Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Lāčplēša diena Tukumā (2)

11. novembrī Lāčplēša dienas svinības Tukumā notika ne tā kā citugad, kad visi pilsētnieki devās lāpu gājienā uz 1. Pasaules kara Brāļu kapiem. Šoreiz pasākums notika Brīvības laukumā.

Tukumniekiem pie sniega vēl jāpierod (22)

Lai saprastu – ir vai nav ziemai gatavi Tukuma ielu uzturētāji –, izvaicājām SIA «Clean R», kuri ielu tīrīšanā iesaista divus tīrītājus-kaisītājus un vienu traktoru, kas tīra tās ielas, kur mašīnas nevar iebraukt.

Tukumā nedomā ne par uzņēmējiem, ne iedzīvotājiem (65)

Tukuma novada dome pēdējā laikā arvien biežāk izteikusies, ka tikai, atbalstot uzņēmējus, pašvaldība var cerēt uz samaksātiem nodokļiem un tādējādi atbalstīt daudzas citas sfēras. Turklāt uzņēmējiem tā var palīdzēt, vienīgi attīstot infrastruktūru.

Šogad Tukumā nenotiks Lāčplēša dienas lāpu gājiens (71)

11. novembrī 18.00 Brīvības laukumā Tukumā būs Lāčplēša dienas piemiņas brīdis «Es karā (i) aiziedams» un svecīšu gaismas apļa veidošana, savukārt ikgadējais lāpu gājiens nenotiks Melnezera ielas rekonstrukcijas dēļ.

Tukuma bērnudārzam «Karlsons» – 5 gadu jubileja (12)

1. novembrī bērnudārzs «Karlsons» Lauktehnikā atzīmēja savu 5. dzimšanas dienu. Šo gadu laikā pasaulē palaisti ap 90 absolventu. «Karlsons» ir pirmais privātās partnerības projekts Tukumā, kas novada pašvaldībai izmaksāja 2 194 432,66 eiro.

Tukumā jābūt slimnīcai (51)

20. oktobrī «NTZ» redakcijā uz lasītāju un žurnālistu uzdotajiem jautājumiem atbildēja valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere.

Tukumnieki – jaunieši, kuri piepildījuši savu sapni (6)

Studente Līga Lebeda, žurnāliste Laura Doveika, aktieris Romāns Bargais un ģimnāziste Lauma Apine ceļu uz savu mērķi lielajā dzīvē sākuši Tukuma Raiņa ģimnāzijā, Džūkstes un Tumes vidusskolā.

Oktobra pēdējā nedēļas nogale Tukuma apkārtnē 

Šajā oktobra pēdējā nedēļas nogalē aicinām kliedēt rudens drēgnumu, apmeklējot dažādus pasākumus uz kuriem aicina gan pilis un muižas, gan Kandavas pilsēta. Sestdien, 29. oktobrī, jau no 11.00 uz Kafijas un tējas svētkiem aicina Kandavas pilsēta. Tie jau septīto gadu pēc kārtas norisinās oktobra pēdējā sestdienā un apmeklētājiem piedāvā nobaudīt dažnedažādus našķus.

Tukumā pabeigta Smilšu ielas siltumtrase (14)

26. oktobrī Tukuma novada domes komisija pieņēma ekspluatācijā šovasar izdarītos Smilšu ielas siltumtrases rekonstrukcijas darbus. SIA «Amatnieks» nomainīja vai no jauna izbūvēja ap 900 m siltumtrases. Projekta būvniecības izmaksas bija 200 655,56 eiro.

Tukuma alternatīvajai pirmsskolai «Ķipars» – 20 /FOTO/ (1)

22. oktobrī Milzkalnes tautas namā privātais bērnudārzs «Ķipars» jeb Tukuma alternatīvā pirmsskola bērnu, pedagogu, darbinieku, vecāku, absolventu un viesu vidū nosvinēja 20. dzimšanas dienu.

Otrdien, 25. oktobrī, pārbaudīs sirēnas (12)

Otrdien, 25. oktobrī, no 15.00 līdz 15.10 uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.

Joprojām daudz jautājumu par Pārupes ielu Tukumā (219)

23. septembrī, atspoguļojot telefonakcijā ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu un komunālās nodaļas vadītāju Ģirtu Ruģeli pārrunāto, rakstījām gan par paveiktajiem darbiem Zaļajā un Pārupes ielā, gan arī atklājām, ka daudzi no uzdotajiem jautājumiem palika neatbildēti.

Cik patiesībā izmaksāja Tukuma Rožu svētki? (64)

Lai arī aizvadīto Tukuma Rožu svētku izvērtēšana notika jau jūlijā, sākotnēji nebija apkopoti visi izdevumi. Tomēr īstas skaidrības, vai svētkiem pietika ar 86 489,75 EUR, par ko balsoja deputāti pagājušā gada novembra domes sēdē kā par svētku koptāmes projektu, nebija.

Tukumā siltina nākamo daudzdzīvokļu māju (16)

Tukumā 24 dzīvokļu māja E. Veidenbauma ielā 7 ir nākamā aiz Lauku ielas 2 un Meža ielas 7, kurai uzsākta fasādes siltināšana pēc iedzīvotāju iniciatīvas, paaugstinot apsaimniekošanas maksu. Martā iedzīvotāji apsaimniekotājam SIA «Tukuma nami» lūdza sākt siltināšanas darbus, lai samazinātu rēķinus par apkuri.

Tukumniekam izdevies izaudzēt ananasu (8)

Tukumnieks Eduards Ūdris, kurš Latvijā pazīstams kā žeņšeņa audzētājs un dažādu dziedniecības metožu lietpratējs, pamanījies ananasus izaudzēt savā ziemas dārzā, kur viņam aug vīnkoki, mandarīnkociņi, dažādas puķes u. c. augi.

Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool