Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Bedrīšu lāpīšanai Tukumā paredzēti 45 tūkstoši eiro (11)

Šobrīd lielākā daļa bedru Tukumā ir sazīmētas un SIA «Strabag» ir uzsācis asfalta “izgraušanu”, lai labos laika apstākļos bedres aizpildītu ar karsto asfaltu. T budžetā plānoti 45 000 eiro, bruģakmens remontam vecpilsētā – 20 000 eiro.

Pirmā maija svētki Tukumā 

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē un, sagaidot maija pirmo nedēļu ar svētku brīvdienām, Tukuma pusē sarūpēti dažādi – gan mazi, gan lieli – pasākumi. Būs iespēja baudīt gan koncertus, gan sporta pasākumus, kā arī visiem kopā no ziemas miega modināt strūklaku.

Tukumā viesojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (1)

21. aprīlī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis kopā ar pašvaldības un dienestu pārstāvjiem apskatīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Tukuma daļas depo un Valsts policijas Tukuma nodaļas telpas. Tukuma pašvaldības policijā ministrs apskatīja, kā strādā dispečerdienests, kas uzrauga vairāk nekā 80 videokameru pilsētā.

Tukuma Raiņa ģimnāzijai – jauna velosipēdu novietne (7)

24. aprīlī pie Tukuma Raiņa ģimnāzijas atklāta jauna velo novietne. Projektu finansējis «Cemex» iespēju fonds, kā arī līdzfinansējumu sniegusi Tukuma novada dome. Bet novietni izgatavojuši SIA «Amatnieks» darbinieki.

Lūdz ziedot Kristapa Dembovska ārstēšanai (12)

“Mēs, Kristapa ģimene, esam pateicīgi fantastiskiem cilvēkiem apkārt un Dievam, ka radās iespēja glābt Kristapu, bet diemžēl pašlaik nav iespēju pilnībā segt medicīnas izmaksas pašu spēkiem,” tā sociālajā portālā «Facebook.com» raksta tukumnieka Kristapa Dembovska ģimene.

Arhitekta palīdze: “Pirms būvēt jaunas ēkas, – jāatjauno vecās” (22)

Skatoties uz Tukuma centru no Slocenes otra krasta puses, pirmais, kas piesaista skatu, ir vecās spirta rūpnīcas vēja rādītājs. Sarkano ķieģeļu ēka ar diviem torņiem ir neatņemama Tukuma ainavas daļa, jo paceļas pāri salīdzinoši zemākām ēkām blakus. Savukārt no pagalma jeb Pasta ielas puses šī ēka nemaz tik varena un diža neliekas, jo gan laika zobs, gan padomju laika ”šķūnīšu” apbūve ir darījusi savu.

Kur talkot Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadā? (3)

22. aprīlī no 8.30 līdz 12.00 Tukumā atkritumu maisus varēs saņemt Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Talsu ielā 4. Talkošana visā Tukumā.

Tukumā startējis Jauno satiksmes dalībnieku forums /FOTO/ 

Piektdien, 21. aprīlī, Tukumā, laukumā pie CSDD nodaļas, bija sabraukuši skolēni no Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novada, jo te notika konkurss jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem «Jauno satiksmes dalībnieku forums».

Būvdarbi pie Tukuma 3. pamatskolas pārtraukti līdz mācību gada beigām (5)

28. martā rakstījām, ka Tukuma 3. pamatskolas ēkā 20. martā pamanītas plaisas, kas radās pēc tam, kad sporta zāles un stadiona būvniecības darbi tika uzsākti cieši blakus skolas ēkai, lai tur varētu izveidot pāreju. Pēc tam izraktajā būvbedrē sāka krāties ūdens.

Tukuma novadā plāno startēt vismaz septiņas partijas (221)

14. aprīlī Tukuma novada vēlēšanu komisija sāka darbu, lai pieņemtu deputātu kandidātu sarakstus un konsultētu sarakstu veidotājus. Lai iesniegtu deputātu kandidātu sarakstu, vispirms saraksta gatavotājiem jāsaņem īpašs sistēmas piekļuves kods, un to līdz 14. aprīlim Tukuma novadā bija izņēmušas septiņas partijas

Tukuma katoļu un baptistu draudzes vienojas Krusta ceļā (11)

Lielajā piektdienā, 14. aprīlī, ar mācītāja Ingmāra Zvirgzdiņa uzrunu Sv. Stefana Tukuma Romas katoļu baznīcā sākās Krusta ceļš, kurā vienojās katoļu un baptistu draudzes un mācītāji.

Latvijas mūzikas akadēmijas festivālam – 20 

Katru gadu ik pavasari mostas daba, viss zaļo un plaukst, un šajā skaistajā pavasara laikā – parasti martā, kad pūpoli plaukst, – Rīgu piepilda brīnišķas mūzikas skaņas. Pedagogi no visas Latvijas kopā ar saviem labākajiem skolēniem brauc uz mūsu valsts galvaspilsētu, lai kopā svinētu Mūzikas svētkus.

Priecīgas Lieldienas! 

12. aprīlī devāmies uz Tukuma bērnudārzu «Karlsons», kur 5 un 6 gadus jauno bērnu grupiņā «Mārītes» audzēkņi bija sagatavojušies olu krāsošanai. Turklāt katrs mazais karlsonēns bija ticis pie zaķu austiņām, un pie viņiem ciemos bija atnākuši arī pavisam īsti Lieldienu garauši.

Pavadi raibas Lieldienas Tukuma pusē! 

Kā jau pavasarim raksturīgi, tas pārsteidz ar neparedzamiem laikapstākļiem, un tādus sola arī uz Lieldienām. Taču, kā saka tautas paruna, “Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs!”

Lieldienu dievkalpojumi Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadā 

Iepazīstinām ar Lieldienu svētku dievkalpojumiem Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadā.

Pasākumu kalendārs

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Lekcija par mācību uzņēmumiem Tukumā 

2018.09.19 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.19 | 17:30

Radošā nodarbība Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool