Sestdiena, 2018. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Tukumniekus šogad priecēs 14,5 metrus gara svētku egle /FOTO/ (7)

No 25. novembra Tukuma Brīvības laukumu rotā lielā svētku egle. Jau rīta pusē smagā automašīna egli atveda no Tumes pagasta, no saimniekam Pāvelam Bogdanovam piederoša meža, kur tā noskatīta jau vasarā.

Tukumā atdzimst meiteņu futbols 

Sestdien, 21. novembrī, Tukumā viesojās Latvijas Futbola federācijas sieviešu futbola attīstības vadītāja Ņina Travkina un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kapteine Anastasija Ročāne.

Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles būvniecībai iegādās lielāku zemes gabalu (12)

Lai pie Tukuma 3. pamatskolas varētu projektēt sporta zāli, šī gada 26. februārī domes sēdē deputāti lēma iegādāties 1778 m² zemi no privātpersonai A. P. piederoša 7288 m² liela īpašuma Pauzera ielā 5.

Jaunās māmiņas aicinātas apmeklēt Diānas Zandes lekciju 

30. novembrī 16.00 ar lekciju «Kā izprast savu mazuli?» Diāna Zande viesosies Tukumā, Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komitejas telpās, Kurzemes ielā 5A. Lekcija ir bez maksas – tās laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana.

Ceturtdien pārbaudīs sirēnas (1)

Ceturtdien, 26. novembrī, 10.00 uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā.

Uz dzelzceļa pārejas izzāģētās koka barjeras nomaina metāla nožogojums (8)

Ierīkojot gājēju un velobraucēju celiņu pāri abiem sliežu ceļiem Tukumā, Kuldīgas ielā (jeb Lauktehnikā starp dzelzceļa stacijām Tukums-2 un Tukums-1), tika ierīkotas koka barjeras jeb nožogojumi, kuras pirms diviem gadiem kāds bija izzāģējis, lai “atvieglotu” sliežu šķērsošanu.

Latvijas 97. jubilejas svinības Tukumā /FOTO/ (15)

18. novembra – Latvijas 97. dzimšanas dienas – vakars Tukumā atnāca lietains un vējains, tomēr to bērnu un pieaugušo, kas vēlējās sveikt Latviju dzimšanas dienā, iededzot sveces Brīvības laukumā, bija daudz.

Svētku koncerts Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolā /FOTO/ (2)

Dienu pirms valsts svētkiem – 17. novembrī – daudzās Tukuma novada (un ne tikai Tukuma) skolās notika svētku koncerti, kuros uzstājās mūsu mazie ķipari – bērni, mazbērni, krustbērni, kaimiņbērni utt.

Tukuma Raiņa ģimnāzija velta koncertu Latvijai dzimšanas dienā /FOTO/ 

Ar mīlestības dziesmām Latvijai 14. novembrī Tukuma ev. lut. baznīcā uzstājās Raiņa ģimnāzijas kori Rasmas Valdmanes vadībā. Koncerta repertuārā bija patriotiskas, Latvijai veltītas dziesmas.

Par bezpajumtniekiem jāziņo pašvaldības policijai (10)

Redakcijā vērsās vairāku bērnu vecāki un aicināja lūkot, kas notiek otrpus kādreizējā Tukuma universālveikala ēkai – pagalmā. Tur kāds bezpajumtnieku pāris nolicis dīvānu un iekārtojis sev “mājvietu”, kas plašākai sabiedrībai kļuvusi redzama tad, kad koki un krūmi nometuši lapas.

Eiropas vieglatlētikas asociācija sveic Aldi Čākuru kā labāko treneri Latvijā (5)

Ceturtdien, 12. novembrī, Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajā Kalendārajā konferencē Tukuma vieglatlētikas treneris Aldis Čākurs saņēma Eiropas Vieglatlētikas asociācijas atzinību kā 2015. gada Latvijas labākais treneris.

Tukumnieki izgaismojas Lāpu gājienā /FOTO/ (10)

Otrdien, 11. novembrī, Tukuma ielas izgaismoja Lāčplēša dienai veltītais lāpu gājiens. Tā ierindas priekšgalā Tukuma Mūzikas skolas bundzinieki, aiz viņiem Tukuma skolu skolēni un skolotāji, iestāžu un uzņēmumu darbinieki, biedrību ļaudis un daudzi iedzīvotāji.

Mūsdienu Lāčplēši – Latvijas Zemessardze /FOTO/ (7)

Šodien Lāčplēša diena, kad pieminam mūsu valsts brīvības cīnītājus, atbrīvošanās kauju dalībniekus un arī šodienas karavīrus. Viņu vidū arī vīrus, kas ikdienā strādā katrs savā darbavietā, bet ikbrīdi, ja tas nepieciešams, ir gatavi stāties savas zemes aizstāvju rindās.

Tukumā viesojas Somijas vēstnieks Latvijā /FOTO/ (1)

Trešdien, 4. novembra, Tukuma novadā viesojās Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens kopā ar vēstniecības asistenti Karinu Kalncbergu, somu uzņēmējiem Kimmo Korpilahti, Matti Suonvieri, Henriku Mjūmanu, Edvardu Krokfordu un vēstniecības stažieri Sofiju Forss.

Atklāta izstāde «Tukuma muzejam – 80» /FOTO/ 

Sestdien, 31. oktobrī, Tukuma Mākslas izstāžu zālē Harmonijas ielā atklāta Tukuma muzeja 80. dzimšanas dienai veltīta krājuma darbu izstāde, kurā vārdi “vecie paziņas” izskanēja vairākkārt, un šoreiz tie bija veltīti nevis īpašā notikuma dalībniekiem, bet gan – gleznām.

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool