Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Šovakar Tukumā staros bērnudārzs «Lotte» (4)

Šajā tumšajā laikā, kad svinam gaišus svētkus, Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes «Lotte» kolektīvs ir radījis savu gaismu – laternas, kuras ne tikai izgaismo mūsu tuvāko apkārtni, bet ielīksmo mazās un lielās «Lotte» sirsniņas.

5. Prozas lasījumi Tukumā /FOTO/ 

11. novembrī Tukuma mākslas galerijas «Antīks» telpās norisinājās 5. prozas lasījumi, kuros ar saviem stāstiem piedalījās Tukuma literāti.

Zemessardze Pauzera pļavā izrāda militāro tehniku un ieročus /FOTO/ (7)

Lāčplēša dienas atzīmēšana Tukumā aizsākās Pauzera pļavā, kur militāro tehniku izrādīja un par iespējām darboties Zemessardzē katram interesentam klāstīja 51. kājnieku bataljona zemessargi.

Lāčplēša diena Tukumā /FOTO/ 

Pieminēt un nekad neaizmirst! Šie vārdi, veltīti Latvijas brīvības cīnītājiem un viņu piemiņai, Lāčplēša dienas pasākumos Tukumā 11. novembrī izskanēja vairākkārt.

Tukuma novada sociālais centrs izvērtē internātskolas ēku Vārtu ielā (2)

8. novembrī Tukuma novada domes deputāti iepazinās ar internātpamatskolas ēku Tukumā, Vārtu ielā 3, lai varētu tikt skaidrībā, vai šo ēku var pielāgot novada sociālā dienesta vajadzībām.

Tukuma policisti viesojas pie Tukuma E. Birznieka-Upīša skolas skolēniem /FOTO/ (5)

9. novembrī Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas zāle bija mazu supervaroņu piepildīta. Bet, kā zināms, lai par supervaroni kļūtu, vispirms jāpieveic ļaundari – pat ja tie ir tikai iedomāti, kā tas iegadījās šajā reizē.

Filma par mākslinieku Albertu Pauliņu būs… pēc divām nedēļām (2)

7. novembra vakaru daudzi tukumnieki bija atvēlējuši, lai noskatītos jauno dokumentālo filmu par mākslinieku Albertu Francisku Pauliņu «Tukuma Vangogs», kuru uzņēmis režisors un operators Valdemārs Helmanis.

Ļeņina pieminekļa kapsulā – 50 gadus veca prese un atskaites /FOTO/ (19)

7. novembrī Tukuma vēstures muzejā «Pils tornis» tika atvērta kapsula, kuru 1967. gadā iemūrēja Ļeņina pieminekļa atbalsta sienā ar novēlējumu to atvērt 2017. gadā 7. novembrī – revolūcijas 100. gadadienā. 

Lāčplēša dienas pasākumi Tukumā un apkārtnē (1)

Aizsākoties patriotiskajai nedēļai, arī mūsu pusē šajā nedēļas nogalē atzīmēsim Lāčplēša dienu, kurai veltīti lielāki un mazāki pasākumi norisināsies gan Tukumā, gan arī citās piemiņas vietās Tukuma apkārtnē.

Atklāta izstāde par Tukuma galerijas «Durvis» ēku 

Tukuma galerijā «Durvis» līdz pat 14. decembrim ierastās mākslinieku veidotās izstādes vietā var aplūkot kaut ko pavisam neparastu – ar senatnīgām mēbelēm, interjera priekšmetiem un gleznām, kā arī tērpiem iekārtotu mājokli, kāds te varēja būt, piemēram, 18. vai 19. gadsimtā.

A/s «Tukuma piens» par izplūdušo saldo krējumu draud administratīvais sods (12)

3. novembrī kļuva zināms, ka no a/s «Tukuma piens» ražošanas ceha izplūdušais saldais krējums nonācis Tukuma pilsētas kanalizācijas notekūdeņos un līdz ar to arī attīrīšanas iekārtās «Tīlē». 

Apsveicam novadniekus, kuri šogad saņem valsts augstākos apbalvojumus (1)

Tuvojoties valsts svētkiem, Ordeņu kapituls nosaucis tos cilvēkus, kas saņems mūsu valsts augstākos apbalvojumus.

Reformācijas 500. gadadienā Tukuma baznīcā atklāta vēsturnieces Intas Dišleres grāmata /FOTO/ (3)

Otrdien, 31. oktobrī, Tukuma Dievnamā notika Reformācijas 500-gadei veltīts svētku dievkalpojums. Tieši šajā dienā pirms 500 gadiem Vitenbergā, Vācijā, tika publiskotas Mārtiņa Lutera uz baznīcas kristīgu atdzimšanu aicinošās tēzes.

No «Tukuma piena» pilsētas kanalizācijas sistēmā noplūdušas 2,5 tonnas saldā krējuma (30)

No uzņēmuma AS «Tukuma piens» Tukuma pilsētas kanalizācijas sistēmā noplūdušas 2,5 tonnas saldā krējuma, ziņu aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Armands Artihovičs.

Tukuma slimnīca savu statusu saglabāšot (50)

Pagājušajā nedēļā, kā mūs informēja lasītāji, publiskajā telpā izskanējusi ziņa, ka Tukuma slimnīcu nākotnē iecerēts pārveidot par dienas stacionāru, kas nozīmētu, ka tā vairs nebūtu I līmeņa slimnīca, kāda tā ir līdz šim.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool