Otrdiena, 2018. gada 18. septembris
Liesma, Elita, Alita

«Tukuma siltums» pirms apkures sezonas maina siltumtrases posmus (11)

Problēmas pēc siltumtrases presēšanas jeb pārbaudes konstatētas Lauktehnikas mikrorajonā, tāpēc nācies atrakt siltumtrasi vairākās vietās. Tika nolemts nomainīt tās posmu Strēlnieku ielā, daudzdzīvokļu mājas Strēlnieku ielā 39 galā, kā arī pie Kuldīgas ielas 70.

SIA «Tukuma ūdens» pārstāvim uzrādīta apsūdzība (25)

14. septembrī Valsts policija informēja, ka Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde noslēgusi izmeklēšanu pagājušā gada jūlijā uzsāktajā kriminālprocesā par neattīrītu notekūdeņu novadīšanu Šlokenbekas dzirnavezerā un Slocenes upē. Jau augustā kriminālprocess nodots Specializētajai vairāku nozaru prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Šonedēļ – būtiskas izmaiņas vilciena maršrutā Tukums-Rīga (6)

Vērienīgu sliežu ceļu remonta darbu dēļ no 19. līdz 26. septembrim būtiski mainīts vilcienu saraksts Tukuma virzienā. Vēršam uzmanību, ka 19. septembrī vilcieni kursēs pēc viena pagaidu saraksta, savukārt no 20. līdz 26. septembrim – pēc cita pagaidu saraksta.

Tukuma Sporta skolā atklāta jaunā sporta zāle /FOTO/ (12)

Sestdien, 10. septembrī, Tukuma Sporta skolā Lauktehnikā atklāta atjaunotā skolas sporta zāle. Tās rekonstrukcijā novada dome ieguldījusi 300 000 eiro. Darbus veica SIA «Telms» un SIA «Amatnieks».

Tukuma un Jaunpils pienotavām – medaļu birums pārtikas izstādē «Riga Food» (32)

Rīgā notikusi gadskārtējā pārtikas izstāde «Rīga Food». Latvijas uzņēmumu stendā bija iespēja iepazīties ar 34 pārtikas ražošanas uzņēmumu piedāvājumu, to starp SIA «Puratos», AS «Jaunpils pienotava» un AS «Tukuma piens» u.c. produkciju.

Slampē atklāta piektā Rudens gleznu izstāde /FOTO/ 

Tradicionālajā rudens izstādē, kas piekto gadu tiek rīkota Slampes kultūras pilī, Tukuma mākslinieku grupa atskaitās par vasaras plenēros paveikto. Izstādē piedalās 32 autori, skatītāju vērtējumam nododot 102 darbus

Dzejas pēcpusdiena «Manam tēvam bija zirgs» Tukumā (1)

10. septembra neierasti karstā pēcpusdiena bija liels pārbaudījums Tukuma literātu apvienības autoriem Marijai Anmanei, Rolandai Bulai, Baibai Talcei, Gvido Dragem, Aivim Briesmam, Elmāram Augustam Rumbam un Ilgai Bindrei, kas par godu Dzejas dienām bija atnākuši runāt dzeju un viens otru atbalstīt.

Kas jādara vecākiem, lai saņemtu Tukuma pašvaldības atbalstu skolēnam? (4)

Skolēniem, kas izglītību iegūst Tukuma novada pagastu skolās un kam uz skolu jābrauc ar autobusu, šis brauciens uz izglītības iestādi ir bez maksas, neatkarīgi no tā, vai pārvadājumus veic skolas vai pašvaldības organizēts transports, vai arī pārvadātājs ir SIA «Tukuma auto».

Tukumā novērtējami 11 meti Meierovica piemineklim (3)

8. septembrī Tukuma novada domē atklāta izstāde, kurā apskatāmi Zigfrīda Annas Meierovica pieminekļa metu konkursā iesniegtie 11 darbi. Ikvienam iespējams balsot par metiem, kas domē būs apskatāmi līdz 15. septembrim.

Diriģents Tālivaldis Gulbis: “Dziedāšana palīdz harmonizēt ķermeni un garu” (1)

Pērn pavasarī, īsi pirms ikgadējā koristu eksāmena jeb skates, bez sava virsvadītāja palika viens no kuplākajiem Tukuma novada kolektīviem – skolotāju koris «Vanema». Līdzšinējā mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ozola darbu pārņēma Tālivaldis Gulbis.

Tukuma centrā beidzot paplašina stāvlaukumu (5)

Teju rīs gadus diskutē par to, kur likt automašīnas Tukumā, Brīvības laukumā, lai nodrošinātu pieejamību pilsētas centram. Diskusiju laikā tika pieminēts pašvaldībai piederošais zemes gabals Brīvības laukumā 18, ko nereti sauc par ielu…

Celtnieku ielas iedzīvotājiem Tukumā – skats pa logu – kā pēc kara (12)

Tukumā, Celtnieku ielā 6, 8 un 10, pa logu uz sētas pusi veras skats kā pēc kara – pagalmā zem logiem betona kvadrāti un apdrupušas plāksnes, kas palikušas pēc katlumājas nomaiņas, apdrupušu sarkano ķieģeļu žodziņi

Tukumā notiek Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācijas Ģenerālā asamblejas sanāksme (6)

No 7. līdz 10. septembrim Durbes pilī pirmoreiz notiek Baltijas jūras reģiona piļu un muzeju asociācijas Ģenerālā asamblejas sanāksme, kurā piedalīsies asociācijas biedri no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Somijas un, protams, arī Latvijas.

Rosina likvidēt luksoforu pie Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas (26)

Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Tukuma iecirknis un tā priekšnieks Janeks Bahs vērsies Tukuma novada domē, rosinot noņemt luksoforu pie gājēju pārejas Lielajā ielā, iepretī kafejnīcai «Miķelītis» un E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolai.

Vecākus Tukumā satrauc blusas bērnu rotaļlaukumā (23)

Jautā lasītājs: – Rotaļu laukumam Tukumā, Spartaka un Kurzemes ielu māju rajonā, ir viena problēma – tur ir smilšainas vietas, tāpēc ir daudz blusu, un, ja blusa bērnu sakož, viņam rodas ļoti liela alerģija, kas atkal rada problēmas apmeklēt bērnudārzu.

Pasākumu kalendārs

2018.09.18 | 10:00

Praktiska nodarbība CV rakstīšanā 

2018.09.18 | 17:00

Treniņš Kandavā 

2018.09.18 | 18:00

Vingrošana Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool