Sestdiena, 2018. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Pie Tukuma domes sākta ziemā plīsušās siltumtrases nomaiņa 

15. maijā SIA «Tukuma siltums» uzsāka siltumtrases nomaiņu pie Tukuma novada domes ēkas. Tā kā darbi notiek apstādījumos, vispirms tika izrakti rožu un bārbeļu stādi, un tikai pēc tam traktors varēja izrakties līdz siltumtrases posmam.

Tukumā aizvadīta amatierteātru skates 2. kārta /FOTO/ (6)

14. maijā Tukuma kultūras namā norisinājās amatierteātru skates otrā kārta, kur deviņu izrāžu maratonā tika aizvadītas vairāk nekā 13 iespaidiem, emocijām un pārdomām bagātas stundas. Teātrus vērtēja režisori Jānis Kaijaks un Valdis Lūriņš.

Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolai – 77 /FOTO/ (4)

Sestdien, 13. maijā, Tukuma vakara un neklātienes vidusskola svinēja svētkus –pedagogu un darbinieku kolektīvs aicināja bijušos audzēkņus un kolēģus uz otro salidojumu.

Pēdējais zvans Tukuma un novada skolās /FOTO/papildināts (7)

Šodienas, 13. maija, rīta stundas bija īpaši aktīvas. Lai gan ir sestdiena, šodien izskanēja pēdējais mācību zvans 9. un 12. klašu skolēniem. Un kā jau katru gadu šajā dienā audzēkņi sagādā īpašu pārsteigumu saviem skolotājiem.

«Tukuma ūdens» valdes loceklim Aināram Feldmanim nolasīts tiesas spriedums (48)

10. maijā Tukuma rajona tiesa izskatījusi krimināllietu, kurā apsūdzība pēc Krimināllikuma 102. panta 3. daļas par nepietiekoši attīrītu notekūdeņu novadīšanu Slocenes upē un Šlokenbekas Dzirnavu ezerā un tam sekojošo zivju bojāeju, uzrādīta SIA «Tukuma ūdens» valdes loceklim Aināram Feldmanim.

Tukuma 3. pamatskolas topošās sporta zāles pamatos iebūvēta kapsula /FOTO/ 

11. maijā Tukuma 3. pamatskolas topošās sporta zāles pamatos tika iebūvēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Skolas ēkas pagalma pusē jau redzamas jaunās piebūves un pārejas pamatu aprises. Turpat blakus sagatavota pamatne stadionam, bet tuvāk Pauzera ielai tiek ierīkots stāvlaukums.

14. maijā Tukumā startēs Karogu brauciens (7)

Visi auto entuziasti un aktīvās atpūtas cienītāji aicināti sarosīties. 14. maijā visā valstī notiek «Latvijas karogu brauciens». Ar šo braucienu tiek pierādīts, ka latvieši ir cieša un vienota tauta.

Visvairāk avāriju Tukumā notiekot Kurzemes un Meža ielā (10)

Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdē deputāti uzklausīja Tukuma pilsētas satiksmes organizācijas un drošības uzlabošanas, transporta infrastruktūras attīstības koncepcijas 2017.-2033. gadam veidotāju – Elmāru Daniševski no SIA «E. Daniševska birojs».

Latvijai ir vitāli vajadzīgi radoši un ļoti mērķtiecīgi cilvēki 

Tā nu iegadījies, kas īsā laika periodā mūsu redakcijās tapušas divas intervijas ar topošajām arhitektēm. Galvenais iemesls, protams, meiteņu darbi. Šoreiz– ēku kompleksa rekonstrukcijas projekts Spānijā. Tas starptautiskā konkursā izraudzīts trīs labāko vidū, un projekta izstrādātājām – Inesei Gustai un ar vienu kāju vēl tukumniecei Laurai Ivanei.

Autovadītājiem jāpievērš uzmanība gāzes iekārtām, riepām un gaismām (27)

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Tukuma iecirkņa policisti sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniekiem pārbaudīja, kādā stāvoklī ir lielākas un mazākas automašīnas, kas piedalās satiksmē. Kopumā tika pārbaudītas 54 automašīnas, no kurām trijām tika konstatētas neatļautas “gaismas”.

VIII līnijdejotāju saiets Tukumā /FOTO/ (3)

28. aprīlī Tukuma 2. vidusskolā Tukuma pensionāru biedrība organizēja senioru līnijdejotāju festivālu «Uz Tukumu pēc smukuma», kurā viesus jau astoto reizi uzņēma «Kamenes» no Tukuma (vadītāja Gita Sokolovska).

Latviju neatkarības atjaunošanas dienā sveic arī «Salmu darbnīca» 

Kā zināms, tās ašās idejas nereti ir tās labākās un tā – savs sveiciens valsts svētkos tapis arī «Salmu darbnīcā» Tukumā. Šorīt ar dziesmu un laba vēlējumiem Latvijai, te nelielā improvizētā ceremonijā tika atklāts īpaši valsts simtgadei izveidots foto rāmis, kas, protams, no salmiem.

Ierīko kanalizācijas un ūdensvada pieslēgumu vairākām ēkām Talsu ielā 

Tukumā, Talsu ielā, projektu sācis īstenot SIA «Tukuma ūdens», tas saistīts ar kanalizācijas pievadu ierīkošanu Talsu ielā 5, 7, 13, 24, un 54, kā arī ūdensvada pievadu ierīkošanu īpašumiem Talsu ielā 7, 26 un 29.

Strūklakas modināšana Tukumā /FOTO/ (11)

Tukuma strūklakas modināšanā 1. maijā Brīvības laukumā uzrunu sacīja Tukuma kultūras nama pārstāve Agita Stutiņa. Turpat tika reklamēta arī tūrisma sezonas atklāšana, savukārt rampas bija uzstādītas dienas lielākā priekšnesuma vajadzībām – «GreenTrials» paraugdemonstrējumiem – puiši uz velosipēdiem.

Šodien tiks ieskandinātas jaunās Tukuma ev. lut. baznīcas ērģeles (4)

2. maijā 19.00 Tukuma luterāņu baznīcā skanēs jaunās Jēčepingas ērģeles – īpašā koncertā uz tām spēlēs Berlīnes ērģelnieks Jonas Vilferts un kopā ar viņu trompetists Tonijs Fēse (Drēzdene).

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool