Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

Latvijas ceļu “melnākā punkta” konkurss noslēdzies, konkurenti pārsūdz rezultātu (27)

3. jūnijā Valsts Iepirkumu uzraudzības birojā notikusi virzība ilgi gaidītajā Jelgavas-Tukuma-Rīga-Ventspils ceļa “apļa lietā”. Konkurss ceļa A10 Rīga-Ventspils posma 57,76. – 68,6. km (no Ozolpils līdz Lauktehnikas aplim) rekonstrukcijai un rotācijas apļa izveidošanai tika izsludināts pagājušā gada 26. oktobrī, savukārt triju pretendentu iesniegtos piedāvājumus «Latvijas valsts ceļi» sāka vērtēt 6. janvārī.

Tukuma Rožu svētkos uguņošanas vietā būs aviošovs (8)

Zināms, ka 16. jūlijā Pauzera pļavās tiks organizēts Rožu pikniks, kura laikā notiks «Baltic Bees» aviošovs. Civilās Aviācijas aģentūra ir gatava šo pasākumu saskaņot, atzīstot, ka tas ir gana drošs. Taču, lai papildus rūpētos par kārtību un drošību šī pasākuma laikā, noris sarunas ar Latvijas Zemessardzi.

Ārlietu ministrs Tukumā sola atbalstu pieminekļa izveidei Z. A. Meierovicam (13)

8. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītes ietvaros apmeklēja Tukuma novadu, lai tiktos ar Tukuma novada domes vadību, pašvaldības administrācijas pārstāvjiem un Tukuma novada eksportējošiem uzņēmējiem. Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja Tukuma novada domes starptautiskās sadarbības jautājumus, sadarbību ar diasporu.

Plāno apvienot Tukums-1 dzelzceļa staciju un autoostu, arī Tukumā būs augstais perons (19)

Tukuma novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis: “Par iespēju apvienot «Pasažieru vilciena» un SIA «Tukuma auto» autoostas uzgaidāmo zāli un kases esam sprieduši jau sen. Stacijā nu ir atbrīvojušās telpas, lai mēs atkal domātu par attīstību un piedāvātu SIA «Tukuma auto» pārcelt autoostas kasi uz dzelzceļa stacijas ēku, kā arī iekārtot autobusu peronus vietā, kur tagad ir taksometru stāvvieta.

Gājēju celiņus Jauntukumā sola nākamgad (5)

Jautā lasītājs: – Ceru, ka beidzot Tukuma vadība padomās par satiksmes drošību Jauntukuma mikrorajonā, jo gājējiem, īpaši ģimenēm ar maziem bērniem, vietām vai grāvī jālec! Alīnas iela vispār ir kā nāvinieku rinda (trīsreiz jānospļauj pār kreiso plecu!) – ietves nav, apgaismojuma nav, ceļa segums labs…

Tukumā top olimpiskā BMX trase (21)

Nu jau kādu laiku Pauzera pļāvās notiek aktīvi darbi, lai no daudzajiem uzbērtajiem kalniņiem te izveidotu BMX trasi. Vēl tikai pusmēness jāiztur, tad trase būšot gatava. Aptuvenās trases izmaksas būšot ap 30 000 eiro. Par trases izveidi maksā biedrība «KMK riteņbraukšanas klubs»

«Durvīs» atklāta Tukuma Mākslas skolas audzēkņu izstāde /FOTO/ (1)

31. maijā galerijā «Durvis» tika atvērta tradicionālā Tukuma mākslas skolas audzēkņu izstāde ar nosaukumu – «17». Tieši tik jaunieši šogad absolvēja skolu un izstrādāja noslēguma darbus, kas apskatāmi līdz pat 7. jūlijam. Tāpat izstādi papildina arī vairāki kursa darbi un interešu izglītības pulciņos tapušais.

Tukuma Mūzikas skolā izskanējis atskaites koncerts (1)

Mostas daba, zied puķes, arvien spožāk spīd saulīte un kārtējais mācību gads tuvojas noslēgumam. Atkal ir pienācis laiks apkopot gadā paveikto un sasniegto, tāpēc 26. maijā skolas audzēkņi, viņu vecāki, pedagogi tika aicināti uz mācību gada atskaites koncertu.

Durbes pilī ciemojās skaņu skola «Dore» /FOTO/ (1)

“Mīļi aicinām uz pavasara koncertu Durbes pilī 29. maijā 12.00. Jums dziedās, smaidīs un muzicēs skaņu skolas «Dore» bērni.” Tā vēsta afiša pie «Dores» durvīm un pils logā. Neraugoties uz skopo reklāmu, vienā zālē visiem apmeklētājiem vietas ir par maz, tādēļ laipnā pils kundze mums atvēl arī otru.

Melnezerā un Milzkalnē peldsezona atklāta /FOTO/ (3)

Dienā, kad skolas bērni, liecības saņēmuši, pilntiesīgi ielēca vasaras brīvdienās un termometra stabiņš uzkāpa līdz 30°C atzīmei, devāmies lūkot, kas notiek Melnezera un Milzkalnes peldvietās.

Sumina izcilus skolēnus, viņu vecākus un skolotājus /FOTO/ (22)

31. maijā Tukuma kultūras namā tika iedibināta mūsu novadam jauna tradīcija – Tukuma novada skolēnu, viņu vecāku un skolotāju apbalvošanas un godināšanas pasākums.

Valsts arhīvs un picērija Tukumā cieš zaudējumus elektrības atslēguma dēļ /FOTO/ (29)

Piektdienas, 27. maija, rītā kāds iedzīvotājs redakciju informēja, ka ceturtdien, 26. maijā, ēkai Tukumā, Pils ielā 22 («Lattelecom» ēka), atslēgta elektrība un tāpēc nopietni zaudējumi radušies gan picērijai, gan zonālajam arhīvam.

Kas maija pēdējā nedēļas nogalē darāms Tukumā un tā apkārtnē (6)

Ar siltā laika iestāšanos un vasaras tuvošanos arvien vairāk pilsētu aicina uz saviem svētkiem, kā arī vērienīgiem brīvdabas pasākumiem. Arī mūspusē šajā nedēļas nogalē norisināsies novada svētki. Savus svētkus trīs dienu garumā no 27. līdz 29. maijam svinēs Kandava.

Tukuma ielu vingrotāji atklāj sezonu /FOTO/ 

Svētdien, 22. maijā, laukumā pie Tukuma jauniešu centra uz oficiālo sezonas atklāšanas sacensībām aicināja Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība. Pasākumā bija trīs dažādas disciplīnas.

Tukumā rullē gludas ielas un ietves (15)

23. maijā asfaltēšanas darbi apstādināja satiksmi Tukumā, Stadiona ielā – tā kā šajā ielā jau pirms kāda laikā bija “izgrauzts” asfalts, to ierīkoja vietā. Ja tuvākajās dienās pieturēsies silts un saulains laiks, asfaltēšanas darbi notiks visās Tukuma ielās, kur vietās jau izņemts asfalts.

Pasākumu kalendārs

2019.02.22 | 8:30

Vecāku diena Jaunpils vidusskolā 

2019.02.22 | 10:00

«Skolēni eksperimentē» Tukumā 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.22 | 11:30

«Skaļā lasīšana» Jaunpilī 

2019.02.22 | 14:00

Vīna degustācija Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool