Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ierīko attīrīšanas iekārtas pie jaunā apļa Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 16. jūnijs 15:21

Pamazām noslēgumam tuvojas Kurzemes ielas rekonstrukcijas pirmās kārtas būvdarbi, kā arī līdz ar tiem saistītā lietus ūdens kanalizācijas ierīkošana.

Šobrīd uzsākts šo darbu noslēdzošais posms Kurzemes un Smilšu ielas stūrī, kurtiek ierīkotas attīrīšanas iekārtas un atjaunots dīķis notekūdeņu savākšanai.

Būs attīrīšanas iekārtas

Kā pirmdien, 10. jūnijā, stāstīja SIA «Amatnieks» darbu vadītājs Dāvis Dombrovskis, visi notekūdeņi vispirms tiks savākti tvertnēs, kas šobrīd jau ir ieliktas vairāku metru dziļumā paralēli brauktuvei: “Tajās notekūdeņi tiks attīrīti no dažādiem piemaisījumiem, un pēc tam nonāks dīķī, kas tieši šī iemesla dēļ patlaban ir nolaists. Tas darīts, lai varētu to iztīrīt un paplašināt un lai netiktu traucēti būvdarbi. Savukārt tad, kad viss tiks sakārtots un notekūdeņi tiks savākti dīķī, tie tālāk aizplūdīs uz Zvirgzdupīti.”

Jāpiebilst, ka jau Kurzemes ielas būvprojekta apspriešanas gaitā bija daudz jautājumu, vai dīķis šajā vietā ir saglabājams, taču no speciālistu puses bija ieteikumus to saglabāt, lai tas palīdzētu risināt lietus ūdens savākšanas problēmas šajā vietā arī lietusgāžu gadījumā. Tiesa, toreiz diskusija bija arī par dīķa uzturēšanu, kas iepriekš nebija darīts, bet par ko nākotnē būšot jādomā.

1. kārtu sola pabeigt jūlijā

Sazinājāmies arī ar SIA «Strabag» būvdarbu vadītāju Kristapu Ļaudamu, lai uzzinātu, kad Kurzemes ielas rekonstrukcijas pirmās kārtas darbus plānots pabeigt. K. Ļaudams skaidroja, ka pēc līguma darbu pabeigšanas termiņš ir šī gada septembris, taču uzņēmums cer ielu nodot ekspluatācijā jūlijā.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Labais teica:

    Šoreiz vēlos tiešām paslavēt gan pilsētas vadību un būvniekus par izveidoto Pavārkalna apli un notekūdeņu sistēmu.Lai gan darbi vēl rit,jau tagad jūtams cik skaisti viss būs!Paldies!!!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool