Valgudis, Ralfs, Vitālijs
Ceļu satiksmes negadījums uz gājēju pārejas 21. augustā 16.45 Lielajā ielā Tukumā. Negadījumā cietis 2012. gadā dzimis zēns.
Foto: Aculiecinieka foto

Bīstamās gājēju pārējas vēl nav sakārtotas

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 21. augusts 09:56

Aizvadītās nedēļas nogalē Meža ielā atkal noticis negadījums uz gājēju pārejas, tikai šoreiz ne Meža un Veidenbauma ielas krustojumā, kur pagājuša gada decembrī tika notriekti divi gājēji, no kuriem viens gāja bojā, bet uz nākamās gājēju pārejas – pirms iebrauktuves Meža ielas 22 stāvlaukumā (no centra braucot). Jāatgādina, ka Tukuma novada dome pēc traģiskā negadījuma pērn solīja pārskatīt visas vietas, kur ir gājēju pārejas, un izvērtēt to drošību, iespēju robežās veidojot paaugstinātos krustojumus. Tas liktu transportlīdzekļiem pirms krustojuma piebremzēt. Tomēr līdz pat šim laikam nekas nav izdarīts, vien nomainītas gājēju pāreju zīmes – tās padarītas labāk redzamas.

Komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis, kuru sazvanījām atvaļinājuma laikā, atzina, ka Meža ielā, kur gājēju pārēja ir pie Veidenbauma ielas, bija paredzēts veidot paaugstināto krustojumu un paaugstinātas gājēju pārējas, taču tā kā tieši šajā vietā bija ieplānoti siltumtrases rekonstrukcijas darbi, nolemts krustojumu pārveidot pēc tam, kad šie darbi būs pabeigti. Vienlaikus arī tikšot ierobežota automašīnu novietošana pie mājas Meža ielā 15 (pie Veidenbauma ielas), kas apgrūtina redzamību.

Vaicāts, vai arī nākamo gājēju pārēju varētu veidot paaugstinātu, Ģ. Ruģelis  skaidroja, ka gājēju pāreja pie iebrauktuves «Maksimā» ir labi pārredzama un nekas nekavē autovadītājus ievērot Ceļu satiksmes noteikumus un palaist gājējus.

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ezis teica:

  Par gajeju nepalaisanu uz gajeju parejas tiesibas nost uz gadiem cetriem. Uh kaa visi ieveros noteikumus.Un nevajadzes nekadus paaugstinajumus celam taisit.

  • Dzintarzeme teica:

   Iekāp automašīnā un pabrauc!
   Varbūt labāk noliņčot?!
   Vai tomēr sākt netikai mācīt, bet arī nopietni atprasīt CSN zinības un sākt tos ievērot visiem satiksmes dalībniekiem…

  • Silvija teica:

   Un kā ar gājějiem?Tiem nav nekādu noteikumu?Var atļauties nepărliecinoties mesties pări ielai kur ienăk prātă pat nepapūlūties pagrozīt galvu.Viņiem liekas laikam ka var atļauties visu,jo gala rezultātā ja kas tad vainīgs taću būs auto vadītăjs.Nesaku to lai aizstāvětu vienu vai otru poziciju,bet tāděļ ka skatos uz to gan kā gājěja,gan kā autovadītāja.

 2. Godîgs teica:

  Negadîjums skumjš,cilvēks pēc gūtajām traumām miris,bet vēl bēdīgāk fakts,ka šoferis, vecākais Žižņevskis,meiģināja visiem,klātesošajiem iestāstīt ka tas nenotika uz pārejas,bet aiz tās,un vēl pretīgāk,ka viņa kalps,bijušais Tukuma Policijas darbinieks Rīdzinieks,centās visiem iestastīt,ka pēc Maximas kameru ierakstiem,arī viss noticis aiz gajēju pārejas… Bet… noskatoties pilno ierakstu,viss skaidri un gaiši redzams,cilvēks bija tieši uz gājēju pārejas… cerams ieraksts nepazudīs šo 10dienu laikā. Cik pretīgam jābūt cilvēkam,lai meiģinātu mirušu cilvēku uztaisīt par vainīgu..?!

 3. Tukumnieks teica:

  “Meža ielā atkal noticis negadījums uz gājēju pārejas”

  NTZ pirms ko drukājat pārliecinieties par informācijas patiesīgumu, jo tas nenotika uz gājējas bet pirms tās, tā kā nevajag maldināt iedzīvotājus!

 4. Gājējs teica:

  Gājēju pāreja neskaitās tikai uzkrāsotā “ZEBRA” , bet skaitās NO ZĪMES LĪDZ ZĪMEI !!!!

 5. Godīgs teica:

  Tukumnieks… tu biji liecinieks vai ģimenes draugs Žižņevskim..?! cik var atmāzēt to veci..?! Karma… palasi ko tas nozīmē idiņ

 6. AIVIKS teica:

  ezis. gājējiem kuri iet tā kā govis aizliegts parādīties uz ielas un to tuvumā uz gadiem četriem.

 7. Alfons teica:

  Tas viss notika manā acu priekšā, kā arī man bija iespēja noskatīties maximā esošo video ierakstu, kur ir skaidri redzams, ka cilvēks brauktuvi šķērsoja precīzi pa gājēju pārejas (zebras) vidu, tā kā nekas te netiek maldināts. Un tas ka visa svīta, kura ieradās notikuma vietā neinteresējās par cietušo, bet tikai par to vai notikums notika uz gājēju pārejas arī ir fakts. Pat mēģināja pārliecināt acu lieciniekus, par to ka negadījums ir noticis aiz gājēju pārejas. Vainīgajam un viņa pārstāvjiem bija pilnīgi vienaldzīga cietušā veselība, tas kādā viņš ir stāvoklī un kas ar viņu notiek, galvenais bija pataisīt viņu par vainīgu un tas ir pats skumjākais.

 8. ananās teica:

  Ja kas tas cilvēks nau miris un vecais nemaz neesot bijis pie stūres un skumji ka tukuma policijā strādā tādi idioti žižņevskis domā ka ar savu naudu visiem mutes aizbāzīs

  • Samanta teica:

   Es tev pilnigi piekrītu ka nav kauna uzskatīt cilvēku par vainigu, ja pieradijumos ir redzams ka soferis vainīgs, ka vispar Tukuma policijā var strādāt tadi cilveki kuri ir uzperkami. Kauns

 9. Doch teica:

  Vainīgos kā vienmėr neatradīss.

 10. Levij teica:

  uz mežu žizi ar visu maku, lai skudrupuzni korumpē

 11. Samanta teica:

  Zinot aukstakam instancem pa uzpirktajiem tukuma policistiem kas tukstosus sabaz kabata un slepkava uz brivam kajam godigus cilvekus mak tikai savakt un uzlikt sodnaudu bet slepkavas palaiz briviba ka nau kauns tadiem formu nesat pidarasi ne policisti

 12. To Samanta teica:

  Tev ir kādi pierādījumi? Vai tikai tukši dir… māki?

 13. X-man teica:

  To Samanta

  1) nevajag dir…. tukšus salmus ar saviem stulbajiem spriedelējumiem par Tukuma Policiju

  2) Rīdzinieks vairs nav Tukuma policijā, tā kā nevajag uzmesties visiem

  3) Paskaties uz saviem labajiem darbiem un skeletiem skapī un tad raksti

 14. X-man teica:

  To AIVIKS teica:

  Pilnīgi piekrītu. Saprotams, ka ir parejas, bet nevajag kā akliem būt un sperties pāri nepārliecinoties par drošību!

  • Ja Rule teica:

   Viena mashina jau bija apstajusies, soferis ka brauca ta apstajas tikai pie nakamas gajeju parejas. Kuram te par drosibu vajadzetu padomat ?

 15. X-man teica:

  Alfons teica:

  Kā tas ir, bija iespēja noskatīties video vai esi no tiesībsargājošajām iestādēm? Ja nē, tad paliek datu aizsardzība? Viss protams forši, ka ir ieraksti utt, bet vai tad katrs var iet uz Maximu un ko skatīties ko grib? Saprotams, ka Maxima tad, ka Maxima ir pārkāpusi normas šajā gadījumā, jo ieraksti var būt izsniedzami tikai varas sargājošajām iestādēm un ne trešajām personām!

 16. X-man teica:

  Ja Rule teica:

  Piekrītu, katram ir jādomā gan par savu, gan citu drošību!

 17. Njaaa teica:

  A par kuru Zižņevski iet runa?

 18. Hmm teica:

  Kas tad tur beigās bija pie stūres, jaunais vai vecais žizis? Tā saka kad pie stūres esot bijis jauns puika.

 19. Lauma teica:

  Ta ka cietusa persona ir mans radinieks mes zinosim gan ministrijai riga gan citur pa policistu uzpirksanu gan tukuma gan riga un par vinu asinaino naudu ko visiem maksa un aizstaviem slepkavai jasanem naves sods

 20. Iesim līdz televīzijai teica:

  Vikentijs Žiznevskis notrieca gājēju uz gājēju pārrejas, daudz aculiecinieku, fakts. Skatamies, kas notiks tālāk. Pēc Krimināllikuma panta viņš ir noziedznieks aiz neuzmanības, kuram ir jāsēž cietumā.

 21. Anete teica:

  Vai liekot “interesantus” komentārus, nepārbaudītu un nepatiesu informāciju, tas ir ar nolūku kādu pravocēt, apmelot, vai vienkārš cilvēka izglītības līmenis?

 22. Anete teica:

  Vai kāda no šīm personā iztekusi atbalstu cietušā ģimenei un tuviniekiem?

 23. Nezinītis teica:

  Un kā cietušajam?

 24. Juris teica:

  Tas tak sen zināms ka Tukumā viss ir uzpērkams un sarunājams ja pazīstami ir ĪSTIE cilvēki….Paskatieties paši uz Tukuma policiju, kāds tur kontingents strādā…ar kādām pagātnēm…nemaz nerunāsim par zaļajiem…užas

 25. X-man teica:

  Anete teica:

  Izglītības un truluma līmenis

 26. X-man teica:

  Juris teica:

  Nu nu, pastāsti sīkāk, kādi?
  Vai arī esi tukšais muldētājs ar savu īso intelektu?

 27. Ritvars teica:

  Sveiki, esmu cietušā Viļņa Getliņa dēls, Ritvars Getliņš. Lūdzu sazināties ar mani visus aculieciniekus! 20210553

 28. X-man teica:

  Xxb teica: & Samanta teica:

  Neviens neko nebleķoja un neko neaizstāvu, bet nevajag tukšus un stulbus komentārus rakstīt un tautu maldināt!

 29. X-man teica:

  Ritvars teica:

  Izturību Tev un Tuviniekiem!

 30. Zinātājs teica:

  Beidziet te nevainīgu cilvēku nozākāt-gājējs tika notriekts ne uz gājējy pārejas,bet gan pēkšņi izejot uz braucamās daļas tam neparedzētā vietā-skaidrs muldētājiem!!!un maximas veikala vadību tiesā par ieraksta rādīšanu nepiederošām personām

 31. Palīdzam teica:

  Šķiet šeit bija daudz liecinieku, kas redzēja negadījumu, palīdzēsim Ritvaram, cīnīsimies pret pērkamiem mentiem.

 32. Zinātājs teica:

  Un nevajag aizmirst,ka gājēja PIENĀKUMS pirms brauktuves šķērsošanas ir pārliecināties vai automašīna viņu laiž un vadītājs šo ie pamanījis,nevis kā zirgam ar klapēm bliezt pāri kur pagadās,kā šajā gadījumā

  • Samanta teica:

   Ziniet šoferiem ir jaapstajas pie gājēju parejas nevis cilvekiem jastav un jagaida vai kads idiots laidis vai nē, gajeju pāreja ir domata cilvekiem kur šķērsot ielu taka cilvekam ir prieksroka nevis masinai. Es to šoferi nosistu ja es tur butu gadijusies ar savu zidainiti un vins neapstatos pie gajeju parejas.

   • Juris teica:

    Tu esi glupa…tad tu būsi nākamā, ja uzkati kad gājējs neapstājoties var šķērsot pāreju

   • Pipsis teica:

    Tu kaza, noteikumus zini, vai tikai blēj. Kur tev vadītājam ir jāapstājās pie katras pārejas??? Un noteikumos skaidri ir rakstīts, ka gājējam, pirms ielas šķērsošanas pa gājēju pāreju, ir jāpārliecinās, vai no labās un kreisās puses to ir droši darīt. Nevis slāt pāri. Ar tavu tupo domāšanu, Kaukāzā tevi notrieks uz pirmās zebras.

   • AIVIKS teica:

    Samata. Gājēja pienākums ir pārliecināties vai autovadītājs ir pamanījis gājēju un spēs apstāties pirms šķērso brauktuvi. Jo automašīnai var gadīties dažādi neparedzēti defekti dēļ kā autovadītājs nav spējīgs apstādināt automašīnu.

   • Glābējs teica:

    Pirms kādu taisies nosist ir jautājums!? Vai tu kādreiz esi kādam izglābusi dzīvību ? Zinu atbildi neesi, es ceru un zinu policijas darbiniekus kuri par savu 500-700€ lielo algu ir izglābuši ne vienu vien dzīvību ! Cieni sevi un citi cienīs sevi!
    P.S. kauns tev nav vēl rakstīt, ka
    jauns cilvēks ir bijis pie stūres un , kad tu visu esi redzejusi ! Publisks FUJ.

 33. Lemūrs teica:

  Uzskatu, ka jebkuram, kas piedalās ceļu satiksmē – riteņbraucējam, autobraucējām, kā arī gājējam ir jādara viss, lai ievērotu drošību, neapdraudot ne sevi, ne citus.

  Pašam pāris reizes sanācis, gandrīz, kādam kājas piebraukt, jo neskatās ne pa labi, ne pa kreisi.

  Protams, klāt nebiju šim gadījuma un nezinu vai šis ir tāds gadījums, bet tikai saku, ka visām situācijām ir divas puses.

  Un neizplatam informāciju, jo, kā zināms kamēr kāda vaina nav pierādīta…

  Nekur nav minēts, ka ir uzpirkti Tukuma policisti. Tā tik turpiniet runāt un, kad Jums, kas gadīsies – kam Jūs zvanīsiet??

  • Dzintarzeme teica:

   Tur tā lieta, mācām, bet atprasīt neatprasam vai tiešām saprasts…
   90% sodam autovadītājus, un tad ja priekšnieki liks un būs akcija tad arī kādu neaizsargāto paķersim protokolā…
   MAN NEVAJAG PROTOKOLU, BET GAN LAI PATRULĒTU UN UZMANĪTU VAI IEVĒRO CSN…. kam man tas sods, man vajag lai sabiedrība sāk apzināties auniem nav lemta mierīga dzīve….

 34. PP teica:

  Palīdzam teica:
  2018. gada 21. augusts 13:44
  Šķiet šeit bija daudz liecinieku, kas redzēja negadījumu, palīdzēsim Ritvaram, cīnīsimies pret pērkamiem mentiem.
  Ja māki tik tukšus apmelojumus bārstīt neparakstoties bārstīt bez vārdiem un uzvārdiem,tad ieteikums stāvēt klusu savas drošības labad

 35. X-man teica:

  Lemūrs teica:

  Bingo!

 36. L39 teica:

  es tur galigi nezinu kaa bija.bet,vajag jau pasham parliecinaties pirms ej paari.ak dies,nu ja kaads skrien,pagaidi.nevajag jau kaa vienam otram briedim neskatoties brist no trotvara paari.itsevishki kautkaados rudenos.un ir jau arii redzeeti kas lidz tai paarejai nemaz neaiziet,bet shago jau tris metrus pirms vinai paari.es nesaku ka daudzi,bet retu reizi ir pamaniiti.

 37. X-man teica:

  PP teica:

  Piekrītu!

  Ja jau visi tik informēti par pērkamiem policistiem utt… droši uz priekšu ar konkrētiem vārdiem, ja ne stāvat klusu un nemuldat tukšu!

  Daudzi te lieli varoņi slēpjoties aiz tukšiem rakstiem, bet dzīvē pat iepīkstēties nemāk.

 38. Lemūrs to Samanta teica:

  MK Nr. 279; Ceļu satiksmes noteikumi

  2.15. Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību.

  2. 16. Ārpus gājēju pārejas vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājēji drīkst iziet uz brauktuves tikai pēc tam, kad ir novērtējuši attālumu līdz transport­līdzekļiem, kas tuvojas, kā arī novērtējuši to braukšanas ātrumu un pārlieci­nājušies, ka brauktuves šķērsošana nav bīstama un ka netiks traucēta transport­līdzekļu satiksme.

  Ar tādu domu dzīvojot, var palikt arī bez.

 39. Bahs teica:

  X Man… tu gadījumā nēesi Rīdzinieks,kas strādā Žizas labā…?! cik zinu tu esi tūpļiem tūplis,un pēc tāda arī izskaties… tava karma arī nesnauž…

 40. Palīdzam teica:

  Bah man arī šķiet kad x manss ir par 3 kapeikām pērkamais.

 41. X-man teica:

  Samanta teica:

  Zini Samantiņ, Tev prātiņš ir aizbraucis, tā kā beidz labāk rādīt savu blondumu ar debīliem komentāriem!

 42. Bahs teica:

  Protams ka tas ir viņš… kurš vēl idiots kko turpinātu rakstīt sliktu,apmelojošu par aizgājēju,kad viņa dēls veicis ierakstu ,kurā vēršas pēc palīdzības pie sabiedrības par liecinieku redzēto..?! tikai morāls kroplis kāds ir Rīdzinieks,kurā elsodams dēļ naudas darīs visu!!!

 43. X-man teica:

  Bahs teica:

  Tas pajolis, kas sēž aiz šī nika lai izdomā labāku niku nekā slēpties izmantot Tukuma policijas priekšnieka uzvārdu

 44. X-man teica:

  un vispār es neko nomelnojošu par aizgājēju nerakstu ja nu neredzi, bet par stulbiem komentāriem gan!

  Visu cieņu un visu to labāko cietušā radiniekiem!

 45. Bahs teica:

  Idiņ Xman… tavs zemais intelekts tikko tevi nodeva… apstirpinot ka esi Rīdzinieks:D tu esi îsts izmeklètàjs:D Maximas apsargam liki sagatavot îsu klipiñu uz ekràna ko ràdît policijai,bet neaizdomàjies ka laikus var salîdzinàt… konkrèts tûplis esi… atgriezies atpakał koledžā pāli
  p.s. uzvārds,iesauka,vārds- Bahs,ir tikai vārds… bet ja runājam par TK policijas priekšnieku,tad vismaz viņam bija pauti,lai tādu kā tevi dabūtu prom no tukuma ielām

 46. Palīdzam teica:

  Bah Cietušais nav aizgājējs. Un dod dievs viņam ātrāk atveseļoties. Izturību un spēku cietušā ģimenei un radiem.

 47. X-man teica:

  Bahs teica:
  2018. gada 21. augusts 15:15

  Kas ko prom dabūja nezinu, bet nu neesmu tas par ko raksti!

  Lai nu kā, komentētāji šeit tiešām neaizdomājas par to ko raksta un tas ir tas būtiskais. Es te nevienu necenšos nomelnot un kur nu vēl cietušos, bet ir jābūt uzmanīgiem gan vadītājiem, gan gājējiem.

  Ir skumji par šādiem atgadījumiem, bet tas nav pamatojums nomelnot visus pēc kārtas neiedziļinoties lietas būtībā. Priekš tam ir tiesību sargājošas iestādes, kas pierādīs taisnīgumu, nevis jocīgi komentētāji, kas izgāž savu žulti.

  Izturību cietošajiem!

 48. Tukum teica:

  Vai rakstā speciāli tika salīdzināts ar decembra negadījumu kad tika notriekti divi – puika sveiks un vesels! Tas tapēc, lai Tukuma humānai tiesai būtu iespējas pirmo bargāk sodīt par otro, jo otrais taču vietējais daherahs kuram tikpat kā neaizskaramā statuss…

 49. Edgars teica:

  VAI TIEŠĀM NTZ NEGRASĀS LABOT SAVU KĻŪDU UN SĪKI, DETALIZĒTI IZSKAIDROT SITUĀCIJU, LAI BEIGTOS SPEKULĀCIJAS KOMENTĀROS??? AR NĀVI NEJOKO UN REITINGUS NEKRĀJ.

  DĀRGIE TUKUMNIEKI, nu domājam ko rakstām un runājam – dzīvība ir dārgākais kas cilvēkam dots, nevajag vārdos vai rakstos to atņemt pirms laika!

 50. S6 QUATRO teica:

  Sanāk interesanti , satiksmē piedalās gan gājēji , gan autobraucēji, bet noteikumi jāievēro tikai autobraucējiem , bet gājējs var skriet kā no ķēdes norāvies auns.
  Vismaz tā izriet no vietējo dunduku komentāriem.

 51. Q23 teica:

  Runāšu no gājēju viedokļa.
  Protams pirms tu ej pāri gājēju pārejai ir jâpārliecinās vai tas būs droši.Es vnm tā daru.Bet cik nav bijuši man pašai gadījumi, kad no vienas puses maşīna laiž bet no otras puses nē .Tgd vnm stāvu un gaidu lai apstājas mašīnas abās pusēs un pofigs, ka aiz viňăm tur rinda.sagaidu un tikai tad eju.To arī măcu savai meitai.Jo mūs abas gandrīz notrieca pie pasta aiz Kare uz tās pārejas.No stacijas puses mūs laida, bet auto ar jaunieti pie stūres kurš brauca no Rimi puses pat nedomāja apstāties, jo viņs ar savu audi vnk lidoja.

 52. Serjoga teica:

  Kāpēc ne, ja tā sauktais x-man (rīdzinieks) un vēl dažs labs no Tukuma ceļiniekiem taču dzīvo Ziznevska māja…! Īre un mēneša maksa taču jamaksa..!!!! Un cik zināms tad Ziznevska klans šogad pacēla mēneša maksu, un tagad veiksmīgi nobīdes uz atlaidēm….

 53. Eriks teica:

  Vajadzeetu vispaar Tukuma pilseetaa visur salikt dzivojamaas zonas un miers! SAvadaak padaudz tiek tereets uz zimeem un krasaam!

 54. Zina teica:

  Lai Vilnim speeks uzveikt so likstu. Cerams,ka patiesiiba uzvarees…un vainiigais sanems sodu. Un ne jau visi policisti ir vienaadi

 55. Baiba teica:

  Lai izdodas atveseļoties cietušajam. Novēlu ğimenei izturību.
  Kauns par komentāriem.

  Es domāju, ka šoferim tāpat ir smagi.

  Visi steidzamies. Varbūt lieku reizi paklusēt. Un varbūt vispār vajag aizliegt komentēt šādus rakstus

 56. Ledus teica:

  Tā pat tauta cepās par Rancāna, Račuka, Sarguna un daudzām citām lietām. Kā zināms, visi vainīgie sodu saņēma un viss notikās. Parasti satraucas tie, kas nezin lietas patieso kārtību un gaitu.

 57. Agris teica:

  Visi gudri mūld par likumiem , bet kā pie velna var būt tāda vienaldzība no žizņevskiem, vai kā tur viņus sauc, ka cilvēks tika notriekts un nemaz nepieskrēja klāt nepābaudīja un neizsauca mediķus, idioti.

 58. Es teica:

  A pats mesls klāt biji,ka te apvainojumus mētā. Ja patiesos apstākļus nezini,tad muti pievaldi,savādāk par vaŕdiem var nākties smagi atbildēt

 59. no pieredzes teica:

  Kā tur bija ar to Ingu Breški,kas strādā Tukuma policijā,kura ar savu brigādi pie Cinevillas fermā metāllūžņus meklēja ar visu ekipējumu/metāla detektori,lāpstas,maiņas apavi un apģērbi/.Policija viņu uztaisīja par liecinieci,vai joprojām turpina strādāt policijā?Policistam jābūt kārtības uzraugam un paraugam,tam pirmajam būtu pienākums uzraudzīt kārtību sabiedrīskā vietnē,nevis piedalīties aizdomīgos darījumos,bez tam grupā.

 60. B teica:

  Ntz neko neprecizēs. Aizstāvēs žižu. Zinot , ka arī polocijas pārstāvis rados, tur ar tukšs numurs. Trīs partiju apvienības dirsēji aizstāvēs žižus. Pakaļā te viss…

 61. iedzivotāja teica:

  NTZ-precizēsim!!!vispirms vajag precizēt un tad likt rakstu!

 62. Kārtībnieks teica:

  pieredzes teica:
  2018. gada 21. augusts 22:01
  Tu pamuļķa kungs lasi vispār par ko ir tēma-kāds te sakars savas slimās fantāzijas augļus klāstīt

 63. Kaspars teica:

  Es arī tur biju, bet cik zinu Žižiņš jau tajā pašā vakarā bijis pie cietušo tuviniekiem, policijā biju liecības sniegt pie izmeklētājas un ne vien ne ko nenoliedz, tā kā galīgu h…. te rakstiet!

 64. He teica:

  Vajag sakārtot arī gājēju pāreju Spartaka ielā pie Barhema, jo tur ne tikai gājēji ,bet ari riteņbraucēji pilnā cukā brauc pāri slēpjoties aiz żoga…

 65. Es teica:

  Neticu ka pie stūres bija vecais Žiža,jo viņam ir slikti ar veselību,viņu parasti kāds veda,100 punkti pie stūres bija mazdēls,kurš jau no 17 gadiem bez tiesībām gāzēja pa Tukumu ar melno mersi.Un pie Žižām servisā strādā vēl viens Tukuma policists Tarasovs. Ceru taisnība uzvarēs. Līdzjūtība piederīgajiem.

 66. Lemurs teica:

  Ko tu tur muldi. NTZ nav nekāda dzeltena prese un nevar visas muļku saklausītās baumas likt. Precizēt nozīmē to, ka, tad, kad tiks saņemta papildinoša oficiāla informācija, tad arī informēs lasītājus.

  Jūs jau visi būtu priecīgi, ja viņi rakstītu – Aivars vakar kasija k*li Pils ielā, tā pastāstīja Pēteris no kaimiņmājas. Bet tā tas nenotiek 😀

 67. re teica:

  kā policisti te sarosījušies-laikam bail ka neaiziet tracis līdz IDB ddddddddd

 68. Jānis teica:

  Cilvēks strādā, ideāli, pārējie ari vajadzētu strādāt, tad nebūtu laika skatīties un tukši gvelst par citiem, bet kopš piecdesmitajie nekas nav mainījie, kad viens par otru un kurš pirmais!

 69. Pipsis teica:

  Baigi daudz komentētāji, kurus kaut kad policisti ir izdrāzuši.

 70. Niks teica:

  latviešiem iecietību būtu jāmācās. neviens man nav ne rads, ne es kāda mājā dzīvoju, bet jāsaprot, ka LIELA NELAIME tā ir gan cietušajam, gan šoferim. Nedzīvojam vairs viduslaikos, nevienu pie strūklakas nepakārs!

 71. hihi teica:

  gribētos jau gan ka dr’ž,bet jaunie likumiņi poličiem to neatļauj

 72. Edvīns teica:

  Ntz ir tuvu dzeltanai presei:). Par mediķiem ar rakstīja ka darba laikā visi dzerot. Aizgāju un prasīju paskaidrojumu tam rakstiņam,atbilde bija-tante mums stāstīja. Pēc tam protam atvainojās par šo nepatieso rakstu.

 73. brex teica:

  Tā, kā noprotu, ir kaut kāda ironija! Dzeršanā ‘nepatiesi’ apvainoti mediķi? Tu nopietni…:)? Kādā rozā sapņu realitātē tu dzīvo?

 74. Viedoklis teica:

  Cik gan daudz ir cilvēku, kuri laiza di__as nadas dēļ?! Diemžēl, cietušajam taisnību neredzēt. Tā nu tas ir iekārtots šajā pasaulē, ko tu padarīs’.

 75. Cilvēks no malas teica:

  Kauns visiem, kas te raksta sūd*s ! Slikti paliek jau lasot. Kārtējo reizi pierādās monitora ,,bērnu” intelekta līmenis, neko nezin kaut ko ir dzirdējis, bet jāuzraksta komentārs!
  Nomelnojam policiju , jo dzirdēju no kaimiņa ka ņēma kukuli tāpēc tagad policists Jānis ir sliktais un visi pārējie rupjie vārdi … A ka pfu pfu pfu apzog, nolaupa , tad ir asaras pa gaisu un ludzu atrodiet! Nesaku, ka neesmu bijis dusmīgs uz Tukuma policistiem, bet saprotu, ka viņi arī ir cilvēki un tik tiešām kādā brīdi tev palīdzēs. Visi mēs atceramies to slikto, bet par labo piemirstam jau nākamajā dienā! Kauns !!!
  Dievs dod veselību vīrietim, izturību cietušā radiem !

 76. Asnate teica:

  Vai Kādreiz GĀjēji NORMĀLI PIE PĀREJAS VAR APSTĀTIES UN PĀRLIECINĀTIES KA ŠOFERIS IR VIŅU IERAUDZIJIS???? KAS NOTIEK TUKUMĀ? POLICISTI SODIET ARĪ GĀJĒJUS!!!! MĀTES AR RATIEM VISPĀR MURGS….TRIEC TIK PĀRI…GALVU NE PA LABI, NE PA KREISI…..ATVAINOJOS ,JA KĀDU AIZSKARU.novērojums.

 77. insider teica:

  a kukuli gan paņēma… :>

 78. hihi teica:

  jānis tik tiešām ir slikts dddddd

 79. Rix teica:

  Uldis ridzenieks cel privatmaju uz ziznevska zemes

 80. OHOHOooo teica:

  Rix-paldies par INFO!!!

 81. Remarx teica:

  Zinātājam Beidziet te nevainīgu cilvēku nozākāt-gājējs tika notriekts ne uz gājējy pārejas,bet gan pēkšņi izejot uz braucamās daļas tam neparedzētā vietā-skaidrs muldētājiem!!!un maximas veikala vadību tiesā par ieraksta rādīšanu nepiederošām personām.
  Tev speciāli atradu tās dienas informācija medijos, tāpēc neizplati dezinformāciju. Es dzīvoju pavisam netālu no negadījuma vietas.
  20.decembris 2017.gads “Trešdienas rītā Tukumā, uz gājēju pārejas Meža un Veidenbauma ielas krustojumā, notriekti divi gājēji, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.”…. Vēl jau bija versija ka šis neredzēja. Interesanti kā neredzēja ja gājēju pāreja labi redzama gan no Maximas puses un tāpat arī no Rimi puses vismaz 60metrus uz abām pusēm.

 82. brex teica:

  Nu policija gan saka kaut ko citu – ‘UZ gājēju pārējas!!!

 83. Lapsa teica:

  Ezis, tu esi muļķis.

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool