Aleksejs, Aleksis, Alekss

Tukuma jaunajām volejbolistēm – zelts 

9. un 10. augustā Rīgā notika Latvijas čempionāta fināls pludmales volejbolā jauniešiem. «U-15» vecuma grupā meitenēm tukumnieces Liene Penka un Hevena Lepere fināla mačā ar Rīgas meitenēm izcīnīja zeltu.

Lēmumu nemaina. No šodienas Rīgas iela būs galvenā (45)

Jau 15. augustā, visdrīzāk jau no 9.00 rītā, kad būs noskrējusi rīta agrumā braucošo automašīnu straume, Rīgas un Durbes ielas krustojumā tiks mainīts galvenā ceļa virziens un galvenā iela būs Rīgas iela.

Ar francūzietes skatu – uz Latviju un latviešiem 

5. augustā, Tukuma novada domes pirmā un trešā stāva foajē atklāja franču brīvprātīgās Fanijas Biveres fotogrāfiju izstādi «Latvian – latvieši».

Lūdz palīdzēt! (44)

Lūdzam ziedot mūsu dēla, brāļa, mazdēla ārstēšanai. Mēs, Rinalda ģimene, esam pateicīgi fantastiskiem cilvēkiem apkārt un Dievam, ka radās iespēja glābt Rinaldu, bet, diemžēl, pašlaik nav iespēju pilnībā segt medicīnas izmaksas pašu spēkiem.

No 15. augusta Smilšu ielas rajonā nebūs karstā ūdens (14)

10. augustā, SIA «Tukuma siltums» telpās notika būvsapulce, kurā uzņēmums kā pasūtītājs kopā ar pašvaldības un darbu izpildītāju SIA «Amatnieks» pārstāvjiem pārrunāja, kā norisinās siltumtrases rekonstrukcijas darbi un kā izdarīt tā, lai karstā ūdens atslēgums iedzīvotājus un bērnudārzus «Pepija» un «Taurenītis» skartu pēc iespējas īsāku laiku

Pie stacijas «Tukums-I» ierīko jaunu lietus ūdens savākšanas sistēmu 

Lietus laikā Tukumā ir vismaz divas ūdeņiem bagātas un tādēļ braucējiem un gājējiem riskantas vietas – viena ir pie Tukums-I dzelzceļa stacijas, bet otra Pasta un Meža ielā pie veikala «Rimi». Lai stacijas apkārtni Dzelzceļa ielā atslogotu no lietus ūdeņiem, kas lietavās gan pa Pasta ielu, gan Rīgas ielu te satek, SIA «Meliorceltnieks» stacijas apkārtnē ierīko jaunu lietus ūdens savākšanas sistēmu.

Lai arī iebildumu daudz, Rīgas iela Tukumā atkal būs galvenā (31)

Tā kā līdz 15. augustam, kad Tukuma pašvaldība mainīs galvenā ceļa virzienu Durbes un Rīgas ielas krustojumā, ir atlikusi vairs tikai nedēļa, pieaug to cilvēku skaits, kas uzskata, ka domes Satiksmes organizācijas un kustības drošības komisija rīkojusies nepārdomāti, bez iepriekš nolemtā pētījuma pieņemot lēmumu mainīt ielu nozīmi.

Engures un Tukuma novadu šķērsos Pasaules Miera skrējiens 

Pirmdien, 8. augustā, Tukumā ieskries Miera skrējiens. No 6. līdz 11. augustam Miera skrējiena (Peace Run) Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies skrējēju komanda, kas no šā gada februāra vairāk nekā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļo visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci.

Lai Tukumā varētu driftēt un atdzimtu autosports (63)

Jūlija beigās Tukuma novada domē iesniegts pilsētas iedzīvotāju kolektīvs iesniegums par jaunu iniciatīvu. Iesniegumu redakcijai atnesa Ainārs Eikerts – divkārtējs PSRS čempions rallijā un desmitkārtējs Latvijas čempions dažādās autosporta disciplīnās.

Aizritējuši 25 gadi, kopš Durbē nav slimnīcas, bet ir muzejs (6)

30. jūlijā apritēja 25 gadi, kopš toreizējā Republikāniskā rehabilitācijas slimnīca «Durbe» un Tukuma muzeja vadība parakstīja dokumentu, ar kuru Durbes pils ar visu inventāru, kas tobrīd bija palicis, tika nodota muzejam.

Tukumā asfaltēs Pārupes ielu – ielu uz nekurieni (74)

Tukumniekus izbrīna fakts, ka šajā vietā, teju nekurienē, būvē ielu, kamēr citviet pilsētā ir ne mazums vietu, kur būtu jāatjauno asfalta segums vai grantētās jāasfaltē. Tas arī radījis jautājumu – vai pilsētā kāds ko plāno, vai tikai dara to, kas pēkšņi ienāk prātā…

Tukuma novada dome pateicas Latvijas olimpiādes medaļniekiem 

28. jūlijā, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans aicināja uz pateicības pēcpusdienu novada medaļniekus – sportistus, kas mēneša sākumā Valmierā, Latvijas IV Olimpiādē, aizstāvēja sava novada godu un izcīnīja medaļas.

Lai Tukuma novada bērni saņemtu brīvpusdienas un skolas piederumus 

Lai arī līdz jaunajam mācību gadam vēl ir apaļš mēnesis, Tukuma novada sociālais dienests aicina vecākus laikus domāt par bērnu vajadzībām skolā, tātad gan par brīvpusdienām, gan par mācību piederumu iegādi.

Tukuma svētceļnieki dodas uz Aglonu (29)

29. jūlijā apsējuši koši oranžus lakatiņus, augstu pacēluši savu karogu un visus sargājošo krustu, sava mācītāja Ingmāra Zvirgzdiņa vadībā ceļā uz Aglonu devās arī Tukuma Romas katoļu draudzes svētceļnieku grupa.

Tukumā, Rīgas un Lielajā ielā izveidoti sliekšņi (16)

Kopš trešdienas, 27. jūlija, Rīgas ielā pie bērnudārza «Ķipars» un Lielajā ielā pirms Pilsētas parka ir uzlikts slieksnis jeb gulošais policists, lai liktu automašīnām sabremzēties un samazināt braukšanas ātrumu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool