Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Par 47 000 eiro pirks ēku nojaukšanai, lai izveidotu stāvlaukumu pie Tukuma slimnīcas (37)

Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi lēma izmantot pirmpirkuma tiesības uz īpašumu Tukumā, Raudas ielā 10, kas atrodas blakus slimnīcai, un iegādāties to par 47 000 eiro. Tad šajā vietā varētu izveidot stāvlaukumu Tukuma slimnīcas un poliklīnikas vajadzībām. Otrs jautājums ir drošība, jo pirms pāris gadiem ēkā noticis ugunsgrēks, pēc kura poliklīnikas ēkai nācies nomainīt 11 logus.

Braunberga gleznu un Puzuļa keramikas izstāde Tukuma galerijā «Durvis» (8)

24. septembrī Tukuma galerijā «Durvis» atklāta mākslinieka un tukumnieka Emīla Braunberga 85 gadu jubilejas gleznu izstāde «Retrospekcija» un Alūksnes keramikas meistara Uģa Puzuļa izstāde «Ugunī dzimis».

Ieviesta vienotā Tukuma vilciena un autobusa biļete (11)

No 1. oktobra Tukuma novada iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties vienoto biļeti, kas paredzēta braucienam ar diviem transportlīdzekļiem – autobusu un vilcienu. Pasažieris, iegādājoties biļeti vilciena biļešu kasē vai pie konduktora, varēs tikt no Rīgas līdz Tukuma stacijai ar vilcienu.

No 1. oktobra slēgts Tukuma skeitparku (42)

No 1. oktobra slēgts Tukuma pilsētas skeitparku Pauzera ielā, un visas iekārtas no šī laukuma tiks aizvāktas. Skeitparka nesošās konstrukcijas savu laiku nokalpojušas, tāpēc tās demontēs.

Tukuma novadā bez maksas var nodot lapas (6)

Tukuma novada dome sadarbībā ar SIA «AAS «Piejūra»» Tukumā, Dienvidu ielā 1, no 1. oktobra līdz 15. novembrim rīko bezmaksas akciju lapu nodošanai. Samaksu par lapām segs pašvaldība, tikai iedzīvotājiem pašiem tās uz Dienvidu ielu 1 jāaizved.

Meierovica pieminekli Tukumā veidos Rēzeknes tēlnieki (36)

23. septembrī Tukuma novada domē tika paziņoti Zigfrīda Annas Meierovica pieminekļa metu konkursa uzvarētāji. 1. vietu (un 1200 eiro naudas balvu) ieguva mets ar nosaukumu «RT 87», kura autori ir Matīss Kalniņš, Zane Elerte un Liene Līce.

Tukumā atklāta 3. pamatskolas pirmsskola /FOTO/ (2)

Līdz šim Lielajā ielā 31 bija Tukuma 3. pamatskolas mazā skoliņa, kur notika sporta nodarbības un kur atradās bērnu pieskatīšanas grupa «Ķepa», taču no 26. septembra šajā ēkā darbojas divas pirmsskolas vecuma grupas.

XI Teātra festivāls «Zentenes rudens» /FOTO/ 

Teātra festivāls «Zentenes rudens», kas 24. septembrī pagasta kultūras namā notika jau 11. gadu, ir viens no nozīmīgākajiem teātra notikumiem, kam jāpakārto visi darbi, lai visas deviņas izrādes redzētu un lai tam atvēlētu piecas stundas.

Saimnieki meklē Tukumā pazudušu suni (6)

24. septembra vakarā Tukumā, Rīgas ielā, pazudusi suņu meitene (terjera jauktene) – liela auguma, melna ar baltu plankumu uz krūtīm. Gudra, bet bailīga. Atradēju lūdzam zvanīt 29119891 (Anda), 26575243 (Gints).

Šodien Tukumā filmē «Nameja gredzenu» (8)

Šodien, 27. septembrī, no 8.00 līdz 18.00 Tukumā, Melnezera un Pumpuru ielas krustojumā, uzņem mākslas filmu «Nameja gredzens» un uzņemšanas laikā tiks ierobežota satiksme.

Tukuma Daugavas Vanagiem pašiem sava biedrība 

18. augustā Daugavas Vanagu Tukuma organizācija izveidoja pati savu biedrību «Tukuma Daugavas Vanagi», lai nebūtu atkarīgi no Rīgas organizācijas. Biedrība kopā ar Tukuma novada domi turpinās iesākto darbu, tostarp vēstures stundas skolēniem.

Olimpiskā diena Tukumā 

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā «Olimpiskā diena 2016» šogad notika 23. septembrī 531 norises vietā visā Latvijā, kas kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. Pasākuma devīze – «Padod bumbu!».

Tukuma hokejisti atklājuši sezonu 

Ar spēlēm 10. un 17. septembrī Tukuma ledus hallē atklāta jaunā ziemas iecienītākā sporta veida – hokeja – sezona. Abās dienās spēles aizvadījuši hokeja kluba «Tukums» «U-14» vecuma grupas puiši.

Durbes estrādē Tukumā maina apgaismojuma mastu (3)

Šī nedēļa Durbes estrādē sākās ar rakšanas darbiem. Estrādes vienā malā atrodas padomju laikā uzstādīts teritorijas apgaismojuma masts jeb tornis, kuru vienlaikus izmanto arī mobilo sakaru antenām.

Tukumā aizvadīta mobilitātes diena «Droši bez auto» /FOTO/ 

Ne dienu bez velosipēda – tieši tā sestdien, 17. septembrī, jutās un arī apliecināja Mobilitātes dalībnieki, mazi un lieli, kas laukumā pie Tukuma novada domes bija ieradušies vai nu kājām, vai ar velosipēdu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool