Meldra, Meldris, Melisa

Tukuma sociālajam dienestam beidzas telpu nomas līgums (14)

9. jūnijā noslēgsies pašvaldības aģentūras «Tukuma novada sociālais dienests» noteiktais termiņš, kurā interesenti tika aicināti iesniegt savu piedāvājumu telpu nomai. Īsāk sakot, sociālais dienests un bāriņtiesa aicina namu un telpu īpašniekus vai pārvaldniekus piedāvāt telpas.

«Punktiņi» aicina sadziedāt Pilsētas parkā 

Ar mērķi pielikt skanīgu punktu mācību gada noslēgumam un atklāt raibo vasaras notikumu sezonu, sestdien, 3. jūnijā, Pilsētas parkā notika bērnu vokālo ansambļu sadziedāšanās.

12 Tukuma Mākslas skolas audzēkņi atklāj savu pirmo izstādi /FOTO/ (4)

1. jūnijāTukuma mākslas galerijā «Durvis» pilsētas mākslas skolas audzēkņi piedalījās savas pirmās oficiālās izstādes atklāšanā. Darbus tai darinājušas 12 jaunietes dažādās tehnikās

Kā balsot šajās pašvaldību vēlēšanās (23)

Iecirkņu darba laiks pašvaldību vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, ir no 7.00 līdz 22.00.

Tukuma novada skolēnu un pedagogu apbalvošana /FOTO/ (17)

Tukuma kultūras namā 31. maijā notika Tukuma novada skolēnu un pedagogu apbalvošanas pasākums par sasniegumiem valsts un reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un skolēnu izcilām sekmēm mācībās, absolvējot 9. vai 12.klasi.

Jautājumus partijām uzdod Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes padome (38)

Šā gada aprīļa Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes padomes sēdē notika diskusija par 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām, pēc kuras tika apkopoti vairāki jautājumi politiskajām partijām, kuras gatavojas piedalīties vēlēšanās Tukuma novadā.

Pašvaldību vēlēšanas ir sākušās! (149)

Sākot no 31. maija vēlēšanu iecirkņos uzsākta iepriekšējā balsošana. Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams nobalsot 3. jūnijā, savos vēlēšanu iecirkņos to var izdarīt arī 1. jūnijā no 9.00 līdz 12.00 un 2. jūnijā no 10.00 līdz 16.00.

Tukuma ielu vingrotāji atklāj sezonu /VIDEO/ (1)

Svētdien, 28. maijā, Lauktehnikā pie ielu vingrošanas stieņiem pulcējās Tukuma ielu vingrotāji, lai atklātu šī gada sezonu. Spēka trīscīņā (pievilkšanās, līdztekas, atspiešanās) labāko sniegumu demonstrēja Ivo Šteinbergs, Andrejs Smirnovs un Leo Jurēvičs.

Plāno izbūvēt apvedceļu caur Durbes parku (83)

Pagājušās nedēļas nogalē tika novērots, kā vīri rūpīgi pēta Durbes parka teritoriju un sasprauž stabiņus taciņas malā, kas savieno Estrādes un Slocenes ielu. Pašvaldība projekta ietvaros šo Durbes parka posmu iecer padarīt caurbraucamu.

Svētdienas rītā pieskandina Tukumu un apkārtni (7)

Svētdienas, 28. maija, rītā Tukums I dzelzceļa stacijā pieturēja īpašs vilciena reiss “Latvijas ekspresis simtgadei” ar vairāk nekā 180 pasažieriem – dziedātājiem un dejotājiem.

Politiskās reklāmas Tukumā atļauts izlikt tikai autobusa pieturās (101)

Vienīgie, kam ir tiesības izvietot reklāmas materiālus Tukumā, ir uzņēmumam SIA «JCDecaux Latvija», kas ir noteicis reklāmas izcenojumos reklāmas izvietošanai deviņās autobusa pieturās Tukumā.

Jauntukumā sākušies ielu rekonstrukcijas darbi /FOTO/ (1)

Jauntukuma mikrorajons šogad ir tā vieta, kur uzsākti vieni no lielākajiem šīs vasaras ielu rekonstrukcijas darbiem – Alīnes ielā tiek ierīkota ietve, bet Parādes iela visā tās garumā pilnībā tiks rekonstruēta.

Tukuma uzņēmuma «Snickers Production Latvia» dvēsele – Iveta Randoha 

Tukuma SIA «Snickers Production Latvia» 26. maijā ir svētku diena – 25. dzimšanas diena. Tas ir priecīgs notikums visam kolektīvam, katram tā darbiniekam. Lai arī viss sakārtots tā, lai darbiniekiem maz rūpju, ir kāds cilvēks uzņēmumā – ražošanas daļas vadītāja Iveta Randoha, kas allaž tur roku uz pulsa.

Tukumniekiem lūgums atbrīvot stāvlaukumu pie mājas Smilšu ielā 38 (1)

Piektdien, 26. maijā, no 8.00 līdz 17.00 lūgums daudzdzīvokļu mājas Smilšu iela 38 iedzīvotājiem atbrīvot stāvlaukumu pie mājas un automašīnas novietot blakus esošo māju pagalmos vai pretim bērnudārziem «Taurenītis» un «Pepija», lai varētu demontēt vecos betona apgaismes stabus.

Kam izdevīgi, ja Tukuma pašvaldība iesaistās atkritumu biznesā? (65)

23. maijā Tukuma novada domes deputāti šī sasaukuma pēdējā Finanšu komitejas sēdē balsoja par “vēsturisku” lēmumu – viņi uzticēja pašvaldības uzņēmumam SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» atkritumu apsaimniekošanu Tukuma novadā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool