Marianna, Ginters, Guntra
Foto: Vents Dubrovskis

Durbes mikrorajonā īpašnieki sakārto patvaļīgi izbraukāto zemi

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 14. oktobris 17:02

Jautā lasītājs: – Pirms divām nedēļām gāju pastaigāt no Jauntukuma lejā uz Durbes pili – pa to trotuāriņu. Pa labi pirmā iela puskalnā aiziet gar privātmājām uz Dzirnavu ezeru pie Tīles. Ieliņas nosaukumu nezinu, bet pie ceļa tā sazarojas – iznāk tāds kā »Y» veida krustojums; atzars, kas gāja gar mājām un bija ļoti ērts tiem, kas brauca uz Jauntukuma pusi, taču nu šim ceļam bija priekšā nolikts laukakmens. Nobrīnījos – nu visādas špāses jau var būt, bet gāju pagājušo svētdienu un lielākā daļa slīpā atzara bija aizbērta ar melnzemi un bēra nevis strādnieki, bet privātpersona – līdzināja melnzemes kaudzi ceļam pa virsu. Domāju – nu tā ir visatļautība! Ja šie darbi būtu oficiāli saskaņoti, tad ceļu nenorobežotu ar laukakmeni, bet attiecīgu zīmi. Manuprāt, šīs pārmaiņas nav izdevīgas cilvēkiem, kas tur dzīvo – jo sevišķi grūti būs ziemā. Šoseja atrodas zemākā līmenī un iznāk ass brauktuves lauziens – no šāda viedokļa atzars bija laba lieta. Domāju, ka viens no vietējiem cilvēkiem, kam pieder vairākas mājas, vienkārši grib uzsēt zālīti pa virsu, lai nebraukā gar viņa dārzu…

Engures novada Būvvaldes vadītāja, arhitekte Dace Dēliņa paskaidroja, ka nekas nelikumīgs nav noticis – «Ausmu» māju saimnieki sakārtojuši savu īpašumu, kurā ceļš bijis iebraukts patvaļīgi.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. hmm... teica:

  patvaļīgi iebraukts ceļš nu tā neizskatās, tur bija grants segums… kāds atkal te dakšo… :/

 2. ii teica:

  Protams..daudzus gadus jau tur bija ceļš..

 3. kājaulatvijā teica:

  Ko nevar par naudu, to var par lielu naudu 🙂

 4. Latvietis teica:

  Privātīpašums ir privātīpašums, PSRS dzimušajiem fatal error occurred

 5. ilze teica:

  Malacis, Saimnieks !
  ja katrs sāktu sakārtot Tukumu, Latviju ar savu sētu, tad būtu skaisti visur ! – neprasot nevienam – a kas man par to būs?
  IKKATRAM ROKA JĀPIELIEK,
  LAI LIELAIS DARBS UZ PRIEKŠU TIEK !

  veiksmi darbā !

 6. AS teica:

  Arprāts! Anarhija! Uzdrošinās izpostīt gadiem mītas takas savā privātīpašumā! Kas par visatļautību! Mietu un akmeņus studijā!

  • taka teica:

   😀 kādam ar redzi problēmas… tā tik bija taka…. akmens miets jau ir studijā…. 😀

   • AS teica:

    Ar redzi nelepojos (-0.75). Patiesībā-kaut vai asfalts vai bruģis – ja tas atrastos manā īpašumā, nebūtu saskaņots un man, kā saimniekam, traucētu dzīvot-lūdzu kaut 1 iemeslu, kāpēc nedrīkstētu veikt izmaiņas?

    • Andris teica:

     izmaiņas notiek šai dzīvē visu laiku, bet nevajag pārējos uzskatīt par muļķiem un ceļu, kas jau izveidots PSRS laikos saukt par patvaļīgi iebrauktu! Runā atklātu valodu! Esi vecis vai gliemis?

     • AS teica:

      PSRS laikā kolhozi arī bija, kur visi darīja visu. Saprotu, ka dažus moka sociālisma nostaļģija un jēdziens “prīvātīpašums” joprojām ir miglā tīts. Un atklātu valodu runājot – patvaļīgi vai ne – ja “ceļš” ir privātīpašumā-kaut vai cars Pēteris pirmais ar savu karieti viņu būtu iebraucis-īpašniekam ir tiesības šo ‘maģistrāli’ slēgt un iestādīt tās vietā cidonijas vai petūnijas. Un gliemis esi Tu-varētu padomāt, ka skābekli šis saimnieks ir piegriezis – lūdzu, pēc 10m var iegriezties ielā TAM PAREDZĒTAJĀ VIETĀ! Āmen.

 7. durbenieks teica:

  Tur nebija taka,a normāls ceļš(grantēts)jau gadus 32.

Pasākumu kalendārs

2019.09.19 | 11:00

Dzejas dienas Pūrē (1)

2019.09.19 | 15:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2019.09.19 | 17:00

Mobilitātes diena Jaunsātos 

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool