Ceturtdiena, 2019. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Zupas virtuvei Tukumā mainīts darba laiks (12)

Uzzinājām, ka Tukuma luterāņu baznīcas zupas virtuve tagad darbu sāk agrāk un, kā stāstīja trūcīgie ļaudis, tas īsti vairs neesot labi, jo no rīta jau varot paciesties, bet pusdienas laikā ko siltu ieēst – pie tā jau tomēr esot tā kā pierasts

Tukumnieki XXI Latvijas pūšamo un sitamo instrumentu izpildītāju konkursā «Bravo-bravissimo» (3)

Sestdien, 13. februārī, Rīgā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika XXI Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa noslēguma koncerts Bravo-bravissimo.

Godināti sportisti, ar kuriem Tukuma novads lepojies 2015. gadā /FOTO/ (24)

Piektdienas, 19. februāra, vakarā Tukuma novada domes konferenču zālē jau 18. reizi norisinājās «Sporta laureāts». Tajā sumināja sportistus, ar kuriem novads lepojies aizvadītajā, 2015., gadā.

Koklētājai Norai Namedai Vasermanei – 3. vieta valsts konkursā (1)

ukuma Mūzikas skolas 2. kokles klases audzēkne Nora Nameda Vasermane piedalījās Valsts konkursa Kokles spēlē finālā, kas notika 11. februārī Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Nora jaunāko klašu audzēkņu grupā ieguva godpilno 3. vietu.

Tukumā aizvadīts deju kolektīvu kopmēģinājums (4)

Piektdien, 19. februārī, Tukuma kultūras namā norisinājās Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu kopmēģinājums, kurā Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada un Jūrmalas deju kolektīviem dejas ierādīja to autors Jānis Purviņš. Ar tām kolektīvi gatavosies Kurzemes vēsturiskā novada deju svētkiem Liepājā.

Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesojas fizikas profesors Vjačeslavs Kaščejevs 

17. februāra rītā Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas kabinetā gaiss bija tik ļoti uzlādēts, ka grūti nosēdēt solā – šo sajūtu radīja LU profesors un talantīgais zinātnieks Vjačeslavs Kaščejevs jeb Slava – tā viņu pieteica fizikas skolotājs Valdis Zuters.

Pēc 50 gadiem Tukuma muzejā – Lestenes baznīcas kokgriezumi 

Sestdien, 20. februārī, 12.00 Tukuma mākslas muzejā atklās izstādi «Ak, svētā Lestene!», kurā būs apskatāmi Lestenes baznīcas barokālie kokgriezumi, gleznas, fotogrāfijas, zīmējumi un dokumenti, kas atklās stāstu par uzdrīkstēšanos, cīņu, cerību un darbu Lestenes baznīcas iekārtas glābšanā un atjaunošanā.

Aināra Vahteļa ārstēšanai saziedoti visi nepieciešamie līdzekļi (2)

Ainārs Vahtelis ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) starpniecību izsaka pateicību visiem Latvijas futbola ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem, kuri atsaucās uz aicinājumu kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK «Tukums-2000» prezidenta ārstniecībai.

Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesojas skolas absolvents Ģirts Rūda (11)

12. februārī Tukuma Raiņa ģimnāzijas vidusskolēni tikās un pusotru stundu runāja ar šīs skolas absolventu, mecenātu, zvērinātu advokātu un pasniedzēju Ģirtu Rūdu. Pareizāk – klausījās viņa stāstu par skolas gadiem, darba pieredzi un trim mācībām, ko līdzšinējās dzīves laikā viņš guvis.

Valentīndiena Tukumā – ar sirdīm uz ledus /FOTO/ (4)

Visu mīlētāji dienā, 14. februārī, savu pirmo lielo pasākumu aizvadījusi Tukuma jauniešu dome. Kaut arī paši jaunieši saka, ka viņu apvienība ir vien tapšanas stadijā, taču viņiem netrūkst ne lielu mērķu, ne interesantu ideju.

Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī? (13)

Jautā lasītājs:– Mēs vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

«Tukuma piens» saņem administratīvo sodu par piena iepludināšanu Slocenē (13)

“Es nevarēju mierīgi paiet garām Slocenes upei, redzot, ka tajā tiek iepludināts piens,” tā redakcijai pirms nedēļas stāstīja kāds Tukuma novada iedzīvotājs, kurš redzēto nofilmējis ar telefonu.

Tukuma novada Izglītības pārvalde īrēs telpas par 33 tūkstošiem eiro gadā (37)

Lai Tukuma novada domes telpās Talsu ielā 4 varētu tapt Vienotais klientu apkalpošanas centrs, Izglītības pārvaldiei jāpārceļas uz jaunām telpām, jo domes ēkā visiem – par šauru.

Palīdzēsim Tukuma futbola kluba prezidentam Aināram Vahtelim (19)

Latvijas Futbola federācija (LFF) un futbola klubs «Tukums-2000» lūdz sabiedrības palīdzību un aicina kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK «Tukums-2000» prezidenta Aināra Vahteļa ārstniecības izdevumu segšanai.

Februāris Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (1)

“Vaaaauuu!” – tā iesauksieties, manu daiļo tēlu ieraugot! Zinu jau zinu, ka esmu pietiekami glīts un pievilcīgs, paša Ķīnas imperatora mīļākā pekinieša desmitās paaudzes brālēns! Teiksiet, ka neesmu tīras šķirnes?…

Pasākumu kalendārs

2019.04.18 | 10:00

Lieldienu pasākums Jaunpils bibliotēkā 

2019.04.18 | 13:00

Tematiskā ēdienu pēcpusdiena Zantē 

2019.04.18 | 15:00

Olu krāsošana «Naglā» 

2019.04.18 | 16:00

Kino Jaunpilī 

2019.04.18 | 16:00

Engures Mūzikas un mākslas skolas jubileja 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool