Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Ievas Turķes pasaules sudrabs izcīnīts pašas spēkiem un par vecāku līdzekļiem (5)

Ieva Turķe – jaunā, talantīgā vieglatlēte, kurā pagājušajā nedēļā patīkamu gandarījumu sagādāja ne vien tukumniekiem, bet visai Latvijai. Sudraba medaļu pasaules «U-18» vieglatlētikas čempionātā Kali (Kolumbija) – tas ir teju 10 gadu ilga darba auglis.

Tukuma muzikālais trio «Noskaņa» prezentē albumu «Con brio» 

Tukuma pilsētas svētku piektdiena, 24. jūlijs, bija veltīta gaismai, vārdam, krāsai un mūzikai. Tā skanēja ielās, kafejnīcās, policijas pagalmā un Tukuma mūzikas skolā, kur vasarīgā aizrautībā muzicē instrumentālais trio «Noskaņa»

Elektrolīnijas dēļ Tukuma novadā veikta koku inventarizācija (2)

Ceturtdien, 23. jūlijā, Tukuma novada domes speciālisti tikās ar a/s «Augstsprieguma tīkls» pārstāvjiem un pārrunāja Tukuma pievārtē ieplānotās 330 kV elektrolīnijas novietojumu.

Tukuma pilsētas parkā izzāģē kokus (8)

Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele pastāstīja, ka tas, kas šobrīd notiek parkā, nav saistīts ar parka labiekārtošanu. Parkā pašlaik strādā arboristi, tas ir, kokkopji no SIA «Labie koki».

Sasistas stiklotās autobusa pieturas vairs neatjaunos (9)

Jautā lasitājs: – Tukumā, Lauktehnikas autobusa pieturā, kas ir pretī veikalam «Vītoli», tika izsists stikls. Vai tur nevarētu ko salabot?

Velobraucienā «Pa Tukumu pa smuko» (20)

Tukuma pilsētas svētku trešā diena sākās ar Normunda Ingevica un Tukuma auto apmācības centra organizēto velobraucienu pa Tukuma ielām.

Svētku sestdiena sākās ar smukuma skrējienu /FOTO/ (6)

Svētku sestdienas, 25. jūlija, pirmais lielākais un arī aktīvākais notikums norisinājās Melnezera mototrasē, kur Tukuma motokluba dalībnieki Didža Milta vadībā pirmoreiz rīkoja skrējienu «Skrienam pēc smukuma».

Baudīt mākslu, mūziku un teātri policijas pagalmā /FOTO/ (4)

Pirmās svētku dienas vakara cēliena lielākie notikumi norisinājās policijas pagalmā pašā Tukuma centrā, kur tukumniekiem bija iespēja laiku pavadīt mākslas, mūzikas un teātra gaisotnē.

Piektdienas pēcpusdiena Pils ielā /FOTO/ (47)

24. jūlija pēcpusdienā Tukumā, Pils ielā notika Pilsētas svētku pirmie pasākumi, ko ieskandināja ielu muzikanti, atdzīvināja mīmi un īpašu gaisotni radīja Natālijas Rivoņenko frizūru modeles un vairākas modes skates.

Breika cīņas Durbes estrādē /FOTO/ (12)

24. jūlija vakarā Durbes estrādē pirmo reizi Tukuma vēsturē norisinājās breika cīņas jeb ”Brake battle”. Dejotāji sacentās divās nominācijās: ”Beginner” jeb iesācējklase un ”Open” klase, kurā ir jau pieredzējuši breikeri. Vēl bez breika cīņām, skatītājus izklaidēja BMX, Stunt bikes un breika paraugdemonstrējumi.

Ko labot pirmo – mājas vai veļas nojumes jumtu? (8)

Jautā lasītājs: – Lauku ielā 4 veļas nojumītes korē jumts ir caurs, caur to viss tek uz drēbēm. Esmu par to ziņojusi, lietus līst, bet nu jau divas nedēļas nekas netiek labots.

Tukuma svētki sākas! /FOTO/ (16)

Tūlīt, tūlīt – pēc stundas un nedaudz vēlāk ļaudis pulcēsies Brīvības laukumā, Pils ielā, Mūzikas skolā, Policijas pagalmā, bet pašā vakarā – Durbes estrādē, lai priecātos un atpūstos Tukuma svētkos.

Tukums sagaidījis draugus no Krasnogorskas, pilsētas svētki var sākties! (15)

Piektdien, 24. jūlijā, sākas 20. Tukuma pilsētas svētki, bet jau ceturtdien tika sagaidītas sadraudzības pilsētu delegācijas – gan oficiālie pārstāvji, gan pašdarbības kolektīvi, kas nu jau daudzus gadus ir arī svētku koncerta dalībnieki.

Ēriks Zunda: “Pirms 20 gadiem Tukums šķita tāds pelēks” (4)

Šīs nedēļas nogalē – no 24. līdz 26. jūlijam – tukumnieki svinēs jau 20 pilsētas svētkus. 20 gadi paskrējuši nemanot, iespējams, tā īsti pat neaizdomājoties, ka tai tālajā 1995. gadā Tukums bija pirmā pilsēta Latvijā, kas izdomāja svinēt svētkus. Tolaik pilsētu vadīja Ēriks Zunda.

Tukumnieki sagaida sudraba medaļnieci Ievu Turķi atgriežamies no Kolumbijas /FOTO/ (7)

Vēlā trešdienas, 21. jūlija, vakarā Rīgas lidostā tika sagaidīta sudraba medaļniece pasaules U-18 vieglatlētikas čempionātā – tukumniece, augstlēcēja Ieva Turķe.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool