Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Fizioterapeite Aiga Valdovska slavē savus klientus

Dienas centrā «Saime» Tukumā – Ziemassvētku noskaņas

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 14. decembris 16:31

Šodien, 14. decembrī, Tukuma Invalīdu dienas centrā «Saime» svinēja Ziemassvētkus. Lai arī līdz svētku īstajam datumam mirklītis laika, arī aiz loga laiks drīzāk pavasarīgs nekā ziemīgs, centra ļaudis bija sanākuši vienkopus, lai uz brīdi ļautos kopīgam priekam.

Un meklētu atbildi uz jautājumu – kur rodas Ziemassvētki? Atbilde katram cita – eglītē, ziemeļos, dienas centrā, bet visbiežāk tika minēts – sirsniņā. Jo tieši šajā laikā gribam vairāk parunāties, viens otru samīļot, dāvināt dāvanas un piedot.
Svētki centrā sākās ar svecītes liesmiņu eglītē – to, ievērojot visstingrākos drošības nosacījumus, iededza, lai arī šajās mājās ienāktu dzīvas uguns gaisma un siltums.
Centra vadītāja Ingrīda Rudzīte atzina, ka gads bijis ļoti darbīgs. Lielākais notikums, par kuru domāts jau no 1999. gada, bijusi pārcelšanās uz jaunām telpām un to iekārtošana, pielāgošana, iedzīvošanās. Lai arī nav bijis daudz lielu pasākumu "uz āru", darba bijis atliku likām, turklāt viss vēl nemaz nav paveikts – koku darbnīcu un balto istabu iekārtos nākamā gada janvārī.
Bet ne jau tikai pasākumi ir centra ikdiena. Liela nozīme ir tam, kā katrs cilvēks te jūtas. I. Rudzīte: "Ar gandarījumu var teikt, ka soli pa solītim katrs kaut ko dara savas veselības uzlabošanā un gūst panākumus, kā to konstatējusi fizioterapeite Aiga Valdovska. Tāpat prieks par tiem, kas mācās, iesaistījušies valsts subsidētajās darba vietās vai brīvprātīgo darbā Sarkanajā Krustā. Mazpamazām centrs kļūst bagātāks ar ļaudīm no laukiem, jo ne visur ir iespējas kopā pavadīt brīvo laiku un gūt iemaņas dažādos darbos. Izveidojoties novadam, cilvēku centrā noteikti būs arvien vairāk."
Kā jau tradicionāli šajos svētkus, neiztika bez apsveikumiem, piparkūkām, dziesmām un teātra izrādes – centra iemītnieki sveica visus sanākušos ar Ziemassvētku dziesmām, bet paši dāvanā saņēma uzvedumu «Sniegbaltīte un rūķīši», ko izrādīja darbinieki.
Jāpiebilst, ka jau nākamās nedēļas nogalē «Saimē» sāksies svētku brīvdienas, kas ilgs līdz janvāra pirmajai nedēļai.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool