Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Tukumniecei Jūlijai Zemļickai – 104! 

5. janvārī tukumniece Jūlija Zemļicka svinēja 104. dzimšanas dienu un možā noskaņojumā sagaidīja pašvaldības, sociālā dienesta un pensionāru padomes apsveicējus, kas kopš simtgades nu kļuvuši par saviem cilvēkiem.

2015. gadā vecāki Tukumā jaundzimušajiem devuši vārdus Šeldija, Peitone, Kāleps, Lucifers, Treviss… (27)

2015. gads noslēdzies. Par to, kāds tas bijis Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļā, kurā tiek izdarīti visi cilvēka mūžā svarīgākie civilstāvokļa aktu ieraksti – dzimšanas, laulību un miršanas – runājām ar nodaļas vadītāju Smaidu Kokinu.

Tukumā pašapkalpošanās automazgātuvei nāksies uzlikt aizsargsienu (51)

Jautā lasītājs: – Ejot Tukumā pa Raudas ielu gar jauno automašīnu mazgātavu, secināju, ka ar vēju ūdens tiek uzšļākts gājējiem. Kad apskatījos, pamanīju, ka ar ūdeni nolaistīta visa ietve…

«eTwinnig» Tukuma 2. vidusskolā 

“Lai priecīgi Ziemassvētki!” – šie vārdi lasāmi daudzajās pašdarinātajās apsveikumu kartītēs, kas svētku laikā ik dienas pienāk Tukuma 2. vidusskolā no malu malām – Francijas, Itālijas, Turcijas, Ukrainas, Bulgārijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm.

Pie Tukuma poliklīnikas ierīkota stāvvieta arī invalīdiem (10)

No oktobra Tukumā, Raudas ielā pie poliklīnikas ir izveidota autostāvvieta invalīdiem. Viena stāvvieta ir vēl otrā pusē poliklīnikai – pretī Sociālās apdrošināšanas aģentūrai.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Jaunā gada sagaidīšana Tukumā /FOTO/ (26)

Vecgada vakarā, pusstundu pirms lielā svētku salūta un Pērtiķa gada iestāšanās, Brīvības laukumā Tukumā tika apbalvoti tie iedzīvotāji, kuri bija parūpējušies, lai viņu nami un balkoni būtu izrotāti gada tumšākajā laikā.

Ko mums sola Ugunīgā Pērtiķa gads? 

Saskaņā ar Austrumu kalendāru 8. februārī sākas un līdz 2017. gada 27. janvārim turpināsies uguns sarkanais Pērtiķa gads. Kā ik gadu, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu ielūkojāmies zvaigžņu kartēs.

Tukuma dzīvnieku patversmei «NTZ» redakcijā saziedoti 500 eiro (2)

29. decembrī «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rūķu ceļi veda uz Tukuma dzīvnieku patversmi, kur nodevām redakcijas dāvanu kastītē mūsu lasītāju saziedoto. Atverot kastīti un saskaitot, izrādījās, ka šogad iedzīvotāji kļuvuši vēl dāsnāki

Privātmāju saimnieki Tukumā var saņemt sāls-smilts maisījumu (9)

Tukuma novada dome aicina privātmāju īpašniekus, kuru īpašumam piegulošajā teritorijā atrodas gājēju ietves, saņemt sāls-smilts maisījumu ietvju kaisīšanai. Lai saņemtu sāls-smilts maisījumu (30 kg bez maksas), lūgums informēt domi pa tālr. 63122707; 26603299.

Tukumā autovadītājus aicina mašīnas neatstāt ielu malās (8)

Tukumā asfaltam jābūt pilnībā notīrītam, bet pavisam mazās mikrorajonu ielas, kurās satiksme ir neliela, netiek tīrītas. Lai varētu iztīrīt ielas, autovadītāji aicināti neatstāt ielu malās automašīnas, jo šaurākās ielās tīrītājam ir grūti izbraukt.

Tā Tukumā tapa dāvanas Ziemassvētkos /FOTO/ 

Dāvanas saviem tuviniekiem 19. decembra rītā varēja pagatavot Tukuma pilsētas muzejā Pils tornis. Muzejā no mājražotāju izejmateriāliem tapa lellītes un koka paliktnīši ar senlatviešu zīmēm.

Tukumā svētki sākās ar rotājumu veidošanu hallē /FOTO/ 

19. decembra rītā Tukuma ledus hallē darbojās Mākslas skolas rūķi, kas kopā ar bērniem, mammām un tētiem gatavoja Ziemassvētku dekorus

Tukuma adventisti svētku prieku dāvā 60 ģimenēm /FOTO/ (4)

20. decembrī Tukuma Adventistu baznīcas mājvietā, Harmonijas ielā 10, uz Ziemassvētku sarīkojumu bija uzaicināti 60 bērni kopā ar savām ģimenēm

Tukuma skolām jaunas direktores, Skuja iesniedz atlūgumu (14)

Otrdien, 22. decembrī, Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi Tukuma Raiņa ģimnāzijas direktores amatā apstiprināja Sigitu Kūlu, bet Vakara un neklātienes vidusskolā – Silvu Freimani.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool