Otrdiena, 2018. gada 20. novembris
Anda, Andīna
Birztalas iela, Lauktehnika
Foto: Jānis Vītols

Kas sakārtos rakumus Lauktehnikā, Birztalas ielā?

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 25. oktobris 16:58

Jautā lasītājs: – Jums zvana no Birztalas ielas. Mūsu ielā raka ūdensvadu un kanalizāciju. Darba veicēji pēc tam ielu sakārtoja. Zaļajā zonā uzbēra melnzemi, iesēja zālīti, kas jau sazēla. Tad pēkšņi raka atkal. Šoreiz racēji bija SIA »Telms» darbinieki.  Kad «Telma» darbinieki rakšanu beidza, izrakto tranšeju pavirši aiztaisīja, daudzviet zemes kaudzes palika. Iela atkal ir sabojāta. Vai tie pilsētas tēvi neskatās, kādā kārtībā ir ielas?

Redakcija: ar šo jautājumu vērsāmies pie SIA «Telms» valdes priekšsēdētāja Raivja Nikolājeva, kurš paskaidroja, ka Birztalas ielā darbi vēl notiek, ka šeit tiek mainīta grunts. Kad viss tiks pabeigts, tad arī tiks uzvesta melnzeme un uzsēta zālīte. Iespējams gan, ka zālīti uzsēs tikai nākošajā pavasarī, jo šoruden vairs nebūs vērts sēt. Šo objektu pieņems pasūtītājs –  gan a/s «Latvenergo» pārstāvji, gan arī Tukuma domes pārstāvji, kas sniegs savu atzinumu. Viss tikšot atjaunots, kā bijis.

Kas attiecas uz to, vai rakšanas darbus nevarētu veikt vienlaicīgi ar ūdensvada un kanalizācijas izbūvi, viss esot atkarīgs no tā, kad SIA «Telms» noslēdz līgumu ar pasūtītāju, kad ir saņemtas visas nepieciešamās būvatļaujas. Tas nav atkarīgs no pasūtījuma izpildītājiem – šajā gadījumā SIA «Telms». R. Nikolājevs aicina iedzīvotājus pagaidām pieciest neērtības, jo no šiem būvniecības darbiem būs arī kāds labums. Vispirms jau tas, ka tiks noņemti vadi, ka būs drošāk, ka mazāk būs elektrības padeves traucējumu, jo šajā posmā nereti uz vadiem stiprāka vēja laikā uzkrita koki.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. es teica:

    cerams ka pie Kuldīgas ielas 55 ēkas izraktos paneļus arī savāks. Tie uzradās pēc kabeļu rakšanas darbiem.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool