Trešdiena, 2019. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Aicina jauniešus izteikties par atpūtas vietu Jauntukumā (3)

Tukuma dome aicina jauniešus un viņu vecākus izteikt savu viedokli par brīvā laika pavadīšanu Jauntukumā un atsevišķas pulcēšanās vietas izveidi mikrorajonā.

Tukuma pilsētas komunālo dienestu paveiktais un ieplānotie darbi no 11. līdz 17. februārim 

SIA «Jauntukums» Alīnes ielā 4-1a remontēja dzīvokli, ārējo kanalizācijas posmu tīrīja kāpņu telpā Aviācijas ielā 10 un Parādes ielā 15. Pagājušās nedēļas brīvdienās Telegrāfa ielā 4 nezināmi huligāni izdauzījuši kāpņu telpas durvis. Vandaļi rosījušies arī Alīnes ielā 4 un Jelgavas ielā 21, kur salauztas kāpņu telpas durvis. «Tukuma ūdens» Pagājušajā nedēļā Pils ielā 14 likvidēja […]

Demogrāfiskā bilance Tukumā 

Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā no 4. līdz 8. februārim reģistrēti pieci dzimušie, četri mirušie un divas laulības.

Tukuma dome aicina uzņēmējus 

13. februārī 16.00 Tukuma domē – tikšanās ar uzņēmējiem. Domes vadība un speciālisti informēs par pašvaldības budžeta galvenajiem uzdevumiem, lielākajiem pasākumiem un projektiem, kurus šogad paredzēts īstenot. Uzņēmējus plānots iepazīstināt ar skulptūras «Tukuma Katrīna» izveides ieceri un ziedojuma fonda izveidošanu, kam lūgs gan uzņēmēju, gan iedzīvotāju atbalstu.

Dzelzceļa stacijā «Tukums I» – vieta 15 taksometriem 

Jau rakstījām par domstarpībām starp Tukuma taksometru vadītājiem, pašvaldības policiju un domi, kas radusies citu transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas dēļ. Taksometru vadītāji vēstulē norādīja, ka viņiem pietrūkst vietas, kur novietot savas automašīnas, jo visas aizņem citi transportlīdzekļu vadītāji. Jautājumu 4. februārī izskatīja Tukuma pilsētas domes Satiksmes organizācijas un kustības drošības komisija.

Ceļiem joprojām nav naudas 

5. februārī Ministru kabinets (MK) izskatīja un līdz 18. marta sēdei atlika noteikumu projektu «Valsts pamatbudžeta valsts autoceļu fonda programmai piešķirto līdzekļu izlietošanas kārtība». Tādējādi pašvaldību ceļu un ielu ikdienas un periodiskajai uzturēšanai, rekonstrukcijai un būvniecībai, kā arī satiksmes drošības uzlabošanai, pašvaldību ceļu un ielu programmu un projektu izstrādāšanai un daudziem citiem darbiem naudas joprojām nav.

Ir gāzes ierīkošana lietderīga vai nav? 

Pagājušajā nedēļā SIA «Konsorts» iepazīstināja Ekonomikas ministrijas darba grupu ar tehniski ekonomisko pamatojumu dabas gāzes ierīkošanai Tukumā un rajonā.

Kāds būs lielā ūdenssaimniecības projekta liktenis Tukumā? 

2004. gadā uzzinājām, ka Tukums iekļauts Eiropas Savienības projektā «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība 12 Zemgales reģiona pašvaldībās Latvijā». Projekta ietvaros tika plānots tuvāko gadu laikā 95% iedzīvotāju pilsētā nodrošināt ar centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas pakalpojumiem. Šobrīd nav zināms, vai šo ieceri tiešām izdosies īstenot.

Izsolēs gribētāju maz (1)

5. februārī Tukuma domē izsolīja 1 282 m² lielu zemes gabalu Zvirgzdu ielā 2. Tā sākuma cena bija Ls 15 150; par šādu cenu to arī nosolīja izsoles vienīgais pretendents.
Divu citu objektu – zemes gabala Zvirgzdu ielā 7 un nedzīvojamo telpu Brīvības laukumā 13 – izsolēm nebija pieteicies neviens pretendents.

Augusta vidū Tukumā būs Rožu svētki (6)

4. februārī notika pirmā darba grupas sanāksme par 15., 16. un 17. augustā pilsētā iecerētājiem Rožu svētkiem «Tikai rozes». Tukums taču savulaik bija slavens kā rožu pilsēta; gribētos šo slavu atkal uzspodrināt.

«Maximu» sola uzcelt līdz Ziemassvētkiem (3)

1. februārī Tukuma domē risinājās veikala «Maxima» skiču projekta apspriešana. Tajā piedalījās SIA «Maxima Latvija» projektu koordinators Edgars Kalniņš un pilsētas galvenā arhitekte Iveta Vistapole. Citi interesenti uz sanāksmi atnākuši nebija, vien mūsu laikraksta interneta mājas lapā tika saņemta vēstule, kurā norādīts uz vairākām problēmām. Un tomēr – sarunā ar speciālistiem meklējām atbildes uz daudzajiem jautājumiem.

Demogrāfiskā bilance Tukumā 

No 28. janvāra līdz 2. februārim Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti pieci dzimušie, astoņi mirušie un viena laulība.

Tukuma pilsētas komunālo dienestu paveiktais un ieplānotie darbi no 4. līdz 10. februārim 

«Tukuma nami» Baložu ielā 11 siltinās nama ārējo sienu, Spartaka ielā 3 turpināsies nama kāpņu telpas kosmētiskais remonts, Meža ielā 2 (1. kāpņu telpā) mainīs logus. Dzīvokļus remontēs: Talsu ielā 32a-1, Brīvības laukumā 14-6, Stacijas ielā 25-2 un Celtnieku ielā 10-73. «Tukuma ūdens» Pagājušajā nedēļā uzņēma daudzdzīvokļu māju ūdensskaitītāju rādījumus. Ūdensvadu remontēja Kārklu ielas sūknētavā. […]

Taksometru šoferi vēlas kārtību dzelzceļa stacijas teritorijā (1)

31. janvārī «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» saņēma Tukuma taksometru vadītāju parakstītu iesniegumu Tukuma domes priekšsēdētājam Juris Šulcam. To parakstījuši 19 taksometru vadītāji, kas vēlas, lai pašvaldība sakārtotu transporta kustību dzelzceļa stacijā «Tukums I».

Kurš zog ūdeni? Kam par to jāmaksā? (9)

Jau rakstījām, ka Tukumā vērojama ievērojama atšķirība starp ievada ūdens skaitītāju rādījumiem daudzdzīvokļu mājās un individuālo skaitītāju rādījumiem dzīvokļos. Kopējā naudas summa, kas par šo ūdeni nav samaksāta, ir lielāka par Ls 50 000. Lai problēmu risinātu, notikušas vairākas domes tikšanas ar apsaimniekotājiem SIA Tukuma nami», SIA «Jauntukums» un SIA «Tukuma ūdens».

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool