Otrdiena, 2019. gada 19. februāris
Zane, Zuzanna

Tukuma novada dome pateicas Latvijas olimpiādes medaļniekiem 

28. jūlijā, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans aicināja uz pateicības pēcpusdienu novada medaļniekus – sportistus, kas mēneša sākumā Valmierā, Latvijas IV Olimpiādē, aizstāvēja sava novada godu un izcīnīja medaļas.

Lai Tukuma novada bērni saņemtu brīvpusdienas un skolas piederumus 

Lai arī līdz jaunajam mācību gadam vēl ir apaļš mēnesis, Tukuma novada sociālais dienests aicina vecākus laikus domāt par bērnu vajadzībām skolā, tātad gan par brīvpusdienām, gan par mācību piederumu iegādi.

Tukuma svētceļnieki dodas uz Aglonu (29)

29. jūlijā apsējuši koši oranžus lakatiņus, augstu pacēluši savu karogu un visus sargājošo krustu, sava mācītāja Ingmāra Zvirgzdiņa vadībā ceļā uz Aglonu devās arī Tukuma Romas katoļu draudzes svētceļnieku grupa.

Tukumā, Rīgas un Lielajā ielā izveidoti sliekšņi (16)

Kopš trešdienas, 27. jūlija, Rīgas ielā pie bērnudārza «Ķipars» un Lielajā ielā pirms Pilsētas parka ir uzlikts slieksnis jeb gulošais policists, lai liktu automašīnām sabremzēties un samazināt braukšanas ātrumu.

Bijušajā Tukuma gaļas kombinātā – atvērta saldējuma ražotne (14)

Daļa bijušās Tukuma gaļas kombināta ražotnes guvusi jaunu izskatu. Šeit darbu sākusi saldējuma ražotne SIA «Tu Food». Vairāk par to izjautājam uzņēmuma direktoru Māri Adijānu.

Tukuma novada domē viesojas Odesas apgabala pašvaldību pārstāvju delegācija 

27. jūlijā, Tukuma novada domē viesojas Odesas apgabala pašvaldību pārstāvju delegācija, kas interesējās par mūsu pašvaldības darbu, jo īpaši pieredzi teritoriālās reformas jomā.

Šodien Tukumā ir iespēja bez maksas pārbaudīt B un C hepatītu (3)

Jūlija beigās tiek atzīmēta Pasaules Veselības organizācijas Pasaules Hepatīta diena, kuras ietvaros Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina veikt bezmaksas B un C hepatīta testu.

Durbes iela Tukumā vairs nebūs galvenā (70)

22. jūlijā Tukumā, Rīgas ielā un tās krustojumā ar Durbes ielu, parādījās jaunas brīdinošas informatīvās zīmes ar paziņojumu, ka no 15. augusta šajā krustojumā atkal galvenā būs Rīgas iela.

Saruna ar Japānas vēstnieci Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēju Midori Jamadu (2)

Rožu svētkos Tukumā viesojās Japānas vēstniece Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēja Midori Jamada. Viņa vadīja ikebanas meistardarbnīcu un atbildēja uz interesentu uzdotajiem jautājumiem. Jāpiebilst, ka Midori Jamada ar tukumniekiem tiekas jau otro reizi.

Vai jauns piemineklis atņems kārtējo koku Tukuma centrā? (9)

Jautā lasītājs: – Tukumā, Lielajā ielā, iepretim kafejnīcai «Miķelītis» ir iecerēta piemiņas vieta. Pats laukums tiks pārveidots un tur būs jauni stādījumi, bet man ir lūgums saglabāt koku, kas tur aug.

Aizvadīti Rožu svētki 2016! /FOTO/ (20)

Aizvadītajās brīvdienās, no 15. līdz 17. jūlijam, Tukums aizvadījis krāšņos Rožu svētkus 2016. Ikvienam ir iespēja kavēties atmiņās, atrast sevi kādā no mūsu veidotajām fotogalerijām:

Tukuma kultūras nama skolotāju koris «Vanema» no Romas pārved Zelta diplomu (2)

Tas nu ir noticis – neticamā kārtā sveiki, veseli, gandarīti un, ko tur liegties, arī lepni mēs – vanemieši, tas ir Tukuma kultūras nama skolotāju koris «Vanema» esam atgriezušies no Romas.

Šodien Rožu svētki turpinās (74)

Atgādinām par šīsdienas svētku pasākumiem.

Parakstīts sadarbības līgums starp Tukuma novadu un Šenevjēras pašvaldību Francijā (4)

Piektdien, klātesot svētku viesiem no sadraudzības pilsētām, Jaunmoku pilī tika parakstīts sadarbības līgums starp Tukuma novada domi un Šenevjēras pašvaldību Francijā. Līgumu parakstīja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un Šenevjēras pilsētas mērs Žans Pjērs Barno.

Galerijā «Durvis» – trīs izstādes vienlaikus /FOTO/ 

9. jūlijā Tukuma mākslas galerijā «Durvis» tika atklāta fotoizstāde «Rožu svētki Tukumā 2014» un keramiķu biedrības «Ciparnīca» Tals’ keramik’ dalībnieku Diānas Dzelmes un Naura Galviņa izstādi «Ceļojums uz Tukumu», bet 13. jūlijā turpat atklāta arī liliju izstāde.

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.23 | 10:00

Debašu turnīrs Tukumā 

2019.02.23 | 10:00

Skaistumkopšanas nodarbība Lestenē 

2019.02.23 | 10:30

Deju kopmēģinājums Tumē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool