Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Grāvja dēļ sašaurinās Dzirņu ielu

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 18. jūlijs 15:22

Jau pagājušajā gadā, kad Jauntukuma mikrorajonā sāka rakt grāvjus, iedzīvotāji iebilda, ka tie ir pārāk dziļi, mēdz iebrukt un apdraud autovadītājus. Šobrīd šādas pat sūdzības esam uzklausījuši no Dzirņu ielas iedzīvotājiem – viņu ielas malā grāvis izrakts pavisam svaigi: “Lūdzu, aizbrauciet un paskatieties, cik tagad ir plata mūsu iela vai, pareizāk, – šaura; tā vien šķiet, ka tā nemaz nav domāta transportam, jo automašīnas samainīties tur nevarēs un arī no pagalma ar lielāku automašīnu nevarēs normāli izbraukt – uzreiz dziļš grāvis priekšā. Mūsu ielas sākumā arī izraka grāvi, bet visas caurules lietus ūdens savākšanai ielika tajā, taču mūsu daļā tikai izraka grāvi, un viss. Ko iedzīvotājiem tagad darīt – pārcelties uz citu ielu, meklēt jaunas mājas? Kāpēc visas ielas garumā neierīkoja tādu pat slēgto lietus ūdens novadīšanas sistēmu, kā ielas otrā galā? Būtu palikusi normāli plata iela, bet nē, vajag visu izpostīt! Kad sākām interesēties, mums teica, ka viss notiek atbilstoši projektam, bet vēl esam dzirdējuši, ka viss ir pavisam vienkārši – domei aptrūcies naudas. Un vēl – mums saka, ka šajā ielā būs tikai 6 cm plāna asfalta kārta – tad jau iznāk, ka smagās automašīnas te nemaz braukt nevarēs!”

Darbi notiek atbilstoši projektam

Tukuma novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis skaidroja, ka šajā vietā darbus izpilda SIA «Saldus ceļinieks», kas atbild, lai darbi būtu veikti atbilstoši tehniskajam projektam.

SIA «Saldus ceļinieks» speciālists Jānis Prūsis paskaidroja, ka visi darbi šajā ielā notiek atbilstoši tehniskajam projektam, un tikai tur, kur projekta risinājumi nebija iespējami, kopā ar Tukuma novada domes speciālistiem meklēti citi risinājumi.

Vairāk lasiet šā gada 18. jūlija numurā ŠEIT Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool