Volejbols vieno Tukuma pašvaldības 7. sporta spēļu komandas

Lieliskā, sirsnīgā, draudzīgā atmosfērā 2. aprīlī Irlavas sporta hallē valdīja sportiskais volejbola gars – Pašvaldību 7. sporta spēļu finālsacensības, kurās piedalījās 10 vīriešu un 6 sieviešu komandas!

Lieliskā, sirsnīgā, draudzīgā atmosfērā 2. aprīlī Irlavas sporta hallē valdīja sportiskais volejbola gars – Pašvaldību 7. sporta spēļu finālsacensības, kurās piedalījās 10 vīriešu un 6 sieviešu komandas! Sacensības bija ļoti interesantas, tās parādīja, ka volejbolu Tukuma novadā ļoti mīl un tas ir iecienīts gandrīz visos pagastos!

Ļoti azartiskās cīņās spēles vīriešiem un sievietēm risinājās divās apakšgrupās, no kurām divas labākās cīnījās tālāk par medaļām. Dāmu konkurencē par čempionēm sīvā, vienlīdzīgā cīņā ar Pūres-Jaunsātu volejbolistēm (Aivita Ersta, Lienīte Berļizova, Silva Juškāne, Līga Čabaja, Egita Grundmane, Ilze Trubača un Aiga Vjatere) kļuva Tukuma VUGD komanda (Judīte Viņiarska, Vendija Ābola, Nadežda Maslakoviča, Sindija Ansberga un Amanda Ērgle), 3. vietu izcīnīja Tukuma domes komanda (Zaiga Boguža, Gunta Helmane, Jana Proņičeva, Agnese Koluža, Dace Kasalapova, Lolita Krūzmane). Tālākajās vietās ierindojās Sēmes, Tumes un Sporta skolas komandas. Ļoti saspringtas un spēkiem vienlīdzīgas cīņas risinājās arī vīriešu komandu konkurencē, kur pusfinālspēlēs par 3./4. vietu dramatiskā cīņā Sporta skolas komandu pārspēja Tukuma VUGD volejmeistari (Viesturs Driķis, Artūrs Driķis, Andris Viņiarskis, Kaspars Viņiarskis, Matīss Alenčiks, Andris Zorenbergs, Mareks Viņiarskis), savukārt lielajā finālā sīvās cīņās lielāka pieredze un meistarība bija Pūres komandai (Uldis Ersts, Raivis Šplīts, Armands Siņavskis, Miks Siņavskis, Aivars Maksimovs, Sandris Vītols, Niks Piebalgs), kura kļuva par čempioniem, pārspējot talantīgos un augumā raženos Sēmes volejbolistus (Rihards Lapčenko, Valdis Maslakovičs, Emīls Silavs, Rūdolfs Ozoliņš, Armands Griķis, Edgars Zēbergs), Piekto vietu izcīnīja «Komunālie», 6. – mājinieki «Irlava». Tālākajās vietās ierindojās Džūkstes, Tukuma domes, Policijas un Vienības komandas/ Paldies sporta halles šefam Andim Švānam, visiem sportistiem, viņu faniem un šo sacensību galvenajam tiesnesim Jurim Kožeurovam, galvenajai sekretārei Lienei Gudriniecei un visiem sacensību tiesnešiem par kopā lieliski aizvadīto sporta dienu Irlavā!