Trešdiena, 2018. gada 14. novembris
Fricis, Vikentijs, Vincents

Tukumniekus aicina tīrīt māju jumtus (5)

Tukuma novada dome aicina nekustamo īpašumu saimniekus pārbaudīt un vajadzības gadījumā arī notīrīt māju jumtus. Tā kā vienlaikus ar sniegu turpina piesalt, uz jumtiem veidojas pamatīga sniega kārta.

Kādas ir Tukuma un Engures novada skolotāju algas? (42)

Jau tad, kad skolotāji pērn gatavojās streikam, ne viens vien lasītājs interesējās, vai tiešām skolotāji saņem tik mazas algas, kā publiski izskanējis, 420 eiro mēnesī un no šīs summas trešdaļu vēl samaksā nodokļos.

Vai skolēni turpmāk ēdienu meklēs veikalos? (29)

Tā kā kopš šī, 2016. gada, 1. janvāra, krietni sarucis to produktu klāsts, ko ēdinātājs drīkst piedāvāt izglītības un valsts aprūpes iestādēs, devāmies noskaidrot, kas mainījies skolas bufetēs un ko par to domā paši skolēni.

Laustiķa mazdārziņos sāks rakt grāvjus (3)

Jau nākamajā nedēļā SIA «Meliorceltnieks» sāks rakšanas darbus Laustiķa mazdārziņos. Pagājušajā rudenī visi mazdārziņu īpašnieki, kurus šie darbi varētu skart, tika aicināti uz Tukuma novada domi.

Tukuma muzejam – 80 /FOTO/ (1)

Otrdien, 5. janvārī, Tukuma Raiņa ģimnāzijā skanēja zvans uz neparastu stundu – tā notika ģimnāzijās zālē un to vadīja Tukuma muzeja direktore Agrita Ozola, Mākslas muzeja vadītāja Inese Klestrova un krājuma glabātāja Anita Neimane

Tukumniecei Jūlijai Zemļickai – 104! 

5. janvārī tukumniece Jūlija Zemļicka svinēja 104. dzimšanas dienu un možā noskaņojumā sagaidīja pašvaldības, sociālā dienesta un pensionāru padomes apsveicējus, kas kopš simtgades nu kļuvuši par saviem cilvēkiem.

2015. gadā vecāki Tukumā jaundzimušajiem devuši vārdus Šeldija, Peitone, Kāleps, Lucifers, Treviss… (27)

2015. gads noslēdzies. Par to, kāds tas bijis Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļā, kurā tiek izdarīti visi cilvēka mūžā svarīgākie civilstāvokļa aktu ieraksti – dzimšanas, laulību un miršanas – runājām ar nodaļas vadītāju Smaidu Kokinu.

Tukumā pašapkalpošanās automazgātuvei nāksies uzlikt aizsargsienu (51)

Jautā lasītājs: – Ejot Tukumā pa Raudas ielu gar jauno automašīnu mazgātavu, secināju, ka ar vēju ūdens tiek uzšļākts gājējiem. Kad apskatījos, pamanīju, ka ar ūdeni nolaistīta visa ietve…

«eTwinnig» Tukuma 2. vidusskolā 

“Lai priecīgi Ziemassvētki!” – šie vārdi lasāmi daudzajās pašdarinātajās apsveikumu kartītēs, kas svētku laikā ik dienas pienāk Tukuma 2. vidusskolā no malu malām – Francijas, Itālijas, Turcijas, Ukrainas, Bulgārijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm.

Pie Tukuma poliklīnikas ierīkota stāvvieta arī invalīdiem (10)

No oktobra Tukumā, Raudas ielā pie poliklīnikas ir izveidota autostāvvieta invalīdiem. Viena stāvvieta ir vēl otrā pusē poliklīnikai – pretī Sociālās apdrošināšanas aģentūrai.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Jaunā gada sagaidīšana Tukumā /FOTO/ (26)

Vecgada vakarā, pusstundu pirms lielā svētku salūta un Pērtiķa gada iestāšanās, Brīvības laukumā Tukumā tika apbalvoti tie iedzīvotāji, kuri bija parūpējušies, lai viņu nami un balkoni būtu izrotāti gada tumšākajā laikā.

Ko mums sola Ugunīgā Pērtiķa gads? 

Saskaņā ar Austrumu kalendāru 8. februārī sākas un līdz 2017. gada 27. janvārim turpināsies uguns sarkanais Pērtiķa gads. Kā ik gadu, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu ielūkojāmies zvaigžņu kartēs.

Tukuma dzīvnieku patversmei «NTZ» redakcijā saziedoti 500 eiro (2)

29. decembrī «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rūķu ceļi veda uz Tukuma dzīvnieku patversmi, kur nodevām redakcijas dāvanu kastītē mūsu lasītāju saziedoto. Atverot kastīti un saskaitot, izrādījās, ka šogad iedzīvotāji kļuvuši vēl dāsnāki

Privātmāju saimnieki Tukumā var saņemt sāls-smilts maisījumu (9)

Tukuma novada dome aicina privātmāju īpašniekus, kuru īpašumam piegulošajā teritorijā atrodas gājēju ietves, saņemt sāls-smilts maisījumu ietvju kaisīšanai. Lai saņemtu sāls-smilts maisījumu (30 kg bez maksas), lūgums informēt domi pa tālr. 63122707; 26603299.

Pasākumu kalendārs

2018.11.14 | 13:00

Vēstures lekcija «Pils tornī» Tukumā 

2018.11.14 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.11.14 | 14:30

Lasītāju klubiņš Jaunpilī 

2018.11.14 | 19:30

Voljebols Smārde 

2018.11.14 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool