Veterānu spēlēs – 2. un 4. vieta

Jelgavā 49. veterānu sporta spēlēs noskaidroti uzvarētāji gan basketbolā, gan volejbolā. Sievietēm «50+» vecuma grupā nepārspētas palika Rīgas basketbolistes, Tukums ierindojās 2. vietā, 3. – Cēsis. Tukuma komandā spēlēja: Linda Dreimane, Inese Tīse, Sandra Briede, Sarmīte Spriesle, Tatjana Kirulova, Dace Zeltiņa un Guna Lejniece.

Volejbolā sievietēm «55+» grupā Tukuma dāmām 4. vieta, aiz Jelgavas Universitātes (LLU), Valmieras un Talsu komandas. Nedaudz neveiksmīgāks padevās starts «45+» grupā, kur mūsējām – 6. vieta. Jāņem vērā, ka Tukuma komandā startēja vienu grupu vecākas dalībnieces (50+), kurām savas grupas sacensības vēl tikai būs – 17. martā Ventspilī (basketbols grupās «D-40» un «K-45»).