Aleksejs, Aleksis, Alekss

Tukumā aizvadītas sezonas noslēguma sacensības vieglatlētikā /FOTO/ (2)

Tukuma sporta skolas stadionā Lauktehnikā aizvadītas Tukuma Vieglatlētikas kluba rīkotās atklātās Rudens sacensības, kas pulcēja ap 100 vieglatlētu no Talsiem, Jelgavas, Ventspils un Tukuma.

Draudīgs grausts Tukumā vilina bērnus un pusaudžus (16)

Jau vairāk nekā 16 gadus Tukumā, Spartaka ielā 16B, redzama nepabeigta jaunbūve, un visus šo laiku iedzīvotāji aicina gan tās īpašniekus, gan arī pašvaldību īpašumu sakārtot, norobežot vai nojaukt, lai tajā nevarētu ielīst bērni un lai nenotiktu nelaime.

«Gada skolotāja» Vivita Jaunkļaviņa: “Bērni ir manas dzīves lielākais prieks” (11)

Tukuma 2. pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Vivita Jaunkļaviņa 26. augustā saņēma balvu «Gada skolotājs 2016». Skolas vēstījumā, izvirzot apbalvojumam, par viņu teikts, ka skolotāja ir atraktīva un radoša un tādas ir arī viņas mācību stundas.

Tukumā atzīmē poļu rakstnieka Henrika Senkeviča 150. jubileju /FOTO/ (4)

30. augustā Tukuma poļu biedrība atzīmēja poļu rakstnieka, Nobela prēmijas ieguvēja Henrika Senkeviča (1846 – 1916) 150. dzimšanas dienu. Par godu viņa piemiņai biedrības dalībnieces Vilhelmīnes Šteinbergas vadībā bija izveidojušas izstādi par rakstnieka grāmatām un biogrāfiju.

Tukuma maģistrālās ielas rekonstrukcijai finansējuma šobrīd nav (24)

29. augustā Tukuma novada domes zālē notika Kurzemes ielas iedzīvotāju un uzņēmēju, nekustamo īpašumu īpašnieku, tikšanās, kurā Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, Arhitektūras nodaļas vadītāja Zane Koroļa un projektētājs Aigars Buķevics stāstīja par šīs ielas rekonstrukcijas iecerēm.

Akciju sabiedrība «Hansabuss» nopirkusi «Tukuma auto» (16)

Akciju sabiedrība «Hansabuss» iegādājusies 91% kontrolpaketi uzņēmumā SIA «Tukuma auto», kas piedāvā autobusu transporta pakalpojumus Latvijā, kā arī nacionālus un starptautiskus autotransporta pakalpojumus, ko sniedz tā meitas uzņēmums.

Tukuma 3. pamatskolas piebūves konkursā – kā pa amerikāņu kalniņiem (1)

Esam jau rakstījuši, ka par nedēļu vai divām jau vairākkārt pagarināta pretendentu piedāvājumu iesniegšana Tukuma 3. pamatskolas sporta piebūves būvniecībai. Iepirkums tika izsludināts
3. jūnijā, taču potenciālā pretendenta arvien vēl nav.

Par “sarkanajiem numuriem” (24)

– Domāju, ka par šo tēmu tā īsti nekur nav rakstīts, bet varbūt arī «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» lasītājiem ir interesanti? Ir ievērots, ka Tukumā, Pasta un Dārzniecības ielu stūrī, jau ilgāku laiku stāv auto ar izdauzītu aizmugurējo stiklu.

Ko darīt, ja plīst kanalizācijas caurules? 

12. augusta vakarā, atgriežoties no darba, ieraudzījām, ka dzīvokļa virtuve ir pilna ar kanalizācijas ūdeņiem un ka tie pil arī no griestiem

Vai Tukuma vidusskolas gatavas jaunajam mācību gadam? (7)

Tukuma 2. vidusskolas videonovērošana ”nosargā” stadiona plāksnes, Tukuma Raiņa ģimnāzija cer uz saprātīgu lēmumu konkurences jautājumā, Tukuma Vakara un neklātienes vidusskola pilnveidos e-vidi

Speciālo skolu skolotājiem atalgojums ir samazinājiies (5)

Lai arī visā valstī tiek runāts par skolotāju algu pieaugumu, speciālo skolu skolotājiem atalgojums ir samazinājies, jo piemaksa 20% apmērā par darbu speciālos apstākļos ir samazināta par 5%, savukārt arodklašu skolotājiem – par 15%.

Tukuma Sporta skolas stadionā notika vieglatlētikas festivāls «Mēs ratiņkrēslos Tukumā 2016» 

20. augustā, Tukuma Sporta skolas stadionā Lauktehnikā notika gadskārtējais vieglatlētikas festivāls «Mēs ratiņkrēslos Tukumā 2016».

Negaidīti dāvinājumi Tukuma muzeja krājumam 

Augusts Tukuma muzejā ir īpašs mēnesis, jo tā mākslas darbu krājums nupat kā papildinājies ar vairākām jaunām gleznām. Pagājušajā nedēļā skolotāja Viva Dzene muzejam uzdāvināja Ugas Skulmes gleznu, bet pirmdien, 15. augustā, Gerda Kola no Vācijas muzejam dāvināja Zigfrīda Aleksandra Bīlenšteina, Viļa Valdmaņa un Rudolfa Feilera gleznas.

Tukuma mūzikai un mākslai vajag telpu (17)

17. augustā, Tukuma novada domes un Izglītības pārvaldes pārstāvji sāka gadskārtējo iepazīšanos ar Tukuma, Jaunpils un Engures izglītības iestādēm.

Par rakšanas darbiem Jauntukumā arvien daudz jautājumu (24)

Līdzīgi kā pērn, arī šogad Jauntukuma privātmāju mikrorajona iedzīvotāji, rudenim tuvojoties, piedzīvo rakšanas darbus. Pērn decembrī šīs neērtības piedzīvoja Staru un citās blakus ielās, bet šogad šis pats turpinās Mālu ielā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool