Piektdiena, 2019. gada 15. februāris
Olafs, Aloizs, Alvils, Olavs

NVA aicina darba devējus: dodiet bezdarbniekiem iespēju! (12)

11. martā Nodarbinātības valsts aģentūrā notika nu jau kārtējā Tukuma novada domes priekšsēdētāja organizētā tikšanās kopā ar uzņēmējiem. Šo tikšanos organizēja paši uzņēmēji, lai uzzinātu, kādas programmas tiek piedāvātas un, pats galvenais, kur dabūt darbiniekus.

Pašapkalpošanās automazgātuvei uzlikta aizsargsiena un naudas maiņas automāts (26)

14. martā Tukumā, Raudas ielas automazgātavas teritorijā, uzņēmuma SIA «Grodi AB» vīri sāka montēt polikarbonāta sienu, kam turpmāk jāpasargā gājēji no ūdens šļakatām.

Masļeņica pie Melnezera Tukumā /FOTO/ (26)

Svētdien, 13. martā, pie Melnezera Tukumā pulcējās rekordliels Masļeņicas svinētāju skaits. Jau tradicionāli jeb trešo gadu pēc kārtas par kopīgu un simbolisku ziemas pavadīšanu, pavasara un pareizticīgo gavēņa sagaidīšanu nenoguruši rūpējās biedrības «Dabas atmoda» biedri.

Tukuma uzņemšanas nodaļā pats var vērsties tikai pēc 16.00 (59)

Jautā lasītājs: – Bērns bija guvis traumu bērnudārzā un aizvedu viņu uz Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļu. Bet tur palīdzību atteica, pasakot, ka līdz 16.00 man jāiet uz poliklīniku pie speciālista. Priekš kam mums slimnīca un Uzņemšanas nodaļa, ja reāli pakalpojumu sniedz poliklīnika?

Tukuma graustu Taisnajā ielā nojaukšot līdz vasarai (3)

Jautā lasītājs: – Man ir sūdzība par graustu Tukuma Lauktehnikā, Taisnajā ielā 9. SIA «Tukuma nami» jau ir tiesājušies ar īpašnieci (represētā). Bet laikam tā arī līdz galam nav tikuši, nav noskaidrojuši, kuram un kas jādara. Šajā namā nekas nenotiek, un jau trešo gadu tas stāv tukšs, izsistiem logiem.

Tukumā sākusies ielu sakopšana pēc ziemas sezonas (1)

Tukumā uzsākti lielie pavasara sakopšanas darbi – lai aizvāktu pa ziemu sakrājušās smiltis no ielu malām, ielās izgāja trīs cita par citu lielākas tehnikas vienības. 15. aprīlī darbu sāks putekļusūcējs, kurš strādās katru dienu. Līdz tam pilsēta tiks tīrīta vēl.

Tukumā atklāta Latvijas Sarkanā Krusta izstāde /FOTO/ (3)

11. martā Tukuma novada domes 2. stāvā atklāja Latvijas Sarkanā Krusta 95. gadadienai veltītu izstādi. Kāpjot pa trepēm, izstādes apmeklētājiem iespēja sīki un smalki izpētīt organizācijas vēsturi Latvijā, kas ir tikai “piecas minūtes” jaunāka par pašu valsti.

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis» 

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

Izglītības pārvalde pārcēlusies, Tukuma novada domes ēkas pieejamībā nekas nemainīsies (12)

No 7. marta Tukuma novada Izglītības pārvalde atrodama jaunā adresē – Tukumā, Šēseles ielā 3 – bibliotēkas ēkas 1. un 2. stāvā (ar ieeju no Raiņa ielas). Otrajā stāvā aiz sekretāres telpas ir gaitenis, kuru no kabinetiem atdala stiklota starpsiena. Pirmā ir apspriežu telpa (bez logiem); tai blakus nākotnē metodiķiem paredzētais kabinets.

Vecāki stāv rindā, lai bērns varētu mācīties Tukuma 2. pamatskolas 1. klasē (59)

10. martā sākas topošo pirmklasnieku pieteikšana Tukuma novada skolu 1. klasēs, tostarp arī Tukuma 2. pamatskolā, kur vecāki sākuši veidot rindu jau 9. marta rīta pusē. Redakcijā vecāki vērsās ar jautājumu, kāpēc tie, kas savam bērnam šo skolu izvēlējušies, ik pavasari tiek nostādīti pazemojošā situācijā.

Tukuma anonīmo alkoholiķu grupai «Ausma» – 25 (4)

Aiz Rīgas un Jelgavas Tukums bija trešā Latvijas pilsēta, kurā izveidojās Anonīmo Alkoholiķu (AA) grupa. «Ausmas» pirmā sapulce notika 1991. gada 14. martā Jordāna (tagadējā Baznīcas) ielā Mūzikas skolas telpās.

Tukuma centrā par 20 tūkstošiem eiro ierīkos jaunu rotaļlaukumu (17)

Pirmdienas, 7. marta, rīts Brīvības laukumā Tukumā sākās ar zāģa troksni un aktīvu rosību rotaļlaukuma daļā, kam līdzi sekoja tukumnieki ar maziem bērniem. Viņu skatam pavērās diezgan pārsteidzošs skats – visas iekārtas bija noņemtas, šļūcamo trubu ieskaitot; koka daļas īsā laikā tika sazāģētas un pazuda smagās mašīnas piekabē.

Sievietes skaistums – jau VIII Tukuma audēju darbnīcas modes skatē /FOTO/ (2)

Tukuma audēju darbnīcas ikgadējā – nu jau astotā – modes skate, kas sestdien, 5. martā, notika Tukuma ledus hallē, pulcēja vairāk cilvēku nekā krēslu. Tieši tāpēc nolemts nākamgad skati rīkot Tukuma kultūras namā.

Konkursā «Lieliskais loms 2015» samu pieveic mazs asarītis /FOTO/ (1)

Piektdien, 4. martā, notika konkursa «Lieliskais loms 2015» rezultātu apkopošana un uzvarētāju apbalvošana. Konkursu ik gadus rīko «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» un Sandra Mertena Makšķerlietu veikals.

Tukuma slimnīcas Bērnu nodaļā izremontētas divas palātas (32)

3. martā Tukuma slimnīcas Bērnu nodaļa svinēja svētkus un uzņēma viesus – kolēģus no citām nodaļām, kas bija atnākuši apskatīt nupat kā izremontētās palātas. Abas palātas un tualete starp tām ieguvusi pavasarīgi košu krāsojumu zaļganā, rožainā un gaiši violetā tonī.

Pasākumu kalendārs

2019.02.15 | 13:00

Nodarbība Zantē 

2019.02.15 | 19:00

Kino Zemītē 

2019.02.15 | 19:00

«Sporta laureāts» Tukumā 

2019.02.15 | 20:00

Sporta laureāts Kandavā 

2019.02.15 | 20:00

Balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool