Sestdiena, 2018. gada 15. decembris
Jana, Johanna, Hanna

Naktī aizliegts apstāties Pasta un Baznīcas ielā Tukumā (6)

Baznīcas un Pasta ielā sniega tīrīšanas laikā uzstādītas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» ar darbības laiku nakts stundās no 3.00 līdz 7.00. Šīs zīmes uzliktas, lai atvieglotu ielu tīrīšanu no sniega un radītu drošu vidi gan gājējiem, gan autobraucējiem.

Tukumnieku radītie koka velosipēdi – pasaulē plašajā /FOTO/ (10)

Par tukumnieci Kitiju Gaili (25) un viņas draugu Rinaldu Grauzi (26) savulaik esam jau rakstījuši. Toreiz Kitija piedalījās riteņbraukšanas sacensībās, savukārt par viņas velosipēda tehnisko stāvokli atbildīgs bija Rinalds. Abi jaunie cilvēki turpina darboties kopā, vien nu jau paši izgatavojot velosipēdus – no koka.

No Tukuma izved sniegu, autovadītājiem jātīra teritorija ap savu auto (8)

Piektdien, 15. janvārī, Tukuma novada domes komunālā nodaļa organizēja sniega izvešanu no Lielās ielas pilsētas centrā, vienlaikus arī iztīrīja daļu Brīvības laukuma un Lielās un Jaunās ielas krustojumu.

Tukumniekus aicina tīrīt māju jumtus (5)

Tukuma novada dome aicina nekustamo īpašumu saimniekus pārbaudīt un vajadzības gadījumā arī notīrīt māju jumtus. Tā kā vienlaikus ar sniegu turpina piesalt, uz jumtiem veidojas pamatīga sniega kārta.

Kādas ir Tukuma un Engures novada skolotāju algas? (42)

Jau tad, kad skolotāji pērn gatavojās streikam, ne viens vien lasītājs interesējās, vai tiešām skolotāji saņem tik mazas algas, kā publiski izskanējis, 420 eiro mēnesī un no šīs summas trešdaļu vēl samaksā nodokļos.

Vai skolēni turpmāk ēdienu meklēs veikalos? (29)

Tā kā kopš šī, 2016. gada, 1. janvāra, krietni sarucis to produktu klāsts, ko ēdinātājs drīkst piedāvāt izglītības un valsts aprūpes iestādēs, devāmies noskaidrot, kas mainījies skolas bufetēs un ko par to domā paši skolēni.

Laustiķa mazdārziņos sāks rakt grāvjus (3)

Jau nākamajā nedēļā SIA «Meliorceltnieks» sāks rakšanas darbus Laustiķa mazdārziņos. Pagājušajā rudenī visi mazdārziņu īpašnieki, kurus šie darbi varētu skart, tika aicināti uz Tukuma novada domi.

Tukuma muzejam – 80 /FOTO/ (1)

Otrdien, 5. janvārī, Tukuma Raiņa ģimnāzijā skanēja zvans uz neparastu stundu – tā notika ģimnāzijās zālē un to vadīja Tukuma muzeja direktore Agrita Ozola, Mākslas muzeja vadītāja Inese Klestrova un krājuma glabātāja Anita Neimane

Tukumniecei Jūlijai Zemļickai – 104! 

5. janvārī tukumniece Jūlija Zemļicka svinēja 104. dzimšanas dienu un možā noskaņojumā sagaidīja pašvaldības, sociālā dienesta un pensionāru padomes apsveicējus, kas kopš simtgades nu kļuvuši par saviem cilvēkiem.

2015. gadā vecāki Tukumā jaundzimušajiem devuši vārdus Šeldija, Peitone, Kāleps, Lucifers, Treviss… (27)

2015. gads noslēdzies. Par to, kāds tas bijis Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļā, kurā tiek izdarīti visi cilvēka mūžā svarīgākie civilstāvokļa aktu ieraksti – dzimšanas, laulību un miršanas – runājām ar nodaļas vadītāju Smaidu Kokinu.

Tukumā pašapkalpošanās automazgātuvei nāksies uzlikt aizsargsienu (51)

Jautā lasītājs: – Ejot Tukumā pa Raudas ielu gar jauno automašīnu mazgātavu, secināju, ka ar vēju ūdens tiek uzšļākts gājējiem. Kad apskatījos, pamanīju, ka ar ūdeni nolaistīta visa ietve…

«eTwinnig» Tukuma 2. vidusskolā 

“Lai priecīgi Ziemassvētki!” – šie vārdi lasāmi daudzajās pašdarinātajās apsveikumu kartītēs, kas svētku laikā ik dienas pienāk Tukuma 2. vidusskolā no malu malām – Francijas, Itālijas, Turcijas, Ukrainas, Bulgārijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm.

Pie Tukuma poliklīnikas ierīkota stāvvieta arī invalīdiem (10)

No oktobra Tukumā, Raudas ielā pie poliklīnikas ir izveidota autostāvvieta invalīdiem. Viena stāvvieta ir vēl otrā pusē poliklīnikai – pretī Sociālās apdrošināšanas aģentūrai.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Jaunā gada sagaidīšana Tukumā /FOTO/ (26)

Vecgada vakarā, pusstundu pirms lielā svētku salūta un Pērtiķa gada iestāšanās, Brīvības laukumā Tukumā tika apbalvoti tie iedzīvotāji, kuri bija parūpējušies, lai viņu nami un balkoni būtu izrotāti gada tumšākajā laikā.

Pasākumu kalendārs

2018.12.15 | 11:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.12.15 | 11:00

Eglītes bērniem Zentenē 

2018.12.15 | 12:00

Izstrāde galerijā «Durvis» Tukumā 

2018.12.15 | 12:00

Svētki bērnu kolektīviem Pūrē 

2018.12.15 | 16:00

Pagalma svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool