Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Atklāts Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs Tukumā (8)

19. maijā atklāts reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs, kas jau kopš 1. aprīļa darbojas Tukuma novada domes telpās, Talsu ielā 4. Tajā vienlaikus ar pašvaldības pakalpojumiem iedzīvotāji var saņemt arī Valsts zemes dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts Veselības inspekcijas pakalpojumus.

Izlaidums Tukuma Sporta skolā (4)

Ceturtdien, 19. maijā, Tukuma ledus hallē notika Tukuma Sporta skolas izlaidums. Šogad skolu absolvēja un apliecības par profesionālās ievirzes programmas futbolā apgūšanu saņēma 10 audzēkņi.

Latvijas Speciālā olimpiāde – Tukumā /FOTO/ (8)

19. maijā Tukuma Sporta skolas stadionā Lauktehnikā notika Latvijas Speciālās olimpiādes (LSO) finālsacensības vieglatlētikā. Olimpisko lāpu stadionā kopā ar vairāk nekā 200 sportistiem ienesa novada pašvaldības policijas kārtībnieki.

Tukumā aizvadīta Futbola diena bērndārzniekiem /FOTO/ (5)

Trešdien, 18. maijā, Tukumā, Pauzera pļavas mākslīgā seguma laukumā, notika nu jau par tradīciju kļuvusī «Futbola diena», kuru organizē futbola klubs «Tukums-2000/Tukuma sporta skola».

Pūšaminstrumentālistu konkursos Ozolniekos un Rūjienā 

11. maijā Ozolnieku Mūzikas skolā notika VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem, kurā piedalījās arī astoņi Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi flautas, saksofona, trompetes, trombona, eifonija un tubas specialitātēs.

Starpnovadu amatierteātru skate Tukumā /FOTO/ (13)

14. maijā Tukuma kultūras namā norisinājās novada un starpnovadu amatierteātru 2. kārtas skate, kurā piedalījās septiņi teātri no Tukuma un Jaunpils novada.

Vai Tukumā atrisinās stāvlaukuma, transporta un vasaras kafejnīcu problēmu? (13)

Jau rakstījām par konfliktu, kura dēļ slēgta auto stāvlaukuma daļa Tukumā, Brīvības laukumā 10. Tāpat joprojām nav slēgta ieliņa iepretī Brīvības laukuma strūklakai, jo tam – atkal jau autostāvvietu trūkuma dēļ – iebilst citi apkārtējās ēkās esošo uzņēmumu īpašnieki un to pārstāvji.

Tukuma slimnīcā atzīmē Starptautisko māsu dienu 

Starptautiskajā māsu dienā 12. maijā Tukuma slimnīcas un poliklīnikas medicīnas māsas turpināja tradīciju un svinēja savas profesijas svētkus, kuros ar koncertu viņas iepriecināja dziedātājs Jānis Moisejs.

Ģimenes diena Pavārkalnā (6)

Svētdien, 15. maijā, līdz 15.00 Tukumā, Pavārkalnā varēja paspēt uz Ģimenes dienas pasākumiem. Dažādas aktivitātes bija gan bērniem, gan vecākiem.

Valdis Zuters: “Skolotāja nerakstītais likums ir iedvesmot” (2)

Lai arī skolās izskanējis pēdējais zvans, vairumam skolotāju, tāpat kā daļai skolēnu, darbs turpinās. Pavisam citādi savu lomu skolā vērtē skolotājs Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas skolotājs Valdis Zuters.

Tukumā noris teātru skate 

Sestdien, 14. maijā, Tukuma kultūras namā notiek teātru skate. Visi aicināti skatīties.

Izglītības un zinātnes ministrs Tukumā tiekas ar skolu direktoriem (22)

Piektdien, 13. maijā, Tukuma novadā viesojās izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un kopā ar viņu – ministra biroja vadītājs Andis Geižāns un padomnieks Mārtiņš Langrāts.

«Tukuma piens» loterijas auto laimē jaunpilnieks Guntars Krīgerts (2)

«Tukuma piens» organizētā trīs mēnešus ilgā loterija ir noslēgusies un galveno balvu – jaunu «Toyota Corolla» automašīnu baltā krāsā, ir laimējis mehanizators-traktorists Guntars Krīgerts no Jaunpils.

Zemessardze organizē lauka šaušanas sacensības Tukuma novadā (12)

14. maijā Tukuma novada Sekļa ezera apkārtnē Zemessardze organizē vingrinājumu lauka šaušanā. Dalību sacensībās pieteikušas 24 komandas no Zemessardzes vienībām un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa.

Pēdējais zvans Tukuma novada skolās /papildināts FOTO/ (9)

Piektdienas, 13. maija, rīts Tukumā, kā to paredz pēdējā zvana tradīcija, bija skaļāks, krāsaināks un dažādiem pārsteigumiem bagātāks – 9. un 12. klašu skolēniem bija jāliek lietā izdoma, zināšanas un arī prasmes, lai savu klases audzinātāju ne vien agrā rīta stundā pārsteigtu mājās, bet arī neparastā veidā atvestu uz skolu.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool