Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Tukums – radioamatierisma lielpilsēta? (1)

Par radioamatierismu Tukumā rakstām ne pirmo reizi un arī par Kristeru Misu būsiet ko iepriekš uzzinājuši mūsu laikrakstā. Vai arī nesen redzējuši Tukuma Jauniešu televīzijas sižetu par radioamatierismu Tukumā.

Tukumā pusaudze ar mopēdu iebrauc kokā (13)

Pirmdien, 8. jūnijā, 9.47 Tukumā, Brīvības laukumā, 2001. gadā dzimusi pusaudze vadīja mopēdu «Keeway Focus» un, netiekot galā ar tā vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas uz trotuāra un iebrauca kokā.

Mācību gada noslēgums Tukuma bērnudārzā «Lotte» 

Pirmā mācību gada noslēgums «Lottē» pienācis nemanot. Līdz ar ceriņu ziedēšanu «Lottes» pagalmā Dārza svētku ietvaros bērnu smiekliem skanot, uzziedēja brīnumkrāšņi zīmējumi gan uz asfalta, gan uz auduma.

Tukuma Mākslas skolas izlaidums /FOTO/ (2)

3. jūnijā Tukuma muzeja galeriju «Durvis» piepildīja jaunieši un viņu skolotāji no Tukuma mākslas skolas. Tukuma mākslas skolu šogad beidza 12 jaunie mākslinieki.

Saka paldies Veltai Leksei – par darbu, atbalstu un atsaucību (9)

29. maijs bija šī mācību gada pēdējā diena, maija mēneša pēdējā darbdiena un arī pēdējā darba diena Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājai Veltai Leksei, kuru Izglītības pārvaldes kolēģi, direktori, Tukuma un Engures novada pašvaldību vadītāji un skolotāji sveica pēc novada labāko skolēnu apbalvošanas pasākuma Tukuma novada domē.

Pie Durbes estrādes top stāvlaukums (14)

Lai godam sagaidītu VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētkus, kuru ieskaņu koncerts 27. jūnijā notiks Tukumā, pie Durbes estrādes pagājušajā nedēļā tika labiekārtota vieta transportlīdzekļu novietošanai.

«Lustes» dejotāji svin savu dzimšanas dienu /FOTO/ (4)

30. maijā Tukuma Kultūras nama skatuves dēļiem pamatīgi trūkties lika 156 «Lustes» dejotāji, lai kopā nosvinētu šī tautas deju kolektīva 40. dzimšanas dienu.

Tukuma Mūzikas skolu absolvējis 21 jaunais un vēl topošais mūziķis (2)

Izlaiduma diena 22 .maijs Tukuma Mūzikas skolas kolektīvam bija gaiši un priecīgi svētki. Kultūras nama zālē pulcējās audzēkņu vecāki, vecvecāki, radi, draugi, lai sveiktu absolventus.

Tukuma domes naudas balvas 117 skolēniem un 53 skolotājiem /FOTO/ (6)

Piektdien, 29. maijā, Tukuma novada domes zālē tika sveikti tie skolēni, kuri šajā mācību gadā ir guvuši panākumus valsts un reģiona olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu skatēs un mākslas un mūzikas konkursos, augsta līmeņa sporta sacensībās, kā arī – kuri bijuši izcilnieki mācībās 9. un 12. klasē, un tādu šogad novadā bija 25.

Tukumā transportē lielgabarīta metāla jumta konstrukcijas (6)

29. maijā no Tukuma uzņēmuma SIA «CSK Steel» uz Klaipēdas ostu tiek transportētas lielgabarīta metāla konstrukcijas. To garākā detaļa ir 39,5 metri un katra no tām sver ap 30 tonnu.

Tukuma 2. vidusskolas «Palāsītēm» – 10 gadi /FOTO/ (3)

28. maijā, Tukuma kultūras namā savu 10 gadu jubileju svinēja Tukuma 2. vidusskolas tautas deju kolektīvs «Palāsītes».

Tukumā būs vēl viena automazgātuve (47)

Tukuma novada domē noskaidrojām, ka Raudas un Kurzemes ielas krustojumā jeb Raudas ielā 17c – būs automazgātava. Saskaņots tehniskais projekts, izsniegta būvatļauja, lai darbus varētu uzsākt.

Starpkultūru festivāls Tukumā /FOTO/ (1)

Svētdien, 24. maijā, Tukuma ledus hallē norisinājās starpkultūru festivāls, kurā piedalījās brīvprātīgie no Francijas, Itālijas, Vācijas, Čehijas, Ķīnas, Portugāles un Latvijas.

Tukumā top jaunas ietves (7)

Pagājušajā nedēļā uzsākti darbi Tukumā, Raudas ielā, kur vienā daļā jau noņemts ietves vecais segums. Šo darbu laikā daļā ietves ierīkos jaunu segumu, bet posmā no veikala «Helans» līdz Asteru ielai sagatavota vieta jaunai ietvei.

Vai krāsainā mulča pilsētā nav kaitīga? (19)

Jautā lasītājs: – Jau pirms Lieldienām pilsētas rotāšanai šur tur bija izbērta krāsaina šķelda vai mulča, kas tagad uzbērta arī uz puķu dobēm. Kad tā vēl bija nobērta Elizabetes ielas skvērā pie trušu mājām, bērni šos gabaliņus ņēma rokā.

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool