Ramona, Ritma

Veloceliņu konkursā uzvarējusi SIA «Šlokenbeka» 

Gada sākumā Tukumā tika izsludināts konkurss gājēju un velobraucēju celiņu ierīkošanai Rīgas, Kurzemes un Talsu ielā. Pirms divām nedēļām konkurss noslēdzās, arī četru pretendentu piedāvājumi izvērtēti, un par uzvarētāju konkursa komisija atzinusi SIA «Šlokenbeka».

Stacijas jumta nomaiņai vērtējami tikai septiņi piedāvājumi 

Cenu aptaujā par «Tukums I» dzelzceļa stacijas ēkas jumta nomaiņu bija pieteikušies 29 pretendenti, taču, kā atzina Tukuma domes izpilddirektors Ēriks Lukmans, tikai septiņus no tiem varēja izvērtēt, jo tie atbilda cenu aptaujas nolikuma prasībām. Šoreiz konkursa komisija par labāko atzina vislētāko piedāvājumu – firma IK «Gretta» šo darbu uzņēmās veikt par Ls 18 000, turklāt šai firmai visi dokumenti atbilda nosacījumiem. Savukārt domei būs jānodrošina būvuzraugs, kas kontrolēs darbu kvalitāti.

Kurzemes iela Tukumā – pārbaudījums autovadītājiem 

13. martā «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcija uzklausīja kādu autovadītāju, kas ieteica aizbraukt uz Kurzemes ielu un pārliecināties, ka braukšana Kurzemes ielā nav droša. Proti, remontdarbu dēļ briesmām pakļauti gan braucēji, gan gājēji. Turklāt vairākkārt pārraktajā brauktuvē radušās bedres, kurās var sabojāt mašīnu. Tukuma dome uzlabojumus sola tuvākajās dienās.

Tukumā var parakstīties «Tukuma namos» un kultūras namā 

12. martā sākās parakstu vākšana likumprojekta «Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē» ierosināšanai. Tā ilgs līdz 10. aprīlim. Tajā var piedalīties balsstiesīgie Latvijas Republikas pilsoņi no 18 gadu vecuma, kas var parakstīties ikvienā parakstu vākšanas punktā neatkarīgi no dzīvesvietas. Nepieciešama vien derīga LR pilsoņa pase, kurā tiks izdarīta atzīme par piedalīšanos parakstu vākšanā.

Raiņa ielā apzāģē liepas 

11. martā Tukumā, Raiņa ielā, pie Raiņa ģimnāzijas SIA «Tukuma ainava» sāka apzāģēt liepas. Kā skaidroja Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele, kokus pilsētā parasti vainago reizi četros gados. Šie bija izauguši tik prāvi, ka no skolas saņemts lūgums tos apzāģēt, turklāt prāvi koki rada lielu apēnojumu.

Tukumā izvedīs lielgabarīta atkritumus (1)

Tukuma dome aicina iedzīvotājus laikus savākt lielgabarīta atkritumus, jo mēneša beigās tos izvedīs: 25. martā – Veļķu un Lauktehnikas mikrorajonā, 26. martā – Jauntukuma un Ozoliņu mikrorajonā, 27. martā – Centra mikrorajonā, 28. martā – Durbes mikrorajonā.

“Pienotavas mājas” dome nepirks! 

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijai piezvanīja kāds "Pienotavas māju" iedzīvotājs un interesējās, vai tiesa, ka Tukuma dome plāno pirkt uzņēmumam «Tukuma piens» piederošās daudzdzīvokļu mājas Slocenes ielā.

Arī sociālajos dzīvokļos būs jāmaksā vairāk 

Tukuma pilsētas domes sociālo jautājumu komitejas sēdē 6. martā tika izskatīts jautājums par komunālo maksājumu atvieglojumiem sociālajos dzīvokļos Aviācijas ielā 3 un Celtnieku ielā 3 un 10.

Tukumā tiek siltinātas mājas (2)

Teju katru nedēļu uzzinām, ka SIA «Tukuma nami» siltina kādas daudzdzīvokļu mājas gala sienu. Šodien, 10. martā, fiksējām, ka siltināšana uzsākta Dārzniecības ielā 3.

Demogrāfiskā bilance Tukumā 

Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā No 3. līdz 7. martam reģistrēti četri dzimušie un seši mirušie.

Tukuma komunālo dienestu paveiktais un plānotie darbi 10. līdz 16. martā 

«Tukuma nami» Dārzniecības ielā 3 siltinās nama ārējo sienu, Celtnieku ielā 8 plānota ailu apdare pēc logu nomaiņas kāpņu telpā, Spartaka ielā 3 būs kāpņu telpas kosmētiskais remonts, Kurzemes ielā 2 (5. kāpņu telpā) sētas pusē bruģēs ieejas laukumiņu, Lielā ielā 15-7 un Talsu ielā 6-5 remontēs dzīvokļus. Meža ielā 4 mainīs ārdurvis. «Tukuma un […]

Vai sadzīves atkritumu savākšanā Tukuma dome lobē vienu uzņēmumu? (9)

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcija saņēmusi SIA «Tukuma metāls» direktora Armanda Sproģa parakstītu atklātu vēstuli, kas adresēta Tukuma domes priekšsēdētājam Jurim Šulcam un kurā norādīts uz pārāk lielu atbalstu SIA «Kurzemes ainava» sadzīves atkritumu savākšanā.

Vislielākā problēma Tukuma daudzdzīvokļu mājās – siltuma regulēšana 

Īpaši izveidota Tukuma pilsētas domes komisija pārbaudījusi siltummezglus piecās Tukuma daudzdzīvokļu mājās.

Kāpēc pie futbola laukuma nav tualešu un ģērbtuvju? (16)

Pagājušajā nedēļā, kad futbola treniņi Tukuma bērniem risinājās laukumā Revolūcijas ielā, bērnu vecāki jautāja: "Kādēļ pie laukuma nav ierīkotas nedz ģērbtuves, nedz tualetes? Kādēļ notiek treniņi, ja nav elementāro labierīcību? Ne visus bērnus uz futbolu aizved ar mašīnu un ne visiem vecāki sēž mašīnā un gaida. Ja bērns atnāk kājām, viņam nav, kur nolikt drēbes un aiziet uz tualeti; citas iespējas nav, jāsēž zemē."

Tukuma pašvaldības policijai – jauna automašīna (6)

Kopš 3. marta Tukuma pilsētas pašvaldības policijai ir jauna automašīna – deviņvietīgs FORD TRANSIT mikroautobuss. Policisti to gaidījuši gadu. Kā pastāstīja pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds, mašīna saņemta īstajā brīdī, jo, kā parādījusi VW busiņa tehniskā apskate, tas pamatīgi jāremontē, savukārt FORD FOCUS gadījusies tehniska ķibele, kas drīzumā tiks novērsta. Tā ka patlaban policijas darbinieku rīcībā ir tikai viens – jaunais – auto. Arī pēc tam, kad otru busiņu salabos, tas, tāpat FOCUS, paliks pašvaldības policijas rīcībā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool