Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Godināti sportisti, ar kuriem Tukuma novads lepojies 2015. gadā /FOTO/ (24)

Piektdienas, 19. februāra, vakarā Tukuma novada domes konferenču zālē jau 18. reizi norisinājās «Sporta laureāts». Tajā sumināja sportistus, ar kuriem novads lepojies aizvadītajā, 2015., gadā.

Koklētājai Norai Namedai Vasermanei – 3. vieta valsts konkursā (1)

ukuma Mūzikas skolas 2. kokles klases audzēkne Nora Nameda Vasermane piedalījās Valsts konkursa Kokles spēlē finālā, kas notika 11. februārī Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Nora jaunāko klašu audzēkņu grupā ieguva godpilno 3. vietu.

Tukumā aizvadīts deju kolektīvu kopmēģinājums (4)

Piektdien, 19. februārī, Tukuma kultūras namā norisinājās Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu kopmēģinājums, kurā Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada un Jūrmalas deju kolektīviem dejas ierādīja to autors Jānis Purviņš. Ar tām kolektīvi gatavosies Kurzemes vēsturiskā novada deju svētkiem Liepājā.

Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesojas fizikas profesors Vjačeslavs Kaščejevs 

17. februāra rītā Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas kabinetā gaiss bija tik ļoti uzlādēts, ka grūti nosēdēt solā – šo sajūtu radīja LU profesors un talantīgais zinātnieks Vjačeslavs Kaščejevs jeb Slava – tā viņu pieteica fizikas skolotājs Valdis Zuters.

Pēc 50 gadiem Tukuma muzejā – Lestenes baznīcas kokgriezumi 

Sestdien, 20. februārī, 12.00 Tukuma mākslas muzejā atklās izstādi «Ak, svētā Lestene!», kurā būs apskatāmi Lestenes baznīcas barokālie kokgriezumi, gleznas, fotogrāfijas, zīmējumi un dokumenti, kas atklās stāstu par uzdrīkstēšanos, cīņu, cerību un darbu Lestenes baznīcas iekārtas glābšanā un atjaunošanā.

Aināra Vahteļa ārstēšanai saziedoti visi nepieciešamie līdzekļi (2)

Ainārs Vahtelis ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) starpniecību izsaka pateicību visiem Latvijas futbola ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem, kuri atsaucās uz aicinājumu kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK «Tukums-2000» prezidenta ārstniecībai.

Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesojas skolas absolvents Ģirts Rūda (11)

12. februārī Tukuma Raiņa ģimnāzijas vidusskolēni tikās un pusotru stundu runāja ar šīs skolas absolventu, mecenātu, zvērinātu advokātu un pasniedzēju Ģirtu Rūdu. Pareizāk – klausījās viņa stāstu par skolas gadiem, darba pieredzi un trim mācībām, ko līdzšinējās dzīves laikā viņš guvis.

Valentīndiena Tukumā – ar sirdīm uz ledus /FOTO/ (4)

Visu mīlētāji dienā, 14. februārī, savu pirmo lielo pasākumu aizvadījusi Tukuma jauniešu dome. Kaut arī paši jaunieši saka, ka viņu apvienība ir vien tapšanas stadijā, taču viņiem netrūkst ne lielu mērķu, ne interesantu ideju.

Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī? (13)

Jautā lasītājs:– Mēs vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

«Tukuma piens» saņem administratīvo sodu par piena iepludināšanu Slocenē (13)

“Es nevarēju mierīgi paiet garām Slocenes upei, redzot, ka tajā tiek iepludināts piens,” tā redakcijai pirms nedēļas stāstīja kāds Tukuma novada iedzīvotājs, kurš redzēto nofilmējis ar telefonu.

Tukuma novada Izglītības pārvalde īrēs telpas par 33 tūkstošiem eiro gadā (37)

Lai Tukuma novada domes telpās Talsu ielā 4 varētu tapt Vienotais klientu apkalpošanas centrs, Izglītības pārvaldiei jāpārceļas uz jaunām telpām, jo domes ēkā visiem – par šauru.

Palīdzēsim Tukuma futbola kluba prezidentam Aināram Vahtelim (19)

Latvijas Futbola federācija (LFF) un futbola klubs «Tukums-2000» lūdz sabiedrības palīdzību un aicina kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK «Tukums-2000» prezidenta Aināra Vahteļa ārstniecības izdevumu segšanai.

Februāris Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (1)

“Vaaaauuu!” – tā iesauksieties, manu daiļo tēlu ieraugot! Zinu jau zinu, ka esmu pietiekami glīts un pievilcīgs, paša Ķīnas imperatora mīļākā pekinieša desmitās paaudzes brālēns! Teiksiet, ka neesmu tīras šķirnes?…

Tukuma pašvaldība ģimenei ar bērniem-invalīdiem ierāda dzīvokli graustā /FOTO/ (64)

Iepazīstoties ar apstākļiem, kādos Tukumā, Talsu ielā 32, dzīvo ģimene ar četriem bērniem (viena no meitām pieaugusi), no kuriem divi ir ar īpašām vajadzībām, radās daudz jautājumu, kas vienlaikus lika nopietni apšaubīt to kārtību, kāda Tukuma pilsētā ir attieksme pret ģimenēm ar bērniem…

Apkure siltinātā dzīvokļu mājā Tukumā janvārī maksā 0,79 €/m², citās mājās – vidēji 2 €/m² (41)

Pagājušās ceturtdienas, 4. februāra, laikrakstā rakstījām par nosiltināto māju Tukumā, Spartaka ielā 16A, un to, ka šie darbi un līdz ar to arī iedzīvotāju ieguldījums ļauj ietaupīt siltumu. To uzskatāmi var redzēt nule kā saņemtajos apkures rēķinos.

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool