Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Tukuma 2. vidusskolā noticis erudīcijas konkurss /FOTO/ (1)

Izskanot valsts svētku pasākumiem, Tukuma novada 10. klašu audzēkņi tika aicināti piedalīties erudīcijas konkursā «Kur ir tā iela? Kur ir tas nams?» Tukuma 2. vidusskolā.

Guna Roze: Salīdzinājumā ar Ukrainu, mēs Tukumā dzīvojam Leiputrijā /FOTO/ (9)

Guna Roze: Atgriežoties no Ukrainas austrumiem, nav šaubu, ka mēs Latvijā un Tukumā dzīvojam Leiputrijā. Un, ja kāds čīkst un zūdās, tad spļauj sejā pats sev.

Tukumnieks Česlavs Volkovs konkursā «Jaunais virtuozs» (2)

Trīs skanīgas dienas – no 25. līdz 27. novembrim – Rīgā, Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolā, aizvadīja Tukuma Mūzikas skolas audzēknis Česlavs Volkovs, viņa skolotājs Māris Rozenbergs un koncertmeistare Inguna Grīnvalde.

Latvijas Valsts policijai – 97 /FOTO/ (17)

5. decembrī atzīmē Latvijas policijas 97. gadadienu. 4. decembrī Tukuma novada domes ēkā notika tradicionālā, svinīgā sanāksme un tika sveikti tie policijas darbinieki, kas saņēma dažāda ranga apbalvojumus.

Slocenes, Kalnupes un Džūkstes upēs gaidāmi lieli rekonstrukcijas darbi (2)

Valsts SIA «Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi» novembra sākumā bija izsludinājusi iepirkumu valsts nozīmes ūdensnotekas – Slocenes upes – atjaunošanas būvprojekta izstrādei. Konkurss jau ir noslēdzies un projektēšanas darbus veiks SIA «Firma L4».

Tukumā tirgojās skolēnu mācību uzņēmumi /FOTO/ (4)

Otrdien, 1. decembrī, tirdzniecības centrā «Rimi» Tukumā tirgotāju skaits teju vai dubultojās – pāris stundas tur savu produkciju piedāvāja arī skolēnu mācību uzņēmumi no Tukuma 2. vidusskolas un Smārdes pamatskolas.

Tukuma tēlotājmākslas studija piecu gadu jubileju svin Slampē /FOTO/ 

Svētdien, 29. novembrī, Slampes kultūras pilī tika atklāta izstāde, kas bija Tukuma tēlotājmākslas studijas piecu gadu jubilejas pasākums. Izstādē satikās Ingas Brīniņas vadītās studijas un Šņežanas Tišleres apvienoto vizuālās mākslas pedagogu darbi.

Iznākusi jaunā «Tukuma gadagrāmata 2016» 

Šodien, 1. decembrī, jaunā gadagrāmata no tipogrāfijas atceļojusi uz Tukumu un savus interesentus gaida Tukumā, Brīvības laukumā 10 (1. stāvā), un pavisam drīz arī Kandavā, Abavas ielā 2.

Ugunsdzēsēji glābēji Tukumā palīdz lapsai, kas iemaldījusies ražotnes ēkā (2)

Pirmdien, 30. novembrī ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Tukumā, Raudas ielā 30A, glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai notvertu lapsu.

Lielā Ziemsvētku egle Tukumā mirdz visā krāšņumā /FOTO/ (7)

Svētdien, 29. novembrī, pirmajā Adventē, Brīvības laukumā bija sapulcējušies lieli un mazi tukumnieki, lai visi kopā ar vārdiem: “Eglīte iededzies!” sagaidītu lielās Ziemassvētku egles uzmirdzēšanu visā tās krāšņumā.

SIA «GPT Production Latvia» Tukumā vēlas būvēt šūšanas ražotni (19)

Tukuma novada dome saņēmusi SIA «GPT Production Latvia» iesniegumu ar lūgumu iznomāt pašvaldības nekustamo īpašumu Melnezera ielā 3, lai šajā vietā, piesaistot investoru un Eiropas Savienības projektu līdzfinansējumu, varētu uzcelt šūšanas ražotni.

Narkologam Andrivam Ručevskim – 80 /FOTO/ (10)

24. novembra pusdienlaikā Tukuma slimnīcas sēžu zālē pulcējās mediķi, lai sveiktu savu kolēģi dakteri Andrivu Ručevski 80 gadu jubilejā. Turpat 60 gadus viņš nostrādājis un turpina strādāt nozīmīgajā ārsta profesijā, taču savā darba dzīvē bijis gan atbildīgs vadītājs, gan saprotošs kolēģis.

Skolotāji streikoja, lielākajā daļā skolu skolēnu nebija (10)

Šodien, 27. novembrī, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības rosinātā streika dienā, kā jau iepriekš bija izsludināts, skolotāji bija savās darba vietās, savukārt skolēniem un pirmsskolas bērniem bija lūgts palikt mājās.

Streikā piedalās 924 Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novada pedagogi (33)

27. novembrī notiek Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizēts vienas dienas streiks. Tajā piedalās 912 iestāžu 24 546 darbinieki, kas ir teju divas trešdaļas no kopējā izglītībā nodarbināto skaita (30 220).

Jauna ceļazīme Stadiona un Uguns ielu krustojumā Tukumā (36)

Tukumā, Stadionā ielā, ir uzlikta ceļazīme, kas, lielveikala «Rimi» stāvlaukumā no Stadiona ielas (braucot virzienā no Pasta ielas apļa) vairs iebraukt neļauj. Iebraukt šajā vietā stāvvlaukumā var, braucot no ledus halles puses.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool