Svētdiena, 2018. gada 16. decembris
Alvīne

Tukuma slimnīcā atzīmē Starptautisko māsu dienu 

Starptautiskajā māsu dienā 12. maijā Tukuma slimnīcas un poliklīnikas medicīnas māsas turpināja tradīciju un svinēja savas profesijas svētkus, kuros ar koncertu viņas iepriecināja dziedātājs Jānis Moisejs.

Ģimenes diena Pavārkalnā (6)

Svētdien, 15. maijā, līdz 15.00 Tukumā, Pavārkalnā varēja paspēt uz Ģimenes dienas pasākumiem. Dažādas aktivitātes bija gan bērniem, gan vecākiem.

Valdis Zuters: “Skolotāja nerakstītais likums ir iedvesmot” (2)

Lai arī skolās izskanējis pēdējais zvans, vairumam skolotāju, tāpat kā daļai skolēnu, darbs turpinās. Pavisam citādi savu lomu skolā vērtē skolotājs Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas skolotājs Valdis Zuters.

Tukumā noris teātru skate 

Sestdien, 14. maijā, Tukuma kultūras namā notiek teātru skate. Visi aicināti skatīties.

Izglītības un zinātnes ministrs Tukumā tiekas ar skolu direktoriem (22)

Piektdien, 13. maijā, Tukuma novadā viesojās izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un kopā ar viņu – ministra biroja vadītājs Andis Geižāns un padomnieks Mārtiņš Langrāts.

«Tukuma piens» loterijas auto laimē jaunpilnieks Guntars Krīgerts (2)

«Tukuma piens» organizētā trīs mēnešus ilgā loterija ir noslēgusies un galveno balvu – jaunu «Toyota Corolla» automašīnu baltā krāsā, ir laimējis mehanizators-traktorists Guntars Krīgerts no Jaunpils.

Zemessardze organizē lauka šaušanas sacensības Tukuma novadā (12)

14. maijā Tukuma novada Sekļa ezera apkārtnē Zemessardze organizē vingrinājumu lauka šaušanā. Dalību sacensībās pieteikušas 24 komandas no Zemessardzes vienībām un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa.

Pēdējais zvans Tukuma novada skolās /papildināts FOTO/ (9)

Piektdienas, 13. maija, rīts Tukumā, kā to paredz pēdējā zvana tradīcija, bija skaļāks, krāsaināks un dažādiem pārsteigumiem bagātāks – 9. un 12. klašu skolēniem bija jāliek lietā izdoma, zināšanas un arī prasmes, lai savu klases audzinātāju ne vien agrā rīta stundā pārsteigtu mājās, bet arī neparastā veidā atvestu uz skolu.

Skolēnu koru skatē Tukumā /FOTO/ (5)

12. maijā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās koru skate, kurā piedalījās Tukuma, Jaunpils, Lapmežciema, Engures, Tumes, Slampes skolu kori. Katram korim bija jādzied divas dziesmas, no tām viena bija izvēles, bet otra no dziesmu un deju dienas «Zem zilās debesu bļodas», kas 28. maijā notiks Durbes estrādē.

Pie Tukuma internātskolas būs jauni apstādījumi un remontēs sienas (3)

Tā kā Tukuma internātpamatskolas priekšpusē izrakti krūmi un vienai sienai noņemts apmetums, ne vienam vien tukumniekam radās jautājums, vai skolu gaida liels remonts un kas tiks iestādīts izrakto krūmu vietā?

Tukuma Raiņa ģimnāzija – visaktīvākā skola internetā 

Tukuma Raiņa ģimnāzija «Samsung Skola nākotnei» finālā saņēma specbalvu par aktīvāko rosīšanos sociālajos tīklos programmas laikā. Balvā skolas komandai tika pasniegta Latvijas dizaineru veidota putnu barotava

Ielas un stāvvietu jautājumā Tukumā – joprojām risinājuma nav (36)

Līdz ar vasaras sezonas tuvošanos un attiecīgi arī iespējamo nelielās centra ieliņas slēgšanu, lai tajā varētu izvietot vasaras kafejnīcas, atkal saasinājās jautājums par satiksmes organizāciju un automašīnu novietošanu Tukuma centrā.

Tukumā aizvadīts jau IX festivāls cilvēkiem ar invaliditāti /FOTO/ 

5. maijā Tukuma kultūras namā notika IX festivāls cilvēkiem ar invaliditāti «Solis ceļā pie jums», kuru rīko sieviešu invalīdu biedrība «Tukuma Aspazijas».

Tukuma bērnudārzam «Pasaciņa» – 35 (12)

Tieši Latvijas Neatkarības gadadienā, 4. maijā, Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde «Pasaciņa» svinēja savu 35. dzimšanas dienu. Jubilejas noskaņās pagājusi visa šī nedēļa.

4. maijs tukumniekus vieno darbos Mālkalnā un Āža kalnā /FOTO/ 

4. maija rītā Tukuma bibliotēkā tika atklāta izstāde, kurā izlasāmi eseju konkursa «Kāpēc man vajadzīgs pelēkais brālis» un «Patversmes stāstiņi» 14 darbi. Dalībnieku apbalvošana notika Mālkalnā, kur Imanta Ziedoņa ķiršu dārzu papildināja ar pieciem ķiršu stādiem.

Pasākumu kalendārs

2018.12.16 | 10:00

Futbols Cērē 

2018.12.16 | 11:00

Vokālais konkurss Kandavā 

2018.12.16 | 11:00

Radošā nodarbība Jaunpilī 

2018.12.16 | 15:00

Teātris Tukumā 

2018.12.16 | 16:00

Adventes koncerts Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool