Hermīne, Estere

Tukumā Latvijas čempionātā sacenšas jaunie šāvēji /FOTO/ (2)

Piektdien, 1. aprīlī, Tukuma Sporta skolas šautuvē DOSAAF ēkā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts vidējā vecuma grupā (2000. līdz 2004. gadā dzimušiem bērniem). Uz sacensībām sabrauca jaunieši no Liepājas, Daugavpils, Krāslavas, Dobeles, Viļakas, Rīgas, Ventspils un, protams, Tukuma.

Suņu masveida saslimšanas cēloni varētu noskaidrot pētījumā, bet… (4)

Jau rakstījām, ka daudzi (divos gados ap 200 slimo un mirušo) Latvijas suņi saslimuši ar barības vada dilatāciju jeb paplašināšanos. No vienas puses, tiek apgalvots, ka vainīga ir a/s «Tukuma straume» ražotā barība «Dogo», no otras puses, uzņēmums aizrāda, ka viņu ražotne un produkcija saņēmusi visas vajadzīgās atļaujas un sertifikātus.

Jaunais rotaļlaukums bērniem bīstams? (42)

29. marta pēcpusdienā redakcijā vērsās kāda tukumniece un pastāstīja, ka viņas meita braukusi pa cauruli jaunajā bērnu laukumiņā Tukuma centrā pie policijas un guvusi smadzeņu satricinājumu. Sieviete aicināja bērnu vecākus uzraudzīt savus bērnus un nepieļaut izmantot šo rotaļierīci.

Ainārs Vahtelis: ”Paldies par atsaucību!” (4)

Sazinājāmies ar futbola kluba «Tukums-2000» prezidentu Aināru Vahteli, kas pēc Vācijā veiktās operācijas ir atgriezies Latvijā un pašlaik uzturas Stradiņa slimnīcā.

Pavasarīga izkustēšanās «Vālodzītē» /FOTO/ (5)

Līdz ko saulīte siltāk silda, arī visa dzīvā radībiņa, to skaitā kukainīši arvien ātrāk un ātrāk sāk kustēt. Līdz ar viņiem – bērnudārza «Vālodzīte» bērni un viņu audzinātājas.

Koru koncerts Tukuma ev. luteriskajā baznīcā 

Lielajā Piektdienā, kas šogad iekrita Māras dienā – 25. martā – mūsu tautas ciešanu dienā, Tukuma ev. luteriskajā baznīcā izskanēja koru koncerts, kurā piedalījās Tukuma skolotāju koris «Vanema» un Rīgas kultūras un tautas mākslas centra «Ritums» vīru koris «Tēvzeme». Abus šos korus vada diriģents Tālivaldis Gulbis.

«Basketbols aicina» Tukumā 

Otrdien, 22. martā, Tukuma 2. vidusskolā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projekta «Basketbols aicina» 2015./2016. gada sezonas sestais pasākums. Kā pastāstīja organizatori, tad līdz šim viņi jau pabijuši Daugavpilī, Liepājā, Saldū, Jelgavā un Rīgas Olimpiskajā centrā, bet vēl būs Basketbola diena «Spicē». Projekts tiek īstenots jau sesto gadu un nodarbības notiek katru mēnesi, aptverot visus Latvijas novadus.

Izcilības balva žurnālistikā – arī mums – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» veidotājiem! (12)

Piektdien, 18. martā, Stokholmas ekonomiskās augstskolas telpās Rīgā notika Latvijas Žurnālistu asociācijas Izcilības balvu pasniegšanas ceremonija. Ceremoniju vadīja aktieris un publicists Jānis Skutelis.

Atvērta Arņa Šablovska grāmata «Lestenes stāsts Latvijai šodien un mūžībā» 

Sestdien, 19. martā, Tukuma muzejā – Lestenes baznīcai veltītās izstādes noskaņojumā – tika atvērta Arņa Šablovska grāmata «Lestenes stāsts Latvijai šodien un mūžībā». Savu pirmo atvēršanu tā piedzīvoja 16. martā, Leģionāru atceres dienā.

Tukuma Sporta skolas šāvēji saņem jaunas pistoles (2)

Sestdienas, 19. marta, rītā Tukuma Sporta skolas šautuvē (Melnezera ielā 1) viesojās Latvijas Šaušanas federācijas prezidents Kārlis Krēsliņš.

Koku kopšana Tukumā jāpabeidz līdz 15. aprīlim (2)

Tukumā, apzāģējot kokus, katrā vietā tiek veidota vainagam atbilstoša forma, piemēram, Brīvības laukumā – ar līdzenu augšējo malu, bet pie luterāņu baznīcas un Elizabetes ielas skvērā izveidoti konusveida vainagi.

Tukumā atkal klāt ir trušu laiks (17)

Jau šajā nedēļas nogalē pašā Tukuma centrā, līdzīgi kā citu gadu pirms Lieldienām, atkal būs apskatāmi visdažādākie truši.

NVA aicina darba devējus: dodiet bezdarbniekiem iespēju! (12)

11. martā Nodarbinātības valsts aģentūrā notika nu jau kārtējā Tukuma novada domes priekšsēdētāja organizētā tikšanās kopā ar uzņēmējiem. Šo tikšanos organizēja paši uzņēmēji, lai uzzinātu, kādas programmas tiek piedāvātas un, pats galvenais, kur dabūt darbiniekus.

Pašapkalpošanās automazgātuvei uzlikta aizsargsiena un naudas maiņas automāts (26)

14. martā Tukumā, Raudas ielas automazgātavas teritorijā, uzņēmuma SIA «Grodi AB» vīri sāka montēt polikarbonāta sienu, kam turpmāk jāpasargā gājēji no ūdens šļakatām.

Masļeņica pie Melnezera Tukumā /FOTO/ (26)

Svētdien, 13. martā, pie Melnezera Tukumā pulcējās rekordliels Masļeņicas svinētāju skaits. Jau tradicionāli jeb trešo gadu pēc kārtas par kopīgu un simbolisku ziemas pavadīšanu, pavasara un pareizticīgo gavēņa sagaidīšanu nenoguruši rūpējās biedrības «Dabas atmoda» biedri.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool