Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Tukuma uzņemšanas nodaļā pats var vērsties tikai pēc 16.00 (59)

Jautā lasītājs: – Bērns bija guvis traumu bērnudārzā un aizvedu viņu uz Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļu. Bet tur palīdzību atteica, pasakot, ka līdz 16.00 man jāiet uz poliklīniku pie speciālista. Priekš kam mums slimnīca un Uzņemšanas nodaļa, ja reāli pakalpojumu sniedz poliklīnika?

Tukuma graustu Taisnajā ielā nojaukšot līdz vasarai (3)

Jautā lasītājs: – Man ir sūdzība par graustu Tukuma Lauktehnikā, Taisnajā ielā 9. SIA «Tukuma nami» jau ir tiesājušies ar īpašnieci (represētā). Bet laikam tā arī līdz galam nav tikuši, nav noskaidrojuši, kuram un kas jādara. Šajā namā nekas nenotiek, un jau trešo gadu tas stāv tukšs, izsistiem logiem.

Tukumā sākusies ielu sakopšana pēc ziemas sezonas (1)

Tukumā uzsākti lielie pavasara sakopšanas darbi – lai aizvāktu pa ziemu sakrājušās smiltis no ielu malām, ielās izgāja trīs cita par citu lielākas tehnikas vienības. 15. aprīlī darbu sāks putekļusūcējs, kurš strādās katru dienu. Līdz tam pilsēta tiks tīrīta vēl.

Tukumā atklāta Latvijas Sarkanā Krusta izstāde /FOTO/ (3)

11. martā Tukuma novada domes 2. stāvā atklāja Latvijas Sarkanā Krusta 95. gadadienai veltītu izstādi. Kāpjot pa trepēm, izstādes apmeklētājiem iespēja sīki un smalki izpētīt organizācijas vēsturi Latvijā, kas ir tikai “piecas minūtes” jaunāka par pašu valsti.

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis» 

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

Izglītības pārvalde pārcēlusies, Tukuma novada domes ēkas pieejamībā nekas nemainīsies (12)

No 7. marta Tukuma novada Izglītības pārvalde atrodama jaunā adresē – Tukumā, Šēseles ielā 3 – bibliotēkas ēkas 1. un 2. stāvā (ar ieeju no Raiņa ielas). Otrajā stāvā aiz sekretāres telpas ir gaitenis, kuru no kabinetiem atdala stiklota starpsiena. Pirmā ir apspriežu telpa (bez logiem); tai blakus nākotnē metodiķiem paredzētais kabinets.

Vecāki stāv rindā, lai bērns varētu mācīties Tukuma 2. pamatskolas 1. klasē (59)

10. martā sākas topošo pirmklasnieku pieteikšana Tukuma novada skolu 1. klasēs, tostarp arī Tukuma 2. pamatskolā, kur vecāki sākuši veidot rindu jau 9. marta rīta pusē. Redakcijā vecāki vērsās ar jautājumu, kāpēc tie, kas savam bērnam šo skolu izvēlējušies, ik pavasari tiek nostādīti pazemojošā situācijā.

Tukuma anonīmo alkoholiķu grupai «Ausma» – 25 (4)

Aiz Rīgas un Jelgavas Tukums bija trešā Latvijas pilsēta, kurā izveidojās Anonīmo Alkoholiķu (AA) grupa. «Ausmas» pirmā sapulce notika 1991. gada 14. martā Jordāna (tagadējā Baznīcas) ielā Mūzikas skolas telpās.

Tukuma centrā par 20 tūkstošiem eiro ierīkos jaunu rotaļlaukumu (17)

Pirmdienas, 7. marta, rīts Brīvības laukumā Tukumā sākās ar zāģa troksni un aktīvu rosību rotaļlaukuma daļā, kam līdzi sekoja tukumnieki ar maziem bērniem. Viņu skatam pavērās diezgan pārsteidzošs skats – visas iekārtas bija noņemtas, šļūcamo trubu ieskaitot; koka daļas īsā laikā tika sazāģētas un pazuda smagās mašīnas piekabē.

Sievietes skaistums – jau VIII Tukuma audēju darbnīcas modes skatē /FOTO/ (2)

Tukuma audēju darbnīcas ikgadējā – nu jau astotā – modes skate, kas sestdien, 5. martā, notika Tukuma ledus hallē, pulcēja vairāk cilvēku nekā krēslu. Tieši tāpēc nolemts nākamgad skati rīkot Tukuma kultūras namā.

Konkursā «Lieliskais loms 2015» samu pieveic mazs asarītis /FOTO/ (1)

Piektdien, 4. martā, notika konkursa «Lieliskais loms 2015» rezultātu apkopošana un uzvarētāju apbalvošana. Konkursu ik gadus rīko «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» un Sandra Mertena Makšķerlietu veikals.

Tukuma slimnīcas Bērnu nodaļā izremontētas divas palātas (32)

3. martā Tukuma slimnīcas Bērnu nodaļa svinēja svētkus un uzņēma viesus – kolēģus no citām nodaļām, kas bija atnākuši apskatīt nupat kā izremontētās palātas. Abas palātas un tualete starp tām ieguvusi pavasarīgi košu krāsojumu zaļganā, rožainā un gaiši violetā tonī.

Māja Raudas ielā 10 starp slimnīcu un poliklīniku – kauna traips Tukumam? (36)

Lasītājs jautā: – Gribēju pasūdzēties par nesakopto māju Raudas ielas 10. māju. Vai Tukuma pašvaldība nevar likt to māju vismaz nokrāsot, salabot?!

Uzņēmēji tiekas SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnē (8)

26. februārī Tukuma uzņēmēju klubs turpināja tradīciju un rīkoja uzņēmēju tikšanos uzņēmuma SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnē. Tā sākās ar ekskursiju uzņēmuma cehos un turpinājās ar sarunu par uzņēmuma attīstību.

Dzejniekam, Tukuma Goda pilsonim Elmāram Augustam Rumbam – 85 /FOTO/ (1)

“Tukums – tas ir Rumbas, Rumbas – tas ir Tukums – šie Tukuma literātu apvienības vadītājas Gunas Rozes teiktie vārdi, kas 2. martā izskanēja Durbes pilī, bija tie precīzākie, ar kuriem sākt visu cienījamā tukumnieka (bērnībā – jaunpilnieka), dzejnieka, publicista un vēsturnieka Elmāra Augusta Rumbas 85. dzimšanas dienas svinības.

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool