Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Tukuma Raiņa ģimnāzijai – jauna velosipēdu novietne (7)

24. aprīlī pie Tukuma Raiņa ģimnāzijas atklāta jauna velo novietne. Projektu finansējis «Cemex» iespēju fonds, kā arī līdzfinansējumu sniegusi Tukuma novada dome. Bet novietni izgatavojuši SIA «Amatnieks» darbinieki.

Lūdz ziedot Kristapa Dembovska ārstēšanai (12)

“Mēs, Kristapa ģimene, esam pateicīgi fantastiskiem cilvēkiem apkārt un Dievam, ka radās iespēja glābt Kristapu, bet diemžēl pašlaik nav iespēju pilnībā segt medicīnas izmaksas pašu spēkiem,” tā sociālajā portālā «Facebook.com» raksta tukumnieka Kristapa Dembovska ģimene.

Arhitekta palīdze: “Pirms būvēt jaunas ēkas, – jāatjauno vecās” (22)

Skatoties uz Tukuma centru no Slocenes otra krasta puses, pirmais, kas piesaista skatu, ir vecās spirta rūpnīcas vēja rādītājs. Sarkano ķieģeļu ēka ar diviem torņiem ir neatņemama Tukuma ainavas daļa, jo paceļas pāri salīdzinoši zemākām ēkām blakus. Savukārt no pagalma jeb Pasta ielas puses šī ēka nemaz tik varena un diža neliekas, jo gan laika zobs, gan padomju laika ”šķūnīšu” apbūve ir darījusi savu.

Kur talkot Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadā? (3)

22. aprīlī no 8.30 līdz 12.00 Tukumā atkritumu maisus varēs saņemt Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Talsu ielā 4. Talkošana visā Tukumā.

Tukumā startējis Jauno satiksmes dalībnieku forums /FOTO/ 

Piektdien, 21. aprīlī, Tukumā, laukumā pie CSDD nodaļas, bija sabraukuši skolēni no Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novada, jo te notika konkurss jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem «Jauno satiksmes dalībnieku forums».

Būvdarbi pie Tukuma 3. pamatskolas pārtraukti līdz mācību gada beigām (5)

28. martā rakstījām, ka Tukuma 3. pamatskolas ēkā 20. martā pamanītas plaisas, kas radās pēc tam, kad sporta zāles un stadiona būvniecības darbi tika uzsākti cieši blakus skolas ēkai, lai tur varētu izveidot pāreju. Pēc tam izraktajā būvbedrē sāka krāties ūdens.

Tukuma novadā plāno startēt vismaz septiņas partijas (221)

14. aprīlī Tukuma novada vēlēšanu komisija sāka darbu, lai pieņemtu deputātu kandidātu sarakstus un konsultētu sarakstu veidotājus. Lai iesniegtu deputātu kandidātu sarakstu, vispirms saraksta gatavotājiem jāsaņem īpašs sistēmas piekļuves kods, un to līdz 14. aprīlim Tukuma novadā bija izņēmušas septiņas partijas

Tukuma katoļu un baptistu draudzes vienojas Krusta ceļā (11)

Lielajā piektdienā, 14. aprīlī, ar mācītāja Ingmāra Zvirgzdiņa uzrunu Sv. Stefana Tukuma Romas katoļu baznīcā sākās Krusta ceļš, kurā vienojās katoļu un baptistu draudzes un mācītāji.

Latvijas mūzikas akadēmijas festivālam – 20 

Katru gadu ik pavasari mostas daba, viss zaļo un plaukst, un šajā skaistajā pavasara laikā – parasti martā, kad pūpoli plaukst, – Rīgu piepilda brīnišķas mūzikas skaņas. Pedagogi no visas Latvijas kopā ar saviem labākajiem skolēniem brauc uz mūsu valsts galvaspilsētu, lai kopā svinētu Mūzikas svētkus.

Priecīgas Lieldienas! 

12. aprīlī devāmies uz Tukuma bērnudārzu «Karlsons», kur 5 un 6 gadus jauno bērnu grupiņā «Mārītes» audzēkņi bija sagatavojušies olu krāsošanai. Turklāt katrs mazais karlsonēns bija ticis pie zaķu austiņām, un pie viņiem ciemos bija atnākuši arī pavisam īsti Lieldienu garauši.

Pavadi raibas Lieldienas Tukuma pusē! 

Kā jau pavasarim raksturīgi, tas pārsteidz ar neparedzamiem laikapstākļiem, un tādus sola arī uz Lieldienām. Taču, kā saka tautas paruna, “Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs!”

Lieldienu dievkalpojumi Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadā 

Iepazīstinām ar Lieldienu svētku dievkalpojumiem Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadā.

Gadskārtējā skolu koru skate Tukumā /FOTO/ (8)

13. aprīlī Tukuma 2. pamatskolā norisinājās gadskārtējā skolu koru skate, kurā piedalījās Tukuma un Engures novada kori. Dziedātājus vērtēja Tukuma koru apriņķa virsdiriģents Romāns Vanags, Majoru vidusskolas mūzikas skolotāja Inese Rasa un Tukuma 2. pamatskolas direktores vietniece Ingrīda Čarbarte.

Durbeniekus aicinās pieslēgties Tukuma pilsētas ūdensvadam (21)

Durbē, M. Parka ielā, iepretim 54. mājai plīsusi ūdensapgādes caurule sistēmā, kas apgādā mājas ar ūdeni no apakšzemes avotiem. Šo cauruli aiztaisīs un aicinās iedzīvotājus pieslēgties centrālajai ūdensapgādei.

Par «Katrīnas kausu» daiļslidošanā cīnās 143 dalībnieku 

Tukuma ledus hallē 8. un 9. aprīlī notika «Katrīnas kausa» izcīņa daiļslidošanā. Tehnisko elementu apguvi atrādīja 60 dalībnieki, bet izvēles programmā startēja 83 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool