Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Tukumā vērtē pilsētas rotājumus (1)

Tukuma novada domes Ziemassvētku rūķi devušies pilsētas ielās, lai redzētu, cik koši un interesanti tukumnieki sagaida Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Tukuma 2. pamatskola – labdarības akcijā «Dāvā prieku!» (1)

Ziemassvētki ir laiks, kad vairāk kā jebkad vēlamies dāvināt viens otram sirds siltumu un mīlestību. Arī Tukuma 2. pamatskolas skolēni katru gadu piedalās skolas organizētajā labdarības akcijā «Dāvā prieku!».

Skaņu skolas «Dore» jampadracis Tukuma ledus hallē /FOTO/ 

Tieši tā 13. decembra priekšpusdienā izskanēja ielūgums uz svētku ballīti Ledus hallē, kurā bija ieradušies gan mazuļi kopā ar mammām, gan jau lielāki bērni, ģērbušies krāšņos tērpos un, protams, pats zaķēns Toms, kurš diriģēja visu parādi. Bija pienācis laiks Skaņu skolas «DORE» Ziemassvētkiem.

Tukumā ielu apgaismojuma sistēma – vēl no padomju laikiem, jaunai vajadzīgi 100 tūkstoši eiro (13)

Ceturtdienas, 17. decembra, vakarā un piektdien, 18. decembrī, no rīta Tukumā – Kurzemes, Celtnieku, Raudas, Asteru, Lauku un vēl citās ielās – nedega ielu apgaismojums. Joprojām norisinās bojātās vietas meklēšana, tā prasa laiku.

Tukuma Mūzikas skola aizvadījusi gada lielāko sarīkojumu /FOTO/ (2)

15. decembra vakarā Tukuma kultūras namā notika Tukuma Mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts – skolas gada lielākais sarīkojums. Koncertā piedalījās mūzikas skolas nodaļu ansambļi, pūtēju orķestris un vokālie ansambļi.

Bērnudārzs «Karlsons» dāvā prieku Lauktehnikas senioriem /FOTO/ (2)

Trešdien, 16. decembrī, Tukuma bērnudārzs «Karlsons» jau ceturto gadu Lauktehnikas mikrorajona seniorus aicināja uz Ziemassvētku labdarības koncertu «No sirds uz sirdi».

Tukuma muzejs Durbes pilī aizvadījis Zelta svētdienu /FOTO/ (1)

Ik gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, Tukuma muzejs Durbes pilī svin Zelta svētdienu un aicina ciemos savus draugus, lai kopā atskatītos uz aizvadīto gadu un ielūkotos nākotnē. Šoreiz šis notikums tika aizvadīts ceļojumu gaisotnē, jo tāds bija gan koncerts, gan muzejnieku stāsts par savu darbu.

«Pakāpienu» Ziemsvētkos satiekas 80 Latvijas ģimenes /FOTO/ (1)

Sestdien, 12. decembrī, Tukuma kultūras namā satikās teju 80 ģimenes no dažādām Latvijas vietām, lai piedalītos misijas «Pakāpieni» gadskārtējā Ziemassvētku sarīkojumā.

Tukumnieku vēstuli par bēgļiem skatīs Ministru kabinetā (73)

10. decembrī Tukuma novada domē izskatīja iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu, kuru domei iesniedza Pēteris Luns. Iesniegumu parakstījuši 1943 iedzīvotāji. Iedzīvotāju vēlme, kas pausta iesniegumā, – lai novada dome izsludina publisko apspriešanu un noskaidro, kāds ir Tukuma novada iedzīvotāju viedoklis par bēgļu uzņemšanu.

Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus (7)

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda.

Engure pārspēj Talsus veterānu hokejā /FOTO/ (1)

Sestdien, 5. decembrī, Latvijas hokeja čempionāta veterānu līgas spēlē 50+ vecuma grupā hokeja klubs «Engure» pieveica HK «Talsi» ar rezultātu 5:3.

Apbalvotas Tukuma aktīvākās nevalstiskās organizācijas /FOTO/ (8)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma kultūras namā tika apbalvotas novada aktīvākās nevalstiskās organizācijas, kas ar nesavtīgu darbu spējušas padarīt savu un citu iedzīvotāju dzīves krāšņākas un piepildītākas.

Juris Šulcs par Saeimā pavadīto gadu, jauno budžetu un valdības maiņu (41)

Ir pagājis gads, kopš Saeimā darbojas bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs, tagad 12. Saeimas deputāts Juris Šulcs, kurš tieši pirms nedēļas kopā ar Saeimas vairākumu nobalsojot par nākamā gada budžetu.

Tukumā un Kandavā skolēni interaktīvās nodarbībās mācās par klimata pārmaiņām /FOTO/ 

2. decembrī Tukuma Raiņa ģimnāzijā un 3. decembrī Kandavas internātvidusskolā visas mācību dienas garumā notika tehniski radošās darbnīcas vidusskolēniem par klimata pārmaiņām.

Rūķi rūķojas Tukuma bērnudārzā «Karlsons» 

Gaismotā taciņa rūķu darbīgo brigādi veda uz ikgadējo gājienu PII «Karlsons» Tukumā. Paldies bērnu vecākiem, kas pārtapa par rūķiem!

Pasākumu kalendārs

2018.09.23 | 10:00

Miķeļdienas gadatirgus Jaunpilī 

2018.09.23 | 15:00

Kino Slampē 

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool