SK «Irlava»

Velokross Mammasdabas takās noslēdzies

Irlavā noslēdzies atklātais čempionāts velokrosā Mammasdabas takās.

Uz pēdējo kārtu velokrosā ceļu uz Irlavu bija mērojuši 82 dalībnieki. Šoreiz laika apstākļi netraucēja parādīt savu labāko sniegumu sportistiem un līdzi just atbalstītājiem. Pēdējā sacensību kārta bija svarīga daļai sportistu, kuri nopietni pretendēja uz Irlavas velokrosa čempiona kausu kopvērtējumā. Tas cīņas padarīja spraigākas starp sportistiem un to atbalstītājiem – vecākiem (nav viegli gar trases malu skriet ātrāk par riteņbraucējiem, palīdzēt ar padomiem, piesolīt visādus labumus, ja brauks ātrāk, un finišā vēl sagaidīt ar foto). Tās ir kolosālas emocijas visiem svaigā gaisā, Abavas krastā, vasarā, atpūta ģimenes lokā, jeb vienkārši pasākumā «Velokross Irlavā»!

Trešās kārtas un kopvērtējuma rezultāti: 2 līdz 4 gadu vecuma grupā 14 dalībnieku konkurencē uzvarēja Reino Priede, 2. – Kārlis Mitenbergs, 3. – Konrāds Mednis. Kopvērtējuma čempions – Kārlis Anmanis; 5 un 6-gadīgo grupā (11 dalībnieki) nepārspēts palika Eduards Bučiņš, 2. – Didzis Gribusts (šā gada čempions), 3. Edvards Jurčs; 7 un 8-gadīgo grupā (13 dalībnieki) ātrākais bija Adrians Eikerts, 2. – Leonards Čevers, 3. – Arnolds Briņķis, kurš ir labākais arī kopvērtējumā; 9 un 10-gadīgo grupā (14 dalībnieki) 1. vietā kopvērtējuma līderis Niks Kreicbergs un Gerda Embure, 2. – Sandis Riekstiņš un Elvita Zandberga (Elvitai arī čempiones gods), 3. Emīls Gūtmanis un Lote Freināte; 11 un 12-gadīgo grupā (15 dalībnieki) ātrākie bija Klāvs Briedis un šā gada ātrākā meitene Laura Skrača, 2. – kopvērtējuma uzvarētājs Ainārs Meiers un Elza Zapoļska, 3. – Reinis Mitenbergs; vecumā no 13 līdz 15 gadiem 1. vietā sezonas uzvarētājs Valdis Šīmanis, 2. – Uģis Šaripa un 3. – Nils Pūpols. Meitenēm gan 3. kārtā, gan kopvērtējumā uzvarēja Terēze Baumane; vecuma grupā no 16 līdz 29 gadiem 6 dalībnieku konkurencē uzvarēja Ervīns Mišuta un ātrākā no ātrākajām sezonā Sintija Ašmane, 2. – kopvērtējuma ātrākais – Jānis Pētersons un Zane Straupmane, 3. – Emīls Zars. Grupā virs 30 gadiem nepārspēts tā arī palika Viesturs Driķis, 2. – Aivars Driķis, 3. Jānis Loķis. Tandēmos ātrākie bija Daniels Jansons un Lauris Jansons, 2. – Ilze Paparinska un Elvijs Antulis, 3. Sintija Ašmane un Aigars Pētersons.

Sacensību noslēgumā atkal tika izlozēti (šoreiz – divi) velosipēdi no «Velo divi». Par to īpašniekiem kļuva Ernests Gūtmanis un Marks Enriko Andersons. Kopā šajā sezonā pie jauniem braucamajiem tika četri sportisti. Noslēgumā paldies jāsaka visiem 113 dalībniekiem, tiesnešiem, vecākiem un sacensību atbalstītājiem par labi izdevušos pasākumu. Lai visiem izdodas ziemas sezona, un nākošajā vasarā tiekamies atkal!