Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Apmales gar puķu dobi pie Bišu mājas ir bīstamas! (15)

– Tukumā, Bišu mājas pagalmā, ar mazbērnu devāmies pie kāpnītēm atstātās automašīnas. Bērns pavisam nejauši garāmejot pieskārās betona apmalei, un no tās atdalījās milzīgs gabals, kas uzkrita bērnam uz kājas un uz automašīnu.

Tukuma Mūzikas skolas jaunās pianistes – starptautiskā konkursā (5)

Šonedēļ skolās nedzird skolēnu čalas. Ir brīvlaiks, un bērnu balsis pieskandina pagalmus. Tikai mūzikas skola nav pieklususi – lai paspētu sagatavoties daudzajiem festivāliem, koncertiem un konkursiem, ar darba dienām vien nepietiek.

ACULIECINIEKS: tā parkojas Tukumā (19)

Piektdien, 20. martā, ap 13.00 Tukumā, Pils ielā, pie «Swedbank» ēkas kāds bija novietojis visai savādi savu spēkratu – fotogrāfiju iesūtījis Toms.

Poļu draugi aicina viesos Tukuma mūziķus, motobraucējus un ēdiena gatavotājus 

Marta sākumā Tukumā viesojās Milēna Sakoviča (Milena Sakowicz) un Jakubs Vožņaks (Jakub Woźniak) no Polijas pilsētas Slupskas (Słupsk). Milēna un Jakubs ieradušies, lai aicinātu dalībpilsētu pārstāvjus viesos uz Šarlotes ieleju (Charlotta Valley) no 10. līdz 14. jūnijam, kad tur notiks 73. Baltijas Pilsētu savienības valdes tikšanās.

No 29. marta tiks mainīti teju visu maršrutu vilcienu kustības saraksti 

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka, sākot no 29. marta, tiks mainīti gandrīz visu maršrutu dīzeļvilcienu un elektrovilcienu kustības saraksti (izņemot maršrutus Rīga-Jelgava un Rīga-Liepāja). Izmaiņas skar arī Rīga-Tukums vilcienu. Piedāvājam visu maršrutu vilcienu kustības sarakstus.

ACULIECINIEKS: 17. marta ziemeļblāzma Tukumā /FOTO/ (4)

Tukumnieks Māris Rozenbergs ziemeļblāzmu iemūžinājis no Tukuma mototrases laikā no 21.56 līdz 22.38, blakus garāžas, bērnudārzs un uzreiz lejā mazdārziņi. Māris saka, ka interesanta sakritība esot tāda, ka tieši šajā pašā dienā tikai 2013. gadā arī bija ziemeļblāzma.

Tukumā aizvadīta ikgadējā «NTZ» rīkotā dārzkopju tikšanās /FOTO/ 

Sestdien, 14. martā, Tukuma ledus hallē uz tradicionālo pavasara pasākumu, ko saviem lasītājiem organizējam mēs – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» veidotāji – pulcējās dārzkopji. Pirms lielā darbu cēliena vēl nedaudz laika, lai uzkrātu zināšanas, uzzinātu par jaunumiem.

Tukumā grantētās ielas pēc greiderēšanas pārklājušās ar šķembām (17)

“Pēc tam, kad šķūre izbrauca pa mazajām ieliņām Jauntukumā, tās no vienas vietas pārklājās ar prāva lieluma šķembām. Pa šādu ielu tagad ne īsti ar kājām, ne ar bērnu ratiem iziet vairs nevar. Mēs labprāt uzzinātu, ar ko tad īsti tās ūdenssaimniecības projekta laikā izraktās bedres tika aizbērtas…

Bērnudārza «Karlsons» bērni ciemos sagaida savas mīļās omes /FOTO/ 

Savas smaidošās, vienmēr daudz mīļvārdiņu zinošās mīļās pogas – omītes – 10. martā ciemos sagaidīja pirmskolas izglītības iestādes «Karlsons» bērni.

Patīkami pārsteidz jaunie pludmales volejbolisti 

Pamatīgu pārsteigumu sarūpējuši Engures jaunie pludmales volejbolisti Ernests Gūtmanis un Kaspars Kronbergs, pagājušajā nedēļas nogalē izcīnot 3. vietu starptautiskā bērnu un jauniešu turnīrā pludmales volejbolā, kas norisinājās pludmales sporta centrā «Brazīlija».

Tautas deju kolektīvu atlases skate Tukumā /papildināts ar FOTO/ (7)

Piektdien, 13. martā, Tukuma kultūras namā pulcējas vairāk nekā 900 tautas deju dejotāju – 1. līdz 12. klašu skolēni, kas Rīgas žūrijai rādīs savu varēšanu pirms šīs vasaras XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

«NTZ» Tukuma jauniešu televīzijas raidījumā «Tukums dara» /VIDEO/ (4)

Februārī «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā viesojās biedrības «TuTV» dalībnieces Monta Videniece un Iveta Reimane. Bruņojušās ar vairākām fotokamerām un diktofonu, mūsu kolēģes te gatavoja vienu no savā televīzijā nesen aizsāktā cikla «Tukums dara» raidījumiem.

Tukuma audēju darbnīcas modes skatē /FOTO/ 

Sestdien, 7. martā, Tukuma ledus hallē notika Tukuma audēju darbnīcas rīkotā gadskārtējā modes skate «Satiksimies martā», kuras ideja bija ar dažādiem darbiem atspoguļot lina pārvērtības un palīdzēt sievietēm apdomāt jaunu tērpu idejas.

Satiksmes spogulis Tukumā zaudē cīņā ar vandaļiem (32)

1. marta redakcijas e-pastā bijām saņēmuši informāciju no iedzīvotājiem ar klātpieliktu foto par to, ka sadauzīts satiksmes spogulis Smilšu un Lauku ielas krustojumā Tukumā.

Lielbritānijā pēkšņi mirst tukumnieks, māte lūdz palīdzību 

Kā raksta portāls «ziedot.lv», tukumnieks Sandis Vīksna februāra vidū bija devies darba meklējumos uz Lielbritāniju un apmeties pie sava bērnības drauga. 26. februārī, pārnācis no darba, draugs Sandi dzīvoklī atradis mirušu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool