Sestdiena, 2018. gada 20. oktobris
Leonīda, Leonīds
Foto: Liena Trēde

5. decembrī – Policijas 99. gadadiena

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 6. decembris 14:51

Policijas dzimšanas dienu tradicionāli atzīmē 5. decembrī, bet mūspusē ceļu uz simtgadi dienesta darbinieki uzsāka jau pirmdien, 4. decembrī, kad pulcējās uz svinīgo brīdi Tumes kultūras namā. Kopumā 99. gads Latvijā un tās policijai aizvadīts mierīgi, kaut reaģējot uz aktualitātēm citviet pasaulē, arī mūsu policija tiek gatavota ārkārtas situācijām.

Par augstu profesionalitāti, godprātīgu dienesta pienākuma izpildi un sakarā ar LR proklamēšanas 99. gadadienu Iekšlietu ministrijas Goda raksts pasniegts Diānai Jevstigņejevai, Kasparam Jurēvicam, Jānim Siliņam; pateicība – Sintijai Poļakovai, dienesta pakāpe «majors» pirms termiņa piešķirta Santai Dedilai. Valsts policijas (VP) 2. pakāpes «Kriminālpolicijas goda zīme» (Nr. 163) pasniegta Sandrim Stemperam, ar VP krūšu nozīmi «Par cītību policijā» apbalvots Māris Trēde, ar VP Goda rakstu apbalvots Rolandas Dubiniauskas, Guntis Kokins un Maksims Tondeļs. Ar VP Pateicību apbalvots Reno Stutiņš un Alvis Millers.

Apmaksātu 5 dienu papildatvaļinājumu piešķīra: Sanitai Bērzei, D. Jevstigņejeva, Santim Biseniekam, Agnim Didrihsonam, Aigai Daukstei, Guntaram Rupiekam, Raimondai Helvigai, Jurim Vitauskim, Madarai Dukātai. Trīs dienu papildu atvaļinājums piešķirts Lienei Gudriniecei, Sandijam Baltiņam, Vilnim Spriņģim, Ivetai Ļvovičai, Sintijai Jēkabsonei, Marinai Trofimovai, Sandim Ciguzim, Eināram Silavam, Sintijai Jēkabsonei, Vitālijam Oļševskim un Lailai Dipnerei.

Krūšu nozīmes «Par izdienu» – par 25 gadiem dienestā – pasniegtas S. Biseniekam un Ritvaram Dimantam, par 20 gadiem – Oskaram Zēbergam, par 15 gadu izdienu – K. Jurēvicam un Guntim Kokinam, par 10 gadu izdienu – Kristīnei Matiļevičai, Ivetai Ļvovičai, Lanai Poterjailo, Alvim Milleram, par 5 gadu izdienu – Gatim Graudiņam, Sigurdam Rancānam, Maijai Tesļukai, Mārtiņam Šverinam.

VP ZRP apbalvojumu «Pateicība» pasniedza: Aldim Šenbergam, M. Šverinam, Uģim Ķiņķerim, Ketijai Justei, Diānai Bodaņenko, Artim Kučānam, Sigitai Krūmiņai, Kristapam Kasparjostam.

Par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un veiksmīgu sadarbību ar VP ZRP Tukuma iecirkni pateicību saņēma arī Rihards Zariņš, Alda Revina, Jānis Lindbergs un Indulis Zariņš.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 5. decembra, numurā ŠEIT!


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. andris teica:

  Viss ok un visu cieņu! BET! Vai pārējo profesiju veterāni Latvijai ir tukša vieta?… Tēma pārdomām…

 2. Jānis teica:

  Cik ir policistu un cik mentu? Mums Tukumā ir 50/50!

 3. hi hi hi teica:

  J.Siliņam?

 4. Beibe teica:

  priekšpēdējā bilde,3. no labās puses meitene,vai nešķiet,ka tie formas svārki Jums pārāk īsi? Smukās kājas vari atrādīt ārpus darba laika,šis tomēr ir LV policijas formas tērps!

 5. Ko teica:

  Un kur tad Saussērdim krūšu nozīme

 6. Kolēģis pensijā teica:

  Kā tad Siliņam beidzās rasu naida kurināšana un nostāšanās pret citām kultūrām? Atsēdēja savu vai tagad apbalvoja? Bija pirms gandrīz diviem gadiem gadijums!
  Citāts:… Laikraksts noskaidrojis, ka Tukuma ceļu policists no Valsts policijas iekšējās drošības biroja par saviem izteikumiem saņēmis tikai aizrādījumu. Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, kura pārraudzībā strādā Siliņš, atzinis, ka kolēģis esot nobalansējis uz vārda brīvības robežas….
  Tā ar beidzās? Kāpēc parastos būrī liek un administratīvos liek?

  • Es teica:

   Tāpēc ar esi piespiedu pensijā,ka tik gļēvs biji un skaļi visu saprātīgi domājošo viedokli izteikt baidījies
   Par laimi mūsu vidū ir tādi kā Siliņš, P.Luns ar savu pilsoņa iniciatīvu, un nebūsim tādā pa…ļā kā vecā Eiropa ar savu pārprasto toleranci ticības,dzimumtiesīburasu jautājumos

 7. iedzivotajs teica:

  p.s.
  ..dienesta pakāpe «majors» pirms termiņa piešķirta Santai Dedilai.
  Skaisti, kaut kur septembri atgriezas noberna kopsanas atvalinajuma, un nu jau majors..??? Super ..
  Labi audzinats berns..

  • secinājums teica:

   Dienesta pakāpju piešķiršana Latvijas armijā un policijā izraisa labākajā gadījumā smaidu. Vienīgais labums no šīs parodijas ir tas, ka neviens ienaidnieks neklups virsū tādai valstij, kur šādu “kāzu ģenerāļu” ir vairāk nekā iedzīvotāju.

 8. boļševiks teica:

  Bet meitenes smukas un tas vien jau attur ļaundarus no blēņu darīšanas.

 9. ho ho teica:

  Tiešām? Smukas? Wtf

 10. Mjaaaa teica:

  FIONA….

 11. so teica:

  Liekais svars un dienests policijā…., tā ir mīkla, ko minēt, kā tas iet kopā. Laikam ar degvīnu vielmaiņa sabojāta visām 3 Fionām.

 12. tusnis teica:

  Policija savu IQ līmeni un neesošo inteliģenci ràda 😀
  Nu ja jums pašiem savas dāmas patīk, lai jau. Kāds līmenis, tādas sievietes…. Katrai gaumei savs Fionu tipāžs

Pasākumu kalendārs

2018.10.20 | 10:00

Basketbola diena Tukumā 

2018.10.20 | 11:00

Lekcija par veselīgu uzturu Kandavā 

2018.10.20 | 12:00

«Teātra ražas svētki» Vānē 

2018.10.20 | 12:00

Teātra ražas svētki Vānē 

2018.10.20 | 14:00

Lekcija par veselīgu uzturu Valdeķos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool