Rozālija, Roze

Tukuma komunālo dienestu paveiktais un plānotie darbi 31. martā līdz 6. aprīlī 

«Tukuma nami» Strēlnieku ielā 41 nomainīs durvis, Lielā ielā 11 remontēs jumtu, Meža ielā 4-48 siltinās starplogu vairogus un remontēs paneļu šuves, Kurzemes ielā 16 un Spartaka ielā 3 (6. kāpņu telpā) veiks kāpņu telpas kosmētisko remontu, Annas ielā 7-8 un Lielā ielā 15-7 remontēs dzīvokļus, Kurzemes ielā 2 bruģēs ieejas laukumus pie 5. un […]

Var ziedot Tukuma Katrīnai (3)

Lai piesaistītu līdzekļus projektam «Tukuma Katrīna», ko iecerēts uzlikt Katrīnas laukumā Tukumā, sākta ziedojumu vākšana. Vides objekta – skulptūras «Tukuma Katrīna» – aptuvenās izmaksas ir Ls 30 000, Ls 10 000 darbu uzsākšanai atvēlējusi Tukuma dome. Pārējo summu plānots savākt ar ziedojumu palīdzību.

Iespēja apspriest veikala būvniecību (29)

UAB «Vita Activa» iecerējusi būvēt veikalu Tukumā, Jelgavas ielā 15b – vietā, kur patlaban ir pļava un bērzu birzs. Šobrīd Tukuma domē uzsākta veikala būvniecības skiču projekta sabiedriskā apspriešana. Tā ilgs līdz 8. aprīlim. Zināms, – ja būvēs veikalu, zemes gabalā tiks nozāģēti 12 bērzi un augļu koki.

Akcijā «Nekrāj krāmus!» aicina nodot elektropreces 

No 25. marta līdz 9. maijam Latvijas Zaļais punkts un SIA «Kurzemes ainava» organizē pavasara tīrības akciju «Nekrāj krāmus!». Tās ietvaros pilsētas un rajona iedzīvotāji tiek aicināti nogādāt lietotās elektropreces uz elektrisko un elektronisko preču savākšanas punktu Tukumā, Dienvidu ielā 2 (darba dienā no 8.00 līdz 21.00), no kurienes tās nogādās otrreizējai pārstrādei. Iedzīvotāji, kas akcijas laikā būs nodevuši lietotās elektropreces speciālajos pieņemšanas punktos, piedalīsies izlozē un varēs laimēt divas dāvanu kartes 30 latu vērtībā jaunu elektropreču iegādei. Izloze notiks 10. aprīlī un 9. maijā.

Koku zāģēšana Tukumā jāpiesaka līdz 31. martam 

2. aprīlī notiks pēdējā šīs sezonas Tukuma domes "koku komisijas" sanāksme, kurā izskatīs iedzīvotāju iesniegumus par plānotu koku zāģēšanu. Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele skaidroja, ka iedzīvotājiem iesniegumi jāatnes uz domi līdz 31. martam. Koku ciršana tiks ierobežota laikā no 15. aprīļa līdz 30. jūnijam. Izņēmuma kārtā tiks atļauts nozāģēt avārijas stāvoklī esošus kokus.

Karstais ūdens Meža ielas 10. nama pagalmā zemi vairs nesilda 

Jau rakstījām par karstā ūdens straumi pie mājas Meža ielā 10 Tukumā. Proti, ūdens pa piebraucamo ceļu šai vietā, veidojot pat nelielu geizeru, plūda no 22. līdz 25. martam. Un neviens dienests par to nelikās ne zinis! Par avāriju žurnālistus 24. martā informēja iedzīvotāji, kas, lai arī ziņojuši dispečerdienestam, brīvdienās tā arī nebija sagaidījuši kādu, kas ūdens noplūdi likvidētu. 25. marta rītā šajā vietā rakšanas darbus sāka SIA «Tukuma siltums».

Nomas maksa par nedzīvojamām telpām Tukumā 

20. martā Tukuma pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja maksu par pašvaldības īpašumā un pārvaldījumā esošo nedzīvojamo telpu nomu.

