Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Raiņa ielā apzāģē liepas 

11. martā Tukumā, Raiņa ielā, pie Raiņa ģimnāzijas SIA «Tukuma ainava» sāka apzāģēt liepas. Kā skaidroja Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele, kokus pilsētā parasti vainago reizi četros gados. Šie bija izauguši tik prāvi, ka no skolas saņemts lūgums tos apzāģēt, turklāt prāvi koki rada lielu apēnojumu.

Tukumā izvedīs lielgabarīta atkritumus (1)

Tukuma dome aicina iedzīvotājus laikus savākt lielgabarīta atkritumus, jo mēneša beigās tos izvedīs: 25. martā – Veļķu un Lauktehnikas mikrorajonā, 26. martā – Jauntukuma un Ozoliņu mikrorajonā, 27. martā – Centra mikrorajonā, 28. martā – Durbes mikrorajonā.

“Pienotavas mājas” dome nepirks! 

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijai piezvanīja kāds "Pienotavas māju" iedzīvotājs un interesējās, vai tiesa, ka Tukuma dome plāno pirkt uzņēmumam «Tukuma piens» piederošās daudzdzīvokļu mājas Slocenes ielā.

Arī sociālajos dzīvokļos būs jāmaksā vairāk 

Tukuma pilsētas domes sociālo jautājumu komitejas sēdē 6. martā tika izskatīts jautājums par komunālo maksājumu atvieglojumiem sociālajos dzīvokļos Aviācijas ielā 3 un Celtnieku ielā 3 un 10.

Tukumā tiek siltinātas mājas (2)

Teju katru nedēļu uzzinām, ka SIA «Tukuma nami» siltina kādas daudzdzīvokļu mājas gala sienu. Šodien, 10. martā, fiksējām, ka siltināšana uzsākta Dārzniecības ielā 3.

Demogrāfiskā bilance Tukumā 

Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā No 3. līdz 7. martam reģistrēti četri dzimušie un seši mirušie.

Tukuma komunālo dienestu paveiktais un plānotie darbi 10. līdz 16. martā 

«Tukuma nami» Dārzniecības ielā 3 siltinās nama ārējo sienu, Celtnieku ielā 8 plānota ailu apdare pēc logu nomaiņas kāpņu telpā, Spartaka ielā 3 būs kāpņu telpas kosmētiskais remonts, Kurzemes ielā 2 (5. kāpņu telpā) sētas pusē bruģēs ieejas laukumiņu, Lielā ielā 15-7 un Talsu ielā 6-5 remontēs dzīvokļus. Meža ielā 4 mainīs ārdurvis. «Tukuma un […]

Vai sadzīves atkritumu savākšanā Tukuma dome lobē vienu uzņēmumu? (9)

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcija saņēmusi SIA «Tukuma metāls» direktora Armanda Sproģa parakstītu atklātu vēstuli, kas adresēta Tukuma domes priekšsēdētājam Jurim Šulcam un kurā norādīts uz pārāk lielu atbalstu SIA «Kurzemes ainava» sadzīves atkritumu savākšanā.

Vislielākā problēma Tukuma daudzdzīvokļu mājās – siltuma regulēšana 

Īpaši izveidota Tukuma pilsētas domes komisija pārbaudījusi siltummezglus piecās Tukuma daudzdzīvokļu mājās.

Kāpēc pie futbola laukuma nav tualešu un ģērbtuvju? (16)

Pagājušajā nedēļā, kad futbola treniņi Tukuma bērniem risinājās laukumā Revolūcijas ielā, bērnu vecāki jautāja: "Kādēļ pie laukuma nav ierīkotas nedz ģērbtuves, nedz tualetes? Kādēļ notiek treniņi, ja nav elementāro labierīcību? Ne visus bērnus uz futbolu aizved ar mašīnu un ne visiem vecāki sēž mašīnā un gaida. Ja bērns atnāk kājām, viņam nav, kur nolikt drēbes un aiziet uz tualeti; citas iespējas nav, jāsēž zemē."

Tukuma pašvaldības policijai – jauna automašīna (6)

Kopš 3. marta Tukuma pilsētas pašvaldības policijai ir jauna automašīna – deviņvietīgs FORD TRANSIT mikroautobuss. Policisti to gaidījuši gadu. Kā pastāstīja pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds, mašīna saņemta īstajā brīdī, jo, kā parādījusi VW busiņa tehniskā apskate, tas pamatīgi jāremontē, savukārt FORD FOCUS gadījusies tehniska ķibele, kas drīzumā tiks novērsta. Tā ka patlaban policijas darbinieku rīcībā ir tikai viens – jaunais – auto. Arī pēc tam, kad otru busiņu salabos, tas, tāpat FOCUS, paliks pašvaldības policijas rīcībā.

Pagarina nomas līgumu ar AMSK «Rītiņi» 

Tukuma pilsētas domes deputāti komunālo jautājumu komitejas sēdē 5. martā izskatīja lēmuma projektu par nomas līguma pagarināšanu ar Tukuma AMSK «Rītiņi». Uzņēmums vēlas turpināt līgumu par zemes gabala un četru garāžu telpu Melnezera ielā 1 nomu.

Dome uzņems ciemiņus no Olaines 

6. martā 10.00 Tukumā viesosies pārstāvji no Olaines pašvaldības. Šogad domes darbinieki jau uzņēmuši ciemiņus no Ogres, kā arī Rīgas priekšpilsētu direkcijām. Ciemiņi parasti vēlas apskatīt, kā pilsētā tiek realizēti dažādi projekti, tostarp rekonstruētas ielas, futbola laukumu ar mākslīgo segumu, skeitparku, Tukuma 2. pamatskolu.

Pauzera ielu Tukumā sola rekonstruēt 

Jau vairākkārt esam rakstījuši par bēdīgi slaveno grantēto Pauzera ielas daļu, kur, kā apgalvo autovadītāji, bedres esot tik lielas, ka tajās pavisam droši var pazust šoferis ar visu automašīnu. Jau februāra vidū gan braucēji, gan gājēji norādīja, ka tieši pēc Lielās ielas rekonstrukcijas radušās vislielākās problēmas – nevienam tā arī nav ienācis prātā šo apbraucamo ceļu sakārtot. Tāds nu tas arī palicis – ar visām milzīgajām bedrēm.

Vai vainīgs aukstais janvāris? 

Tukuma dome ieplānojusi izveidot komisiju, kurai vajadzētu konstatēt, kāpēc iedzīvotājiem par apkuri februārī bija jāmaksā daudz vairāk nekā iepriekš, kāpēc strauji pieaudzis daudzdzīvokļu mājās patērēto megavatstundu skaits. Tāpat komisijai uzdots pārbaudīt daudzdzīvokļu māju siltummezglos ieregulēto temperatūru.

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool