Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

14. maijā Tukumā startēs Karogu brauciens (7)

Visi auto entuziasti un aktīvās atpūtas cienītāji aicināti sarosīties. 14. maijā visā valstī notiek «Latvijas karogu brauciens». Ar šo braucienu tiek pierādīts, ka latvieši ir cieša un vienota tauta.

Visvairāk avāriju Tukumā notiekot Kurzemes un Meža ielā (10)

Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdē deputāti uzklausīja Tukuma pilsētas satiksmes organizācijas un drošības uzlabošanas, transporta infrastruktūras attīstības koncepcijas 2017.-2033. gadam veidotāju – Elmāru Daniševski no SIA «E. Daniševska birojs».

Latvijai ir vitāli vajadzīgi radoši un ļoti mērķtiecīgi cilvēki 

Tā nu iegadījies, kas īsā laika periodā mūsu redakcijās tapušas divas intervijas ar topošajām arhitektēm. Galvenais iemesls, protams, meiteņu darbi. Šoreiz– ēku kompleksa rekonstrukcijas projekts Spānijā. Tas starptautiskā konkursā izraudzīts trīs labāko vidū, un projekta izstrādātājām – Inesei Gustai un ar vienu kāju vēl tukumniecei Laurai Ivanei.

Autovadītājiem jāpievērš uzmanība gāzes iekārtām, riepām un gaismām (27)

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Tukuma iecirkņa policisti sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniekiem pārbaudīja, kādā stāvoklī ir lielākas un mazākas automašīnas, kas piedalās satiksmē. Kopumā tika pārbaudītas 54 automašīnas, no kurām trijām tika konstatētas neatļautas “gaismas”.

VIII līnijdejotāju saiets Tukumā /FOTO/ (3)

28. aprīlī Tukuma 2. vidusskolā Tukuma pensionāru biedrība organizēja senioru līnijdejotāju festivālu «Uz Tukumu pēc smukuma», kurā viesus jau astoto reizi uzņēma «Kamenes» no Tukuma (vadītāja Gita Sokolovska).

Latviju neatkarības atjaunošanas dienā sveic arī «Salmu darbnīca» 

Kā zināms, tās ašās idejas nereti ir tās labākās un tā – savs sveiciens valsts svētkos tapis arī «Salmu darbnīcā» Tukumā. Šorīt ar dziesmu un laba vēlējumiem Latvijai, te nelielā improvizētā ceremonijā tika atklāts īpaši valsts simtgadei izveidots foto rāmis, kas, protams, no salmiem.

Ierīko kanalizācijas un ūdensvada pieslēgumu vairākām ēkām Talsu ielā 

Tukumā, Talsu ielā, projektu sācis īstenot SIA «Tukuma ūdens», tas saistīts ar kanalizācijas pievadu ierīkošanu Talsu ielā 5, 7, 13, 24, un 54, kā arī ūdensvada pievadu ierīkošanu īpašumiem Talsu ielā 7, 26 un 29.

Strūklakas modināšana Tukumā /FOTO/ (11)

Tukuma strūklakas modināšanā 1. maijā Brīvības laukumā uzrunu sacīja Tukuma kultūras nama pārstāve Agita Stutiņa. Turpat tika reklamēta arī tūrisma sezonas atklāšana, savukārt rampas bija uzstādītas dienas lielākā priekšnesuma vajadzībām – «GreenTrials» paraugdemonstrējumiem – puiši uz velosipēdiem.

Šodien tiks ieskandinātas jaunās Tukuma ev. lut. baznīcas ērģeles (4)

2. maijā 19.00 Tukuma luterāņu baznīcā skanēs jaunās Jēčepingas ērģeles – īpašā koncertā uz tām spēlēs Berlīnes ērģelnieks Jonas Vilferts un kopā ar viņu trompetists Tonijs Fēse (Drēzdene).

Lielā talka Tukuma bērnudārzā «Vālodzīte» /FOTO/ 

Lai kopīgiem spēkiem uzspodrinātu pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» apkārtni un telpas, Lielajā Talkā piedalījās iestādes bērnu vecāki, māsas, brāļi, aizbildņi un, protams, darbinieki.

Tukumā un novadā esot aizvadīts stabilitātes, izaugsmes un attīstības periods (240)

Gatavojoties 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, savu artavu to norisē un katra vēlētāja iespējām izvēlēties atbildīgi piedāvājam arī mēs – «Neatkarīgās Tukuma Ziņas». Kā solījām, sarunā ar šī brīža novada domes priekšsēžiem izvērtēsim aizvadītā perioda veiksmes un neveiksmes, tāpat aicināsim viņus izteikt viedokli par dažādām problēmsituācijām un novadu iesējamo attīstību nākotnē. Šoreiz vārds – Tukuma novadam.

Bedrīšu lāpīšanai Tukumā paredzēti 45 tūkstoši eiro (11)

Šobrīd lielākā daļa bedru Tukumā ir sazīmētas un SIA «Strabag» ir uzsācis asfalta “izgraušanu”, lai labos laika apstākļos bedres aizpildītu ar karsto asfaltu. T budžetā plānoti 45 000 eiro, bruģakmens remontam vecpilsētā – 20 000 eiro.

Pirmā maija svētki Tukumā 

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē un, sagaidot maija pirmo nedēļu ar svētku brīvdienām, Tukuma pusē sarūpēti dažādi – gan mazi, gan lieli – pasākumi. Būs iespēja baudīt gan koncertus, gan sporta pasākumus, kā arī visiem kopā no ziemas miega modināt strūklaku.

Tukumā viesojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (1)

21. aprīlī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis kopā ar pašvaldības un dienestu pārstāvjiem apskatīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Tukuma daļas depo un Valsts policijas Tukuma nodaļas telpas. Tukuma pašvaldības policijā ministrs apskatīja, kā strādā dispečerdienests, kas uzrauga vairāk nekā 80 videokameru pilsētā.

Tukuma Raiņa ģimnāzijai – jauna velosipēdu novietne (7)

24. aprīlī pie Tukuma Raiņa ģimnāzijas atklāta jauna velo novietne. Projektu finansējis «Cemex» iespēju fonds, kā arī līdzfinansējumu sniegusi Tukuma novada dome. Bet novietni izgatavojuši SIA «Amatnieks» darbinieki.

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool