja bijušo Tukuma domes priekšsēdētāju Juri Šulcu (1)

Ēnu dienā Saeimā trešdien, 11. februārī, viesojās Kristiāna Katkovska (Tukuma 2.vidusskola), Monika Jansone (Rīgas amatniecības vidusskola), Anna Orlova (Tukuma Raiņa ģimnāzija), Anastasija Grošnaja (Tukuma Raiņa ģimnāzija) un Amanda Kipena (Tukuma 2.vidusskola), lai sekotu līdzi Saeimas deputāta Jura Šulca ikdienas darbam.

Tukuma policistus ēnoja 13 skolēni (7)

11. februārī, valstī bija Ēnu diena. Jau no 9.00 liela ēnotāju aktivitāte bija vērojama arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī, kur 4. līdz 12. klašu skolēni vislielāko interesi izrādīja par kriminālpolicijas un patruļpolicijas darbu – viņi sekoja policistu ikdienai un vairāk iepazinās ar viņu profesiju.

Ēriks Lukmans – 100 dienas Tukuma domes priekšsēdētāja amatā (10)

Ir pagājušas 100 dienas, kopš Tukuma novada domi vada Ēriks Lukmans. Tāpēc uz sarunu viņu aicinājām vismaz triju iemeslu dēļ. Pirmkārt, par Tukuma novada pašvaldības vadītāju zinām ļoti maz, bijis pilsētas domes izpilddirektors un vairāk nekā vienu sasaukumu – Tukuma novada domes deputāts un domes priekšsēdētāja vietnieks.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool