Otrdiena, 2019. gada 22. janvāris
Austris

Tukuma CSDD cer no Lauktehnikas pārvākties uz pilsētu (52)

15. decembrī Tukuma novada domē notika Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, kurā tika pārrunāta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) iecere būvēt jaunu ēku Tukumā, Melnezera ielā 10a – kādreizējā kartingu trasē

Piparkūku laiks Tukuma internātpamatskolas konditoru palīgu grupā (3)

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Tukuma internātpamatskolas konditoru palīgu grupas audzēkņi ir nodarbināti. Viņu uzdevums ir izcept tik daudz piparkūku, lai pietiek gan pašiem, gan viesiem, katru Adventes sveci iededzot.

Tukuma tirgus sakārtošanai izsludinās metu konkursu (7)

15. decembrī Tukuma novada domē bija tikšanās par Tukuma tirgus attīstību, kurā piedalījās domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un viņa vietnieks Aivars Volfs, īpašumu un arhitektūras nodaļas speciālisti Viesturs Bērzājs, Iveta Vistapole, Aivita Milta un Maija Fogele, kā arī 14 īpašnieki, kam pieder ēkas tirgus teritorijā.

«Izklausies redzēts» Tukuma sociālā jauniešu centra izpildījumā (2)

Televīzijas šova «Izklausies redzēts» iespaidā 13. decembrī sociālajā jauniešu centrā «Pagrabiņš» Tidaholmas ielā jaunieši bija uztaisījuši savu pasākumu – koncertu. Bērni bija sagatavojuši septiņus priekšnesumus.

Šodien Tukuma «Rimi» – skolēnu darbu tirdziņš (2)

Ceturtdien, 15. decembrī, jau no 10.00 «Rimi» lielveikalā Tukumā noris tradicionālais skolēnu darbu tirdziņš. No Tukuma 2. vidusskolas tajā piedalās Sandijs Belovs un Artūrs Helmanis. Viņi piedāvā sapņu ķērājus un eņģelīšus, bet Ance Letauere – dekorus eglītei.

Ceturtās Adventes nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē 

Pavisam nemanot pietuvojusies 4. Advente un Ziemassvētki arī jau pavisam tuvu. Tas manāms arī dažnedažādu, Ziemassvētkiem veltītu pasākumu piedāvājumā arī mūspusē. Atliek tik izvēlēties sev tīkamāko un varbūt apvienot to ar izkustēšanos brīvā dabā.

Tukumā atklāta trīs audēju izstāde /FOTO/ (1)

10. decembrī Tukuma Audēju darbnīcā atklāta Maritas Dubiniauskas, Kintijas Kāles-Pūkaines un Zanes Neilandes-Sieradzkas izstāde «Trio tekstils», kurā apskatāmie darbi atspoguļo tautas tērpa auduma attīstību.

Kļūsti par mentoru 

Biedrība «Mentor Latvia» izsludina mentoru pieteikšanos 2017. gada mentorpogrammām Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Saldū un Kuldīgā. Pieteikšanās iespējama līdz 2017. gada 7. janvārim.

Nojauc ēku pie Tukuma poliklīnikas un slimnīcas (26)

Lēmumu iegādāties īpašumu Tukumā, Raudas ielā 10, par 47 000 eiro Tukuma novada domes deputāti pieņēma 22. septembra domes sēdē – ar mērķi ēku nojaukt un izveidot šajā vietā stāvlaukumu Tukuma slimnīcas un poliklīnikas vajadzībām.

Tukumā atklāta gleznotāja Kārļa Neiļa jubilejas izstāde /FOTO/ (1)

3. decembrī Tukuma Mākslas muzejā atklāja gleznotāja Kārļa Neiļa (1906 – 1991; 2002. gadā pārapbedīts Meža kapos Rīgā) – 110. jubilejas izstādi «No reālā uz fantastisko».

Trešās Adventes nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē 

Trešās Adventes nedēļas nogale Tukumā bagāta ar pasākumiem, kuri priecēs gan bērnus, gan pieaugušos. Laipni aicināti ciemos uz Tukuma pusi visi, kuri vēlas kopīgi gatavoties Ziemassvētkiem radošajās darbnīcās, klausīties koncertus un skatīt baleta izrādi, kā arī baudīt mākslu un dzeju!

Tukumniekus aicina izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā (34)

Līdz 16. decembrim Tukuma novada dome rīko publisko apspriešanu, kurā iedzīvotāji aicināti izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā. Šī koku ciršana paredzēta Brīvības laukuma un teritorijas labiekārtošanas projekta ietvaros, kura īstenošana iecerēta ātrākais 2018. gadā.

Valsts policijas svētkos sveic likumsargus Tukumā /FOTO/ (33)

5. decembrī Latvijas Valsts policijas dzimšanas dienai veltītajā Tukuma policijas iecirkņa darbinieku sumināšanas pasākumā neiztika arī bez apbalvojumiem, ko Iekšlietu ministrija vai Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde nolēmusi piešķirt Tukuma kārtības sargiem.

Pār Tukumu pārlidos Vācijas armijas lidmašīna (26)

Trešdien, 7. decembrī, laika posmā no 14.30 līdz 17.00 pāri lidlaukam «Tukums Airport» bez nosēšanās tiek plānots veikt pārlidojumus ar gaisa kuģi «Transport Allianz C.160 Transall (GAF022)», – ziņo Vācijas armijas pārstāvji.  

Tukuma slimnīcai – 130 /FOTO/ 

Tukuma slimnīcas 130 gadu jubileju kolektīvs atzīmēja 2. decembrī Tukuma ledus hallē. Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans pasniedza Pateicības rakstus tiem mediķiem un iestādes darbiniekiem.

Pasākumu kalendārs

2019.01.22 | 13:00

Barikāžu atceres diena Tukuma «Pils tornī» 

2019.01.22 | 16:00

Radošā nodarbība «Naglā» 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.25 | 14:00

Nodarbības un teātris «Naglā» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool