Sestdiena, 2019. gada 16. februāris
Jūlija, Džuljeta

Paplašinās Tukuma tiesas ēku (2)

Visi tie, kas ikdienas gaitās regulāri iet pa Pils ielu, būs pamanījuši, ka pavisam negaidīti no zemes virsas ir pazudusi kādreizējā Tukuma arhīva ēka. Kā uzzinājām sarunā ar Tukuma rajona tiesas priekšsēdētāju Adriju Kasakovsku, abas tiesai piederošās ēkas gaida lielas pārvērtības.

Tukuma veikalos Tukuma saldējums (38)

Daudzi jau labi zina Tukuma uzņēmumā ražotos gardos smūtijus un saldā krējuma saldējumus, kuros jūtama pavisam īsta ābolu strūdeles, karameļu, šokolādes un vēl daudzas citas garšas.

Iedzīvotāji dāvina zaļo zonu, pretī gaida pašvaldības atbalstu (6)

Vēl pirms svētkiem – 21. jūnijā, skvērā, kas atrodas Jaunās un Lielās ielas krustojumā, notika iedzīvotāju sapulce, kurā sprieda par gaidāmo skvēra pārbūvi.

Skolēnu darbs vasarā 

Pirmajam skolas brīvlaika mēnesim strauji ejot beigām, braucām lūkot, kā vasaras darbos veicas tiem laimīgajiem Tukuma bērniem, kas valsts apmaksātu algotu darbu atraduši pašvaldībā.

Talsu ielā būs transporta kustības ierobežojumi (3)

Šīs nedēļas vidū – 28. un 29. jūnijā – SIA «Strabag» noņems asfaltu Talsu ielas posmā no Revolūcijas ielas līdz «RIMI» aplim, līdz ar to šajā ielā gaidāmi transporta kustības ierobežojumi.

Slocenes ielas iedzīvotājus “atšuj” ar neesošiem likumiem un dokumentiem (75)

12. jūnija iedzīvotāju sapulcē a/s «Tukuma piens» iedzīvotāji minēja dažādas problēmas, kas arī pēc ielas rekonstrukcijas viņiem pamatīgi traucēs, piemēram, neērtā ietve, kurai joprojām pāri brauks uzņēmuma darbinieku automašīnas.

Tukuma audēju darbnīcā izstāde «Pirtīžas» /FOTO/ 

Domājot par šai laikā tik nozīmīgo pirtī iešanu un ar to saistīto pirmo pirts dienu bērna mūžā, Tukuma audēju darbnīcā atklāta izstāde «Pirtīžas». Tajā apvienota cilvēka un roku darba mīlestība, kas jaušama oriģinālajos rakstos, dažādajās prasmēs un noskaņojumā.

Pirmssvētku ziedojums 

21. jūnijā Tukuma Sarkanā Krusta telpās tika rīkota kārtējā Asins donoru diena. Un šajā pirmssvētku laikā tukumnieku atsaucība bijusi rekordliela, jo nodot asinis pieteikušies 94 cilvēki.

Iznākusi grāmata par Kurzemes katlu 

Svētdien, 18. jūnijā, Tukuma pilsētas vēstures muzejā «Pils tornis» atvēra britu žurnālista Vincenta Hanta (Vincent Hunt) grāmatu «Asinis meža: Otrā pasaules kara beigas Kurzemes katlā».

Ir nodibināta Latvijas Universitātes Tukuma filiāle 

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Tukuma filiālē notika saruna ar mācībspēkiem un studentiem par to, kā reāli notiks studentu pāriešana uz Latvijas Universitāti, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju vai citām augstskolām.

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ievēl Ēriku Lukmanu (116)

Piektdien, 16. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par pašvaldības vēlēšanu rezultātiem, kā arī – lai aicinātu deputātus no sava vidus izvirzīt domes priekšsēdētāja kandidatūru. No domē ievēlētajiem 17 deputātiem pirmajā sēdē piedalījās 15 – kā skaidroja vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Inta Kaminska, divi tajā nepiedalījās attaisnojošu iemeslu dēļ.

Slocenes ielas būvdarbu laikā pie mājām piebraukt nevarēs (1)

Pirmdien, 12. jūnijā, a/s «Tukuma piens» sanāksmju telpā uz sarunu par gaidāmajiem Slocenes ielas rekonstrukcijas darbiem tikai aicināti šīs ielas iedzīvotāji.

Piemin represijās cietušos /FOTO/ (1)

Vakar, 14. jūnijā, komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, arī mūsu puses ļaudis atdeva godu tiem, kas šai Golgāta ceļā cieta. Ļaudis veci un jauni atkal pulcējās piemiņas vietā pie dzelzceļa stacijas Tukums II.

Vēlēšanu komisija savu lēmumu nemaina (55)

Vakar, 14. jūnijā, saņēmām ziņu, ka septiņi jaunievēlētie domes deputāti iesnieguši Tukuma novada vēlēšanu komisijai, tās vadītājai Intai Kaminskai iesniegumu ar lūgumu pārcelt 16. jūnijā ieplānoto pirmo jaunās dome sēdi uz 22. jūnija 10.00. Iemesls – vismaz divi no deputātiem neatliekamu iemelsu dēļ uz sēdi nevarēs ierasties.

Meierovica pieminekļa maketu vērtē dabā (27)

12. jūnijā Jaunās ielas skvērā uz mirkli tika novietots Z. A. Meierovica pieminekļa makets, kuru veidojuši tēlnieki Matīss Kalniņš un Zane Elerte, kas uzvarēja pieminekļa metu konkursā, savukārt skvēra labiekārtojumu plānos ainavu arhitekte Liene Līce.

Pasākumu kalendārs

2019.02.16 | 10:00

Florbols Slampē 

2019.02.16 | 10:00

Novuss Irlavā 

2019.02.16 | 10:00

Nodarbība par logu un durvju restaurāciju Tukumā 

2019.02.16 | 11:00

«Apceļo un iepazīsti savu pagastu» noslēguma pasākums Zentenē 

2019.02.16 | 11:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool