Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

Valentīndiena Tukumā – ar sirdīm uz ledus /FOTO/ (4)

Visu mīlētāji dienā, 14. februārī, savu pirmo lielo pasākumu aizvadījusi Tukuma jauniešu dome. Kaut arī paši jaunieši saka, ka viņu apvienība ir vien tapšanas stadijā, taču viņiem netrūkst ne lielu mērķu, ne interesantu ideju.

Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī? (13)

Jautā lasītājs:– Mēs vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

«Tukuma piens» saņem administratīvo sodu par piena iepludināšanu Slocenē (13)

“Es nevarēju mierīgi paiet garām Slocenes upei, redzot, ka tajā tiek iepludināts piens,” tā redakcijai pirms nedēļas stāstīja kāds Tukuma novada iedzīvotājs, kurš redzēto nofilmējis ar telefonu.

Tukuma novada Izglītības pārvalde īrēs telpas par 33 tūkstošiem eiro gadā (37)

Lai Tukuma novada domes telpās Talsu ielā 4 varētu tapt Vienotais klientu apkalpošanas centrs, Izglītības pārvaldiei jāpārceļas uz jaunām telpām, jo domes ēkā visiem – par šauru.

Palīdzēsim Tukuma futbola kluba prezidentam Aināram Vahtelim (19)

Latvijas Futbola federācija (LFF) un futbola klubs «Tukums-2000» lūdz sabiedrības palīdzību un aicina kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK «Tukums-2000» prezidenta Aināra Vahteļa ārstniecības izdevumu segšanai.

Februāris Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (1)

“Vaaaauuu!” – tā iesauksieties, manu daiļo tēlu ieraugot! Zinu jau zinu, ka esmu pietiekami glīts un pievilcīgs, paša Ķīnas imperatora mīļākā pekinieša desmitās paaudzes brālēns! Teiksiet, ka neesmu tīras šķirnes?…

Tukuma pašvaldība ģimenei ar bērniem-invalīdiem ierāda dzīvokli graustā /FOTO/ (64)

Iepazīstoties ar apstākļiem, kādos Tukumā, Talsu ielā 32, dzīvo ģimene ar četriem bērniem (viena no meitām pieaugusi), no kuriem divi ir ar īpašām vajadzībām, radās daudz jautājumu, kas vienlaikus lika nopietni apšaubīt to kārtību, kāda Tukuma pilsētā ir attieksme pret ģimenēm ar bērniem…

Apkure siltinātā dzīvokļu mājā Tukumā janvārī maksā 0,79 €/m², citās mājās – vidēji 2 €/m² (41)

Pagājušās ceturtdienas, 4. februāra, laikrakstā rakstījām par nosiltināto māju Tukumā, Spartaka ielā 16A, un to, ka šie darbi un līdz ar to arī iedzīvotāju ieguldījums ļauj ietaupīt siltumu. To uzskatāmi var redzēt nule kā saņemtajos apkures rēķinos.

Tukumā atklāta kalēja Ginta Haņecka izstāde «Rotaļlietas lieliem bērniem» /FOTO/ (6)

No 5. februāra galerijā «Durvis» apskatāma kalēja Ginta Haņecka darbu izstāde. Tajā var saskatīt kalēja darba raupjumu un paša autora īpašo fantāzijas lidojumu.

Sākas balsošana par populārākajiem Tukuma novada sportistiem /FOTO/ (13)

Piektdien, 5. februārī, sākas balsojums par Tukuma novada «Sporta laureāta 2015» nominācijām «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 54 pretendenti (alfabētiskā secībā redzami fotogrāfijās).

Siltinātā mājā apkures maksa ir trīsreiz mazāka (19)

Pagājis gads, kopš Tukumā ar iedzīvotāju un apsaimniekotāja aktīvu līdzdalību tika nosiltināta māja Spartaka ielā 16A. Kopējās būvdarbu izmaksas šai ēkai bija 195 891,16 € (ar PVN), būvuzraudzība – 4449,24 €, autoruzraudzība – 3900 €.

Darbu sācis Tukuma novada diennakts dispečerdienests (12)

No 1. februāra Tukuma novads papildinājies ar jaunu dienestu jeb četriem jauniem darbiniekiem novada pašvaldības policijā, kuru uzdevums ir palīdzēt iedzīvotājiem atrisināt dažādas problēmas.

Tukumniece Anna Beāte Būmane – par studijām un bēgļiem Vācijā (49)

Tukumniece Anna Beāte Būmane Vācijas pilsētā Kaizerslauternā (Kaiserslautern) «Erasmus+» studiju ietvaros Kaizerslauternas Tehniskajā universitātē (Technische Universitat Kaiserslautern) studē matemātikas statistiku. Teju četrus mēnešus viņa dzīvo pilsētā, kas atrodas blakus NATO bāzei, tāpēc pilsētā gandrīz puse no iedzīvotājiem ir amerikāņi.

Kas Tukuma novadā mainīsies turpmāko septiņu gadu laikā? (5)

Lai jaunajā plānošanas periodā Tukuma novads spētu iesaistīties visās tajās programmās vai aktivitātēs, kas pašvaldībām būs pieejamas par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, ir izstrādāti un apstiprināti galvenie attīstības plānošanas dokumenti, tostarp novada attīstības programma.

Uzņēmums «Lindström» plāno celt jaunu rūpnīcu Tukumā (7)

28. janvārī Tukuma novada domē notika preses konference, kurā par savām nākotnes iecerēm informēja uzņēmuma SIA «GPT Production Latvija» un Somijas tekstilizstrādājumu servisa uzņēmuma «Lindström» vadība.

Pasākumu kalendārs

2019.02.22 | 8:30

Vecāku diena Jaunpils vidusskolā 

2019.02.22 | 10:00

«Skolēni eksperimentē» Tukumā 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.22 | 11:30

«Skaļā lasīšana» Jaunpilī 

2019.02.22 | 14:00

Vīna degustācija Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool