Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Tukumnieku vēstuli par bēgļiem skatīs Ministru kabinetā (73)

10. decembrī Tukuma novada domē izskatīja iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu, kuru domei iesniedza Pēteris Luns. Iesniegumu parakstījuši 1943 iedzīvotāji. Iedzīvotāju vēlme, kas pausta iesniegumā, – lai novada dome izsludina publisko apspriešanu un noskaidro, kāds ir Tukuma novada iedzīvotāju viedoklis par bēgļu uzņemšanu.

Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus (7)

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda.

Engure pārspēj Talsus veterānu hokejā /FOTO/ (1)

Sestdien, 5. decembrī, Latvijas hokeja čempionāta veterānu līgas spēlē 50+ vecuma grupā hokeja klubs «Engure» pieveica HK «Talsi» ar rezultātu 5:3.

Apbalvotas Tukuma aktīvākās nevalstiskās organizācijas /FOTO/ (8)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma kultūras namā tika apbalvotas novada aktīvākās nevalstiskās organizācijas, kas ar nesavtīgu darbu spējušas padarīt savu un citu iedzīvotāju dzīves krāšņākas un piepildītākas.

Juris Šulcs par Saeimā pavadīto gadu, jauno budžetu un valdības maiņu (41)

Ir pagājis gads, kopš Saeimā darbojas bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs, tagad 12. Saeimas deputāts Juris Šulcs, kurš tieši pirms nedēļas kopā ar Saeimas vairākumu nobalsojot par nākamā gada budžetu.

Tukumā un Kandavā skolēni interaktīvās nodarbībās mācās par klimata pārmaiņām /FOTO/ 

2. decembrī Tukuma Raiņa ģimnāzijā un 3. decembrī Kandavas internātvidusskolā visas mācību dienas garumā notika tehniski radošās darbnīcas vidusskolēniem par klimata pārmaiņām.

Rūķi rūķojas Tukuma bērnudārzā «Karlsons» 

Gaismotā taciņa rūķu darbīgo brigādi veda uz ikgadējo gājienu PII «Karlsons» Tukumā. Paldies bērnu vecākiem, kas pārtapa par rūķiem!

Tukuma 2. vidusskolā noticis erudīcijas konkurss /FOTO/ (1)

Izskanot valsts svētku pasākumiem, Tukuma novada 10. klašu audzēkņi tika aicināti piedalīties erudīcijas konkursā «Kur ir tā iela? Kur ir tas nams?» Tukuma 2. vidusskolā.

Guna Roze: Salīdzinājumā ar Ukrainu, mēs Tukumā dzīvojam Leiputrijā /FOTO/ (9)

Guna Roze: Atgriežoties no Ukrainas austrumiem, nav šaubu, ka mēs Latvijā un Tukumā dzīvojam Leiputrijā. Un, ja kāds čīkst un zūdās, tad spļauj sejā pats sev.

Tukumnieks Česlavs Volkovs konkursā «Jaunais virtuozs» (2)

Trīs skanīgas dienas – no 25. līdz 27. novembrim – Rīgā, Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolā, aizvadīja Tukuma Mūzikas skolas audzēknis Česlavs Volkovs, viņa skolotājs Māris Rozenbergs un koncertmeistare Inguna Grīnvalde.

Latvijas Valsts policijai – 97 /FOTO/ (17)

5. decembrī atzīmē Latvijas policijas 97. gadadienu. 4. decembrī Tukuma novada domes ēkā notika tradicionālā, svinīgā sanāksme un tika sveikti tie policijas darbinieki, kas saņēma dažāda ranga apbalvojumus.

Slocenes, Kalnupes un Džūkstes upēs gaidāmi lieli rekonstrukcijas darbi (2)

Valsts SIA «Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi» novembra sākumā bija izsludinājusi iepirkumu valsts nozīmes ūdensnotekas – Slocenes upes – atjaunošanas būvprojekta izstrādei. Konkurss jau ir noslēdzies un projektēšanas darbus veiks SIA «Firma L4».

Tukumā tirgojās skolēnu mācību uzņēmumi /FOTO/ (4)

Otrdien, 1. decembrī, tirdzniecības centrā «Rimi» Tukumā tirgotāju skaits teju vai dubultojās – pāris stundas tur savu produkciju piedāvāja arī skolēnu mācību uzņēmumi no Tukuma 2. vidusskolas un Smārdes pamatskolas.

Tukuma tēlotājmākslas studija piecu gadu jubileju svin Slampē /FOTO/ 

Svētdien, 29. novembrī, Slampes kultūras pilī tika atklāta izstāde, kas bija Tukuma tēlotājmākslas studijas piecu gadu jubilejas pasākums. Izstādē satikās Ingas Brīniņas vadītās studijas un Šņežanas Tišleres apvienoto vizuālās mākslas pedagogu darbi.

Iznākusi jaunā «Tukuma gadagrāmata 2016» 

Šodien, 1. decembrī, jaunā gadagrāmata no tipogrāfijas atceļojusi uz Tukumu un savus interesentus gaida Tukumā, Brīvības laukumā 10 (1. stāvā), un pavisam drīz arī Kandavā, Abavas ielā 2.

Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool