Hermīne, Estere
Foto: Agita Puķīte

«Gada skolotāja» Vivita Jaunkļaviņa: “Bērni ir manas dzīves lielākais prieks”

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 3. septembris 11:38

Tukuma 2. pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Vivita Jaunkļaviņa 26. augustā saņēma balvu «Gada skolotājs 2016». Skolas vēstījumā, izvirzot apbalvojumam, par viņu teikts, ka skolotāja ir atraktīva un radoša un tādas ir arī viņas mācību stundas, bet, skolēnuprāt, V. Jaunkļaviņa ir stingra, prasīga, saprotoša un draudzīga, radoša un gudra skolotāja.

Par skolu, skolēniem, ģimeni un dažādiem izaicinājumiem ar Vivitu runājām mirkli pirms jaunā mācību gada un, protams, vaicājām par sajūtām, saņemot novada augstāko apbalvojumu pedagogiem.

V. Jaunkļaviņa:

– Zināju, ka mani izvirzīs, un zināju arī, ka noteikti būs arī citi pretendenti, tāpēc biju ļoti pārsteigta, kad mani aicināja apbalvojumu saņemt. Un ļoti priecājos, kad mani apsveica bijušie kolēģi un, protams, arī manējie. Tā ir ļoti laba sajūta, ka kolēģi novērtē manu darbu un atbalsta. Tā kā man ir uzticēts rakstīt scenārijus vecāko klašu skolēnu pasākumiem, priecājos, ka manis piedāvāto skola arī īsteno – visu ņem pretī.

– Saka, ka skolotāja profesija ir īpašāka par citām, jo bez tās arī pie citiem arodiem netikt, taču tā ir arī grūta un atbildīga. Kāpēc jūs to izvēlējāties?

– Jau no bērnības es sevi nekur citur neesmu iedomājusies kā darbā ar bērniem – mūžam, spēlējot skolās, esmu audzinājusi un mācījusi savus brāļus, un jau no bērnības esmu gribējusi būt vai nu bērnudārza audzinātāja, vai skolotāja. Un joprojām to vēlos. Esmu pedagoģijā izmēģinājusi dažādas pakāpes – strādāju bērnudārzā, speciālajā izglītībā un tagad pamatskolā, tikai vidusskolā neesmu strādājusi, taču dzīve jau nav galā un nekad nesaku nekad, bet patlaban mani apmierina tas, ko daru.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 2. septembra, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Iveta teica:

  Apsveicu ar iegūto balvu! Lepojamies, ka katru gadu skaisto novērtējumu saņem kāds no latviešu valodas un literatūras skolotājiem! Tā turpināt!

 2. Kaimiņiene teica:

  Tā ir…laba skolotāja,taču savus bērnus nav pratusi izaudzināt!! Kauns.

 3. sābriene no kaimiņciema teica:

  Izskatās, ka kaimiņiene ir viena riebīga, smirdīga vecene.

  • kaimiņiene teica:

   Vivitiņ, nu kur tik ļauni uzreiz? Patiesība acīs kož?

   • Mamma teica:

    Kāpēc nav pratusi izaudzināt? Nav mīlējusi, lolojusi, centusies? Bijis saviem bērniem slikts piemērs? Nav piedāvājusi pozitīvas, mudinošas izvēles? Tikai nedaudz zinot Vivitu, tomēr droši varu apgalvot, ka viņa ir darījusi visu un vēl vairāk, lai viņa puikas izaugtu par labiem cilvēkiem. Un, kur teikts, ka viņi tādi nav? Kaut kas nogājis greizi, kaut kur nav paveicies, pietrūcis otra vistuvākā cilvēka – tēva atbalsts? nekas, viņiem vēl visa dzīve priekšā. Vivita tik daudz mīlestības un gaišuma savējiem un arī cietiem bērniem dāvā, tas nepaliek un arī nepaliks bez atbildes…
    Bet jums, kaimiņien, varu atgādināt kādu senu tautas gudŗību: no slimībām, ubagu tarbas un cietuma neviens nav pasargāts!

 4. sābriene teica:

  Es neesmu Vivita, bet gan cilvēks, kurš pat nezina, kur Vivita dzīvo. Man vienkārši šķiet riebīga un prasta kaimiņienes indes pieliešana tik jaukai informācijai. Nedod, Dievs, tādas kaimiņienes savā tuvumā un mūsu sabiedrībā vispār.

 5. Glodene teica:

  Steidzīgi jāmaina dzīvesvieta!

 6. edgars teica:

  viņa kadreiz bija klases skolotaja..

 7. nejaukā teica:

  Diez vai skolotāja, no kuras lielākā daļa bērnu ir šausmās ir pelnījusi šādu titulu

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool