Antra Sprēde

«Veču kauss» hokejā vieno tos, kam pāri 40 /FOTO/

Tie, kam hokejs sirdij liek pukstēt straujāk un vēlme to spēlēt savam priekam, vienreiz mēnesī satiekas Tukuma ledus hallē, lai cīnītos Veču kausa izcīņā. 16. aprīlī pēc neliela pārtraukuma uz ledus atkal satikās trīs komandas – Talsu «Vika Wood», Tukuma «Veļķi» un «Kurzeme».

Tie, kam hokejs sirdij liek pukstēt straujāk un vēlme to spēlēt savam priekam, vienreiz mēnesī satiekas Tukuma ledus hallē, lai cīnītos Veču kausa izcīņā. 16. aprīlī pēc neliela pārtraukuma uz ledus atkal satikās trīs komandas – Talsu «Vika Wood», Tukuma «Veļķi» un «Kurzeme».

Šoreiz spēcīgākie bija talsinieki, kas ar 8:2 sagrāva komandu «Veļķi» un ar 5:4 pieveica «Kurzemi». Sīvākā cīņa izvērtās starp tukumniekiem. Spēle bija ļoti līdzvērtīga, 2. trešdaļai beidzoties ar rezultātu 4:4. Tomēr pēcspēles metienos (katra komanda gan meta tikai vienu reizi) uzvarēja komanda «Veļķi», tātad spēles rezultāts beigās bija 5:4.

Iespējams, ka nākamās spēles «Veču kausā» sagaidāmas jau nākammēnes. Informācijai var sekot līdzi ledus halles, kā arī mūsu laikraksta mājas lapā.