Apstiprina kārtību ūdens izmantošanai Tukuma pilsētā 

20. martā Tukuma domes sēdē deputāti apstiprināja noteikumus «Par Tukuma pilsētas ūdensvada un kanalizācijas tīklu un būvju būvniecību, ekspluatāciju un aizsardzību». Tie nosaka attiecības starp Tukuma pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem; projektēšanas, jaunu un rekonstruējamu ūdensvada un kanalizācijas tīklu un būvju būvniecības un ekspluatācijā pieņemšanas kārtību; kārtību, kā ūdens jāuzskaita un kā par to jānorēķinās.

Ietve – gājējiem vai būvnieku mašīnām? 

Jau pagājušajā gadā rakstījām par nesakārtoto gājēju pāreju Tukumā, Tulpju un Asteru ielas krustojumā – tā allaž ir netīra no pāri plūstošajiem ūdeņiem un zemēm, savukārt naktīs ūdens sasalst un pāreja tad ir slidena. Toreiz dome solījās šo vietu apsekot un iespēju robežās sakārtot. Lieldienās iedzīvotāji aicināja to pašu vietu apskatīt vēlreiz, jo pāreja atkal neesot izmantojama, turklāt ietve veikala «K-Rauta» pusē – vienos sniegos.

Pie Meža ielas 10 Tukumā – kā geizeru ielejā 

Par to, ka pa Meža ielas 10. nama piebraucamo ceļu plūst karstais ūdens, 24. martā redakciju informēja iedzīvotāji. Viņi stāstīja, ka šī nelaime notikusi jau 22. martā, par to zvanīts un stāstīts SIA «Tukuma nami» dispečeram, bet līdz 24. marta pusdienlaikam neviens tā arī nebija nācis un kaut ko lietas labā darījis. Iedzīvotāji pauda neizpratni, kurš par šiem ūdens zudumiem maksās. Laikā, kad par karstā ūdens kubikmetriem jāmaksā tik ļoti dārgi, ka dažs labs tā pielietošanu dzīvoklī samazinājis līdz minimumam, jāvaicā, kurš var atļauties tādu greznību kā trīs dienas karstu ūdeni tecināt notekā?

Demogrāfiskā bilance Tukuma pilsētā 

Tukuma pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā no 17. līdz 20. martam reģistrēts viens dzimušais un pieci mirušie.

Tukuma komunālo dienestu paveiktais un plānotie darbi 24. līdz 30. martā 

«Tukuma nami» Lielā ielā 15-7, Talsu ielā 65, Celtnieku ielā 10-53 turpināsies dzīvokļu remonts. Spartaka ielā 3 veiks kāpņu telpas kosmētisko remontu, Strēlnieku ielā 41 nomainīs ārdurvis divām kāpņu telpām, Stacijās ielā 25 remontēs ārdurvis un sienas kāpņu telpām, Kurzemes ielā 2 bruģēs ieejas 5. un 6. kāpņu telpai, Meža ielā 7 – logu aiļu […]

Lai par dārgu naudu nav jāsilda āra gaiss 

18. martā «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijas rīkotajā telefonakcijā piedalījās SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis un SIA «Tukuma siltums» valdes loceklis Juris Kancāns. Iedzīvotāji viņiem uzdeva jautājumus par siltumapgādi pilsētā, kā arī runāja par apsaimniekošanas problēmām.

Tukumā bruģē ieejas daudzdzīvokļu mājās 

Pagājušajā nedēļā SIA «Tukuma nami» bruģēja ieeju vienā no mājām Kurzemes ielā 2. SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis pastāstīja, ka ir doma šādi sakārtot ieejas pie visām daudzdzīvokļu mājām pilsētā. Tas jau izdarīts (pilnībā vai daļēji) arī Celtnieku ielā 2 un 6, Baložu ielā 9 un 10, Meža ielā 11. Šie darbi tiek veikti par mājas apsaimniekošanas līdzekļiem un vienas ieejas bruģēšana izmaksā ap Ls 500.

Pilsētas viesus sveicinās lokveida Tukuma zīme (2)

Tukuma domes bija izsludinjusi sabiedrisko apsprieanu, lai izvrttu dadu autoru piedvjumu Tukuma zmei. Ar msu portl www.ntz.lv lastji varja balsot par, viuprt, pieemamko projektu par tmu Ms uz Tukumu. oned apsprieana nosldzs. Izrds, visvairk balsu samusi SIA GIF izstrdt zme.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool