Otrdiena, 2019. gada 18. jūnijs
Madis, Alberts
Foto: Jānis Vītols

Ielu labiekārtošana Jauntukumā

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 20. jūnijs 19:10

Kopš sākušies ielu rekonstrukcijas darbi Jauntukuma mikrorajonā, iedzīvotājiem ir daudz jautājumu. Un pats galvenais – kāda jēga bija ieguldīt naudu, lai sakārtotu grantētās ielas, ja tagad visu iepriekš sakārtoto, kas pa gadu jau nostāvējies un noblietējies, rok par jaunu. Turklāt vienu ielu izrok, aizber un ar dažu dienu vai pat stundu intervālu, rok no jauna. Varot kā kino skatīties un brīnīties, kam bijušas tik gudras galvas, lai kaut ko tādu izdomātu. Iedzīvotāji uzskata, ka kaut kas tāds iespējams vien Tukumā, kur atbildīgie neskatās pakaļ tam, kas reāli uz ielas tiek darīts. Un kā gan esot iespējams, ka jau pērn visur ierīkoja pieslēgumus, bet šogad turpat rok atkal?

Ceturtdien, 19. jūnijā, visus šos jautājumus uzdevām Tukuma novada domes priekšsēdētājam Jurim Šulcam, izpilddirektoram Mārim Rudaus-Rudovskim un komunālās nodaļas vadītājam Ģirtam Ruģelim.

Par Lielā Parka ielu

– Šobrīd ir izrakta Lielā Parka iela, kas pēc ūdenssaimniecības projekta bija pamatīgi sakārtota, grāvji izrakti. Kāpēc visu to izārdīja?

Ģ. Ruģelis:

– Lielā Parka ielā SIA «Lattelekom» ierīko kabeļus un noņem vecos stabus. Uzņēmums izstrādāja projektu un tagad īsteno darbus.

– Kāpēc tam nevarēja to izdarīt pērn, kad iela jau bija izrakta?

– Tas ir cits uzņēmums, kas pats plāno līdzekļus, un mēs nevarējām šo darbu ietekmēt. Mēs jau tā ar lielām grūtībām panācām, ka šajā ielā aizvāks vecos stabus. Turklāt šajā ielā turpināsies grāvju rakšana, tā ka nevar teikt, ka te viss ir izdarīts.

– Kurš raudzīsies, lai iela būtu sakārtota tā, kā nākas?

– Viņiem tas būs jāizdara, jo nosacījumi to paredz. Turklāt viņi jau paši nerok, viņiem ir noslēgti līgumi ar uzņēmējiem, kas sakārtos ielu un uzņemsies garantijas.

Vairāk lasiet piektdienas 20. jūnija numurā ŠEIT Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Nesiku teica:

  NTZ ir pilsētnieku seja, un ne bez iemesla tā saku, jo tik, piedodiet, stulbi jautājumi, kā tirgū klačo sievas, un patiesībā vēl stulbāki… vai nevar korekti noskaidrot situāciju un uzrakstīt? Un vai tiešām bija tik lieliskā stāvoklī tā L.Parka iela? Vai tad nebūtu cilēkiem, iedzīvotājiem jāpriecājas, ka tiek sakopt pilsēt? Nē- tā vietā lai priecātos, atbalstītu un kaut uz brīdi pieciestu, bļauj iedzīvotāji, sprēgā vietējā presīte. Zināt ko, esam pelnījuši to, kas mēs paši esam. Labāk dzīvosim savos krūmos, un lai vis paliek kā r, be attīstības, bez darba vietām, lai tikai klusums un miers… Tāpat aicināšu vispirms palūkoties uz savu sētu, uz saviem darbiem, un tad bāzt degunu ārā bļaustīties un pārmest cilvēkiem, kuri cenšas saiedrības, Latvijas, ekonomikas un skaistuma vārdā…

  • andris teica:

   +++ bļauj jau padomju āboli… jaunajiem ir vairāk smadzeņu… nākotne pieder tiem, kas spēs mainīties…

  • racējiem teica:

   Nu gan atradušies jaunie – kreatīvie inovatori – kultūrtrēgeri-attīstītāji! Baigā attīstība – ar kreiso kāju labo ausi pakasīt: ceļu ar visu ”pīrāgu”, noteci un grāvi sataisīja tikai pērn, un tagad visu sa….a! Piedodiet, kam tad mums visa tā plānotāju,attīstītāju, rēķinātāju un menedžētāju banda ir vajadzīga, ja elementāri vienu soli uz priekšu neredz!? Nezināja, neredzēja, ka Lattelekom vai Latvenergo, vai Infonetam būs vai ir jārokas!? Es te dzīvoju un tiešām raudāt gribas, ka atkal tie māli ir augšā uzkārpīti un tātad ne šajā, ne arī nākamajā gadā mums normāla ceļa nebūs. Es gribu redzēt, kā tas Lattelekom vai Latvenergo ”tāpat kā bija” to ceļu ar visu pamatu, ar māliem pusotra metra dziļumā un granti ar šķembām pa virsu uztaisīs!?

   • ha teica:

    racējiem… Būtu labi, ja Jūs izlasitu rakstu, un tad gudri spriedelētu.. un- nenāktu par skādi, saprast, kas šajās ielās notiek, nebūtu par skādi saprast kā šie darbi notiek, kāda ir to plānošana, kā norisinās to saskaņošana, un galu galā cik tas maksā. Pieļauju, ka tad skaidra šī situācija būtu kā presei, tā arī visiem pārējiem… Tāpat, pirms klaigāšanas būtu jāsaprot, kas ir Latvenergo un kas ir Lattelekom, bet šeit komentāros pat lāgā šīs lietas neatšķir…

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.21 | 19:00

Teātris Cērē 

2019.06.21 | 19:00

Skriešana Kandavā 

2019.06.22 | 10:00

Pludmales volejbols Kandavā 

2019.06.22 | 11:00

Plenēra izstādes Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool