Sestdiena, 2019. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs

Durbes iela Tukumā vairs nebūs galvenā

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 22. jūlijs 16:31

22. jūlijā Tukumā, Rīgas ielā un tās krustojumā ar Durbes ielu, parādījās jaunas brīdinošas informatīvās zīmes ar paziņojumu, ka no 15. augusta šajā krustojumā atkal galvenā būs Rīgas iela.
Izvaicājot krustojumā sastapto uzņēmuma «Cline R» darbinieku Vladislavu Krūmiņu, noskaidrojām, ka zīmes tiek izvietotas atbilstoši Tukuma novada domes lēmumam, lai savlaikus brīdinātu autovadītājus par gaidāmajām pārmaiņām. Kad jautājām, kāpēc vispār šo ceļu nozīme atkal tiek mainīta, V. Krūmiņš skaidroja, ka, konsultējoties ar speciālistiem, secināts – Rīgas iela ir galvenā, jo tai patiesībā ir valsts ceļa statuss un atbilstošs numurs, bet Durbes iela ir un paliek tikai vienas pilsēta iela.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Andrejs teica:

  Nu bùs ziemá atkal problèmas.

 2. janka teica:

  Pavasarī liekat atkal galveno Durbes ielu…. utt. Tukumā būs pašiem savs rituāls.

 3. Shade teica:

  Nopērc normālas riepas.bet ja tu pa autobusu uztraucies,tās jau ir viņu problēmas

 4. Vinnis teica:

  Uz zīmēm jāskatās, nevis jābrauc kà lauķiem, tad nebūs problēmu.

 5. Tuk teica:

  Ja arī nākamaja ziemā ielas Tukumā tīrīs tikpat vēlu un nekvalitatīvi, tad kalnā augšā nevarēs tikt. Dome malači, vienvirziena domāšana. Bet varbūt tad vismaz uzlieciet ātruma ierobežojumu – 30, lai tad nenesās nenormālā atrumā pa taisno.

 6. Ješka teica:

  Kārtējais debilisms no Tukuma domes,slava viņiem …

 7. andris teica:

  Kaut kas te ne tā… Atvēru Jāņa sētas karti, jā, Rīgas iela skaitās V1446, bet arī Durbes ielai ir V1476… Pilsētas teritorijā neredzu atšķirību šīm divām ielām ar gandrīz vienādiem apzīmējumiem… Kā tad patiesībā ir?…

 8. hehe teica:

  ar domi iipasha sakara te nav, ir taads formeejums kaa satiksmes komisija, tad luudzu peec katra negadiijuma netiiriito ielu deelj, jautaajam peec atliidzibas visiem gudrajiem leemeejiem.
  V. Kruuminš ir tik pat kompetents cik Vanadzinš no unīša pagalma.

 9. Kas..ss teica:

  Idiotu sarunu klubins…

 10. Karlis teica:

  Rīgas ielai jābūt galvenai, un nav te jāizdara dažām labām Durbes vecenēm kas nejēdz braukt un nevar uzsākt pret kalna…

 11. CP teica:

  Beidzot būs kā agrāk… Nav te ko diskutēt Rīgas ielai ir jābūt galvenajai, jo viss agrāk tika mainīts uz to brīdi kad remontējam Jelgavas ielu un satiksme tika novirzīta caur Darbi un tad kustība bija intensīva un tāpēc tika pieņemts lēmums šo krustojumu izmainīt- ar piebildi uz laiku…!!! Bet kad darbi beidzas bija tādi deputāti kas bija ieinteresēti pateikt ka neko nemainīs, jomredz sievām patika kā nav jāmācās uzsākt d
  Kustību krustojumā, īpaši ziemā…! Bet tagad laiki ir mainījusies, jābūt tā kā to prasa ceļu nozīmes status… Rīgas iela ir vislatvijas nozīmes ceļš bet Durbe iela pilsētas iela.

 12. Ma3 teica:

  Nost ar cela zimeem
  Bus mazak avariju 😉

 13. Janis teica:

  Ja jau samainija atkal to zimi tad varetu vina tada ari palikt uz visiem laikiem nevis mainit to karus 10gadus. Dzivoju durbes rajona kops bernibas un uz ta krustojuma vienkarsi bijusas problemas lai kada ari nebutu tur taa zime.

 14. Gunārs teica:

  Nuja, Rīga jau resnāka par Durbi, ka neapbižojas!

 15. hi teica:

  Loģisks risinājums, ceru uz visiem laikiem!

 16. Lee teica:

  Tad kāpēc tas muļķīgās redeles bija jāliek?
  Naudiņu vajadzēja atmazgāt?

 17. xx teica:

  un kā būs tad, kad taisīs apli Jelgavas krustā? Atkal mainīs atpakaļ?

 18. Beibe teica:

  Johaidī,es tik bieži braucu pa Rīgas ielu! Laikam būs jāuztaisa mašīnai KASKO,bail ,ka kāds neielaiž man sānos!Pāris gadi paies,kamēr visiem pieleks izmaiņas!

 19. skoba teica:

  Un kas atbildēs par avārijām,kuras palielināsies? Jūs teiksiet-jaskatas zīmes,bet pieradumam lels spēks. Kurš Tukumnieki Tukumā skatās zīmes?????.

 20. Katrina teica:

  Pilnigs sviests! Avārijas garantētas! Būtu tad luksoforu ielikuši! Tur vienalga kurā galā galvenais ceļš tāpat daudzi brauc kā iedomāja ne uz stop apstājas nedz arī ievero ” labās rokas” likumu! Pašai gadīgies vairākas reizes, ka kāds pārgalvīgais mašīnai purnu gandrīz nošķīla neskatoties uz to, ka biju uz saucamā galvenā!

 21. Diāna teica:

  Juhūuuu atkal klapēsies visi uz nebēdu un ziemā autobuss mēģinās uzspolēties uz pilsētu…kāda starpība kāds cipars ceļam ja vismaz beidzot nebija avārijas-kā vienmēr lv domā nevis par cilvēcisko pusi bet tikai par atrakstīšanos…vai tad to ka Rīgas ielai ir valsts ceļa status nezināja jau tak kad te krustu šķēršu jau visu mainīja-pēkšņais brīnums atkal mūsu gudrajiem augšgalā…

  • Vinnis teica:

   Pirms brauc- pārliecinies vai ziemā brauc ar atbilstošām riepām. Ceļi ziemā ir jākaisa , tas nu būtu Domes uzdevums. Nevienam nav jāspolē , ja prot braukt. Man nav problēmu.

   • Kāds teica:

    Tur jau tā bēda, ka autiņam ir tiešām uzliktas labas un jaunas riepas, bet kad sniega putra tajās saķeras, tad ar uzkļūšanu ir ļoti problemātiski. Kā arī stāvot aizmugurē autobusam, kurš lēnām slīd virsū nav nekas foršs. Ja Tukuma dome tur nodrošinās ļoti labi uzturētu ceļu, tad jau bēdas nebūs.

 22. G teica:

  Galvenajai ielai jābūt tai, pa kuru ir lielāka satiksmes intensitāte, un tā, šajā gadījumā, ir Rīgas iela.

  • Snorke teica:

   Jā,tieši tā! Taču nevajag mainīt ik pa 5 gadiem galveno ielu.Protams,ka visi braux kā iepriekš ,automātiski, un būs avārijas!

  • laima teica:

   vai ir kaads skaitiijis satiksmes pluusmu??? – nav, skolas laikaa riita stundaas un pecpusdienaa liekas ka durbes iela rullee , kopumaa liekas 65/35 liekas, un tagad galvnais jautaajums, kas tukumniekiem. ir eertaak?? 650 mashiinaam pievremzeet vai 350 uzsaakt braukt pret kalnu?? skumji ka tukumaa tik neiecietiigi un tuvredziigi satiksmes leemeji un vinju bezsmadzenju liidzskreejeeji

   • G teica:

    Ja šitik stulbas mammas/mājsaimnieces brauc, tad uzmanieties! Tas stulbums vēl ir novērojams 1. Septembrī, kad šai līdzīgās līž ārā!

    • tērauds teica:

     Visi tavi komentāri ir ar novirzēm vai pajolīgi, laikam esi sasniedzis 20G vecumu, bet prātiņš netiek augumam līdz. Tāda mūsu jaunā paaudze, kas neciena pat sievietes. Vīriešu vairs nebūs, tikai puņķaini degpunktā reportieri

    • laima teica:

     tavi izteicieni liecina tikai par to, ka esi intelekta neskarts autovaditajs

 23. jap teica:

  Valsts ceļu statuss ir arī Revolūcijas-Talsu-Kurzemes ielām. Vēl pietam reģionālas nozīmes (P), nevis (V) vietējas kā Rīgas ielai. Kad beidzot tranzīta ielu Rev-T-Kurz padarīs par galveno attiecībā pret nenozīmīgu vienvirziena Talsu ieliņu no centra puses?!?

 24. pietiek teica:

  Ir,ir aizsēdējušies tie Tukuma domnieki,satiksmes organizācijas komisija nedomā par cilvēkiem.Tiem arī ceļa nomales nav,braucamais ceļš un basta,uz nomales nedrīkst uzbraukt.Atbildības nekādas,saistošie noteikumi- kā vajag.Uz e pastiem var neatbildēt,ka tikai uztaisīt lielāku haosu,tad vieglāk manipulēt ar cilvēkiem,šodien vajag tā,rīt šitā.Pēc gada ir pašvaldību vēlēšanas,tad arī neaizmirstiet aiziet nobalsost ielikt plusus un mīnusu,un izsvītrot.

 25. L39 teica:

  tas ir psc.laikam sheit tikai tas iespeejams mainiit galvenos celus ik pa laikam,kraameet ziimes ik pa metram.te 100 metros pilseetaa var 25 ziimes saskaitiit un veel par maz..liekas ka tie celja,ietves projekteetaaji kautkaadi daunji.

 26. K teica:

  Nice.. Ne jau “vecenes” vien ir tās, kas nevarēs pa apledojušo ceļu uzsākt.. Un tad radīsies rinda aiz apstājušos auto..
  Malači, malači, kādam nav ko darīt..

  • andris teica:

   Ļoti skaidri atceros redzētos gadījumus, kad pēc apstāšanās autiņi nekontrolējami slīd aizmugurē stāvošajam virsū un tas nezin kur nu sprukt, bet dome un vēl daži gudri komentāru autori, kuri nav raduši apstāties pie stop zīmes un kurus līdz sirds dziļumiem sakrata uzkrāsotās redeles, domā savādāk 😀

 27. Cukurs-Zuckerman teica:

  Gribiet vairāk avārijas ,biežāk mainiet ceļazīmes!

  Vai ir kāda statistika par to ,kurā virzienā ir lielāka satiksmes intensitāte ,uz Durbi vai uz Šlokenbekas pusi?

 28. tukumniece teica:

  Taa kaa ir tagad ir pareizi, atkal domei vajg kadam biezajam izdabaat.Pretigi.

 29. vasja teica:

  moska apli vajaga tur?tadu lielaku

 30. Jopciks teica:

  Pat tagad, kad galvenais ceļš ir Durbes virzienā, braucot no/uz Durbi tāpat piebremzēju un pārliecinos par drošu ceļu. Jo ir “vistas”, “opji”, “atsaldētie”, “leiši” kuriem galvenais ceļš ir tas pa kuri viņi brauc. Es tomēr uzskatu, ka vajag virzīt to satiksmi savādāk- uz Durbi nobraucam kā līdz šim, bet no Durbes- uzbraucam pa ceļu, kuru vēl vajag uztaisīt veco sliežu vietā. Bet arī tagad es savējiem iesaku,ja neesi pārliecināts par uzbraukšanu, tad brauc pa Cēsu ielu augšā.

 31. savages teica:

  No Durbes uz pilsētu caur Jauntukumu… Tur NOTEIKTI būs drošāka braukšana nekā caur Durbes / Rīgas ielas krustojumu.

 32. faaters teica:

  Nu ko jūs taisat problēmu kur viņas nav . Visu mūžu šī Durbes iela NEBIJA galvenā , un atskaitot pāris pajocīgo , kas ziemā brauc ar plikām riepām , šeit nekād nevienam atpakaļslīdēšanas nav bijis . Pie tam tādās ziemās , kādas pēdējos gados ir , vispār nav problēmu , sniegs pastāv tikai pāris nedēļas un ielas arī tiek kaisītas .

 33. juris teica:

  kad mainija pirmo reizi teica ka autubus netiekot augsa ziema un kas tagad ir mainijies //

Pasākumu kalendārs

2019.05.25 | 6:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.25 | 6:00

Makšķerēšana Kandavā 

2019.05.25 | 10:00

Orientēšanās Kandavā 

2019.05.25 | 12:00

Skeitparka sezonas atklāšana Kandavā 

2019.05.25 | 17:00

Futbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool