Vieglatlētu sezona noslēgusies

24. septembrī Lauktehnikas stadionā uz sezonas izskaņas rudens sacensībām pulcējās aktīvākie mūsu novada vieglatlēti no Tukuma, Tumes, Jaunsātiem un Siguldas.

Paldies šo sacensību rīkotājiem – Tukuma Vieglatlētikas klubam, tā prezidentam Modrim Liepiņam un Latvijas sporta veterānu 48. sporta spēļu čempionam diska mešanā Aivaram Garančam (bijušajam tumeniekam), kurš savā laikā ar labiem panākumiem startēja Tukuma rajona izlasē un šobrīd dzīvo un strādā Siguldā. Arī laika apstākļi bija saulaini, un vairāki sportisti sasniedza savus sezonas labākos rezultātus. Šoreiz viskuplākais dalībnieku skaits bija no Tumes pagasta. Protams, gaidījām sportistus arī no Kandavas novada, Pūres, Irlavas – tad sacensības būtu spraigākas, interesantākas ar lielāku konkurenci…
Un tā, iepazīstinām jūs ar sacensību rezultātiem: vīriešu grupā 100 m skrējienā (ar lielu pretvēju) par čempionu kļuva Toms Čerņiks (LSPA) – 12.37 sekundes, 2./3. vietu ar vienādu rezultātu – 12.90 – dalīja Juris Kožeurovs (Tukums) un Eduards Lobanovs (Tume). Sieviešu grupā uzvarēja Alise Rosicka (13.86), 2. – Krista Zubova (13.93), bet 3. vietu izcīnīja Ieva Turķe (visas no Tukuma) – 14.65.
Tāllēkšanā par sacensību uzvarētājiem kļuva J. Kožeurovs (6,22 m) un A. Rosicka (5,16 m).
Šķēpa un diska mešanas sacensībās vienlaikus tika izcīnītas arī Tālivalža Krūmiņa balvas. Ar labu rezultātu – 52,80 m – čempiona kausu izcīnīja tumenieks Miks Dudko. Arī 2. un 3. vietu izcīnīja tumenieki – Artūrs Driķis (45,68 m) un Aigars Zaķis (42,18 m).
Viskuplākais dalībnieku skaits bija diska mešanas sacensībās. Ar rezultātu – 37,88 m uzvaru sev nodrošināja A. Driķis, 2. vietā ierindojās viņa brālis Viesturs Driķis – 35,42 m, bet 3. vietu izcīnīja Andris Gutreis (visi tumenieki) – 35,35 m.
Lodes grūšanas sacensībās labāko rezultātu sasniedza siguldnieks Aivars Garančs (12,62 m), 2. un 3. vietā ierindojās brāļi Viesturs un Artūrs Driķi – 11,86 m un 11,68 m.
Līdz ar šīm sacensībām vieglatlētu sporta sezona noslēgusies un turpmāk treniņi turpināsies jau telpās. Tukuma Vieglatlētikas klubs novēl visiem panākumus un jaunas uzvaras 2012. – Olimpiskajā – gadā!