Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Jauntukumā, Staru ielas iedzīvotājiem līdz darbu pabeigšanai jāpaciešas
Foto: Agris Jansons

Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus

Twitter
FaceBook
print
2015. gada 10. decembris 13:34

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda. Tad pašās novembra beigās atkal rosība atsākās un bedres aizbēra, bet vecos stabus neizņēma – tas nozīmē, ka darbi vēl turpināsies. Racēji mums paskaidroja, ka te raks vēl daudz un ilgi. Varbūt jūs varat noskaidrot, kas tie īsti ir par darbiem, ko pie mums dara, un, galvenais, kad tas viss beigsies!?”

Redakcija: Izpētot publiski pieejamos būvniecības reģistrus gan Tukuma novada domes mājas lapā, gan Būvniecības informācijas sistēmas reģistrā, neko tādu, kas varētu liecināt par darbiem Staru un citās blakus esošajās ielās, neatradām. Līdz ar to nepalika skaidrs, uz kāda pamata SIA «Telms» un SIA «Infonet sistēmas» tur darbojas. Vien iepirkumu sadaļā atradām iepirkumu caurteku tīrīšanai un lietus notekūdeņu novadīšanai, kurā par 165 000 eiro bija uzvarējis SIA «Meliorceltnieks», kam ir rakšanas darbu atļauja…

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 10. decembra, numurā ŠEIT!

 

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Ioanns teica:

  😀 😀 konjaks var ļaut daudz ko 😀 😀 😀

 2. teleskops teica:

  Kam nauda tas pasūta mūziku.

 3. andris teica:

  ĪSTENIE LATVIEŠI, TO DARA PRIEKŠ JUMS!!!! BEIDZIET REIZ STUČĪT UN GAUSTIES, NEKAD NAV LABI. PRETĪGI… :/

 4. Hi teica:

  Uzņēmumi savā starpā vienojāspar kopīgu rakšanu, lai jums būtu lētāki pakalpojumi, bet kārtīgam latvietim to visu vajag sabojāt.

 5. Ed teica:

  Tiešām muļķīga ņemšanās, sakārto infrastruktūru, novāc vecos koka balstus, modernizē apgaismojumu, sagulda telekomunikāciju kabeļus, caur kuriem, kā noprotu piedāvās kvalitatīvu interneta pislēgumu caur optikas kabeļiem. Novāks liekos ūdeņus no ielas. Bet šeit nu ir jāčīkst un jāņemās. Ja neko nedarītu, tad arī viss būtu slikti, ka neviens neko nedara.
  Ko iedzīvotājam mainīs pāris papīri? Ko iedzīvotājam maina tas, ir vai nav rakšanas atļauja. Galu galā visi esošo komunikāciju turētāji ir lietas kursā par rakšanas darbiem un patstāvīgi šiem darbiem seko līdzi un uzrauga darbus. Ja arī rodas dažādi misēkļi, tad tas ir tikai normāls darba process.

  Bet labi, lai jau čīks, ja vieglāk no tā paliek!

 6. ha teica:

  Ir labi, ka grib ievilkt interneta kabeļus utt., bet tam visam jābūt saskaņotam, jo šie tak nezina, kas tur jau ir sarakts. Sabojā braucamās un gājēju daļas utt., nesavedot to iepriekšējā kārtībā.

  • janka teica:

   Tur jau tā lieta,ka pirms sāk rakt izsauc pārstāvjus no visām iestādēm ,kas parāda jau esošos kabeļus un vadus. Vis ir saskaņots… Ja tā nebūtu,tad tu mēnesi tumsā sēdētu !! gudriniek…

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